Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A je kdo za žgečkljivo dopisovanje?

A je kdo za žgečkljivo dopisovanje?

Če se registriraš ti na zasebno pošljem svoj kontakt, pa bova kako rekla…uživaj 😉

mačkooni pa vsi na terenu…)))))

lp

dej napiši ti kaj za nas!

leta letijo - iščem stevardeso

Odpusti mi, oče, grešila bom. Ne zdržim več, preveč si ga želim, predolgo že čakam, predolgo me čaka. Usojena sva si, morava se dobiti, morava se imeti. Jutri bo dan D. Jutri bo dan za pregreho, dan za razvrat. Pojutrišnjem bo pokora. Ampak o tem danes ne razmišljam. Danes sem grešnih misli, jutri bom grešnica. Jutri, ko se znova vidiva na najinem očem skritem mestu, tam, kjer se že dolgo vdajava poljubom in dotikom, a dlje si nisva dovolila … jaz nisem dovolila … jutri bo drugače, jutri bo moj. Presenetila ga bom, ko si bom odpela gumbe na bluzi in mu roki ponesla na svoje prsi, napeti bradavički ga bosta čakali, čakali njegove prste in njegov jezik, drugo roko mu bom popeljala za razporek, visok razporek krila, ki ga bom oblekla nalašč zato, da bo lažje in hitreje prišel do bistva. Popeljala ga bom k moji mokri muci, ki je ne bodo utesnjevale hlačke, da ga bom še bolj presenetila, in najini prsti bodo hkrati prodrli vame … gledal me bo naravnost v oči, kako uživam, in jaz njega, kako uživa, poljubljala se bova kot obsedena, ne tako kot po navadi, sramežljivo in zadržano, ampak strastno in predrzno, poljubljala se bova, kot da je prvič in kot da je zadnjič.
Odpusti mi, oče, grešila bom še bolj, tam, kjer se dobivava, je majhen in tesen prostor ter veliko možnosti, da naju zalotijo, zato bova hitra in iznajdljiva … ne bom čakala, da nama kdo prepreči to, kar si želiva, obrnila se bom in se uprla ob steno ter mu ponudila sebe, svojo napeto ritko, ki se bo bočila pod krilom, ter ga prosila, naj me vzame, hitro, divje, pregrešno. Ne bo se pustil dolgo prepričevati, trd bo, to bom čutila pod svojimi prsti, ki bodo božali njegovo moškost, trd bo, ker si me že tako dolgo želi, zato bo strgal bluzo z mene, mi neučakano privzdignil krilo in se zarinil vame, v mojo mokro pohotnico, ki ga čaka že tako dolgo …
Odpusti mi, oče, grešila bom, ker bom vpila njegovo ime, ime, ki ga ne bi smela. Odpusti mi, ker bom uživala vsako sekundo, vsak centimeter, vsako kapljico njega, ki bo polzela vame. Odpusti mi, oče, ker ne bom čutila sramu in ne slabe vesti, le srečo in izpolnjenost, le zadovoljstvo in zadovoljenost.
Odpusti mi, ker ne bom več grešila le v mislih, ampak tudi s telesom.
Odpusti mi, ker ne verjamem več v nebesa.
Odpusti mi, ker nisem več tvoja ovčica, ampak njegova grešnica…


Tole me spominja na srednjo šolo!
JUTRI SE BOM ZAČEL RESNO UČITI!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Paco nekateri se moramo truditi, da lahko grešimo…zato je bolj sladko…

hej jz za dopisovanje

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


katera od teh dveh tukaj?[/url]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

z “mačkami” se “dopisujem” samo tako, da dam pi(š)salo v njih ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A je kakšna za?

.

Ojla! Lepo,da si najdeš nekoga da te dobro nabriše,saj nič ne zrabi,zakaj bi trpela in čakala kdaj se bo mož spomnil.

hehehehe morda bi se dalo kaj narediti!

sam zate..k te spoštujem

[youtube]74dnd39BFSw[/youtube][/quote]

To je pa zame, čudovite rožce,,,

Najboljši stavek: Sex ni zločin.

V knjigo Pogovori z Bogom piše, da nam je dal telesa za uživanje in naj jih uživamo kolikor nam paše, vse ostalo o grehu so izmišljarije pokvarjene cerkve..

Pred smrtjo še nobeden ni rekel, da mu je žal, ker je preveč seksal.
Ja bom jutri, drug teden, naslednje leto; vprašanje čeboš, na britofu je polno neizpolnjenih želja in potencialov.

Mislim, da smo veliko preveč zakompleksani; greš na zmenek, če se ujameš se poseksaš, če je bilo dobro se še dobiš, če ne pa nič več in na naslednji zmenek..
Tako bi moralo biti, pa že nisem bil na zmenku, da se ne spomnim..

jaz sem stabo.

he he eni moralizirajo, drugi se pa samo režimo. 😀

Bi si rada privosila sex v vseh oblikah

hojla glih si ga drkam

Zanimiva debata.

vroca mackica si nasla koga, ki bi te potesil literarno in drugace?

ne, prav tebe sem čakala

Sarkazem, vsaj smisel za humor imaš. Piši na ZS, da vidiva če se bo tvoje čakanje končalo.

Kje si pa nocoj….

pokleknem pred tabo…razširiš noge, pogled uprt vate in samo s konico jezika poližem koleno…bi zastokala..z rokami privzdigneš krilo, si razpreš bedre in umakneš hlačke….še raje bi, da si brez njih, da prideš brez njih..namerno v želji……moj jezik potuje po tvojem bedru, vroč in vlažen, medtem ko se prst dotakne ščegija…nabreklega in kljuvajočega…glavo zvrneš nazaj in odprtih ustnic stokaš in s palcem krožiš po ščegiju…tvoj prst je to…moja ustnica so se vedno na tvojih stegnih..vdeno višje in višje…..na prstu začutiš moj jezik, vroč dih na bedru in jaaa, končno, vrh mojega jezika popleše po ščegiju..skupaj s tvojim prstkom……roke spustim na bedri, ju razširim in se mi prepustiš…tvoji boki se rahlo premikajo v ritmu mojega jezika……

pa pa

Lep dober večer , ti želim , odvisno kaj ti je všeč

sem za zgeckljivo dopisovanje….kaj imas obleceno?

New Report

Close