Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A je kdo za žgečkljivo dopisovanje?

A je kdo za žgečkljivo dopisovanje?

Se ja se raje pa za igro

Piši mi na ZS in dobiš zgodbico, da si bož želela, da moža nikoli nebi bilo doma 🙂

Pozdravljena. Kaj pa mož se je že kaj popravil. Veš tudi moja dostkrat zaspi pa mora roka trpeti. Bi bil kar zadovoljen če bi bila ti kje blizu

Pošlji mi mail pa se bova mal pogovarjala

mogoče kera za kako vročo debato.
lp

Moških ogromno….piši na ZS če ti je 🙂

hm, no ja, kaj dosti v tem žgečkljivega ni..hm, ja

imam jast pravo orodje zate mačkica mawwwwww

Zelo zanimivo se mi zdi da si si izbrala moško ime Marko za registrirano Uporabniško ime.
Zanimivo.
Tudi pod registriranim uporabniškim imenom Šiška objavljaš komentarje na Starševskem Čveku kajne?

če te zanima se mi javi na [email protected]

O bog, to je kot da bi vijolice z gas masko vohal..

halo

Ali te lahko obiščem kadar ni moža doma .
Mislim da varaš svojega moža .

No tukaj sem se pa pošteno nasmejal… Ženska si zaželi malo vročega dopisovanja določeni pa v zrak in naredite cel halooo iz tega …joj joj joj Vroča mačkica ti kar piši si luškana….( pa upam ,da si mizarja že dobila………………..)

No tukaj sem se pa pošteno nasmejal… Ženska si zaželi malo vročega dopisovanja določeni pa v zrak in naredite cel halooo iz tega …joj joj joj Vroča mačkica ti kar piši si luškana….( pa upam ,da si mizarja že dobila………………..)

ce si vroca kdo nebi sline goltal”bi se tudi jz pridruzil

hej, vroča mačka. Že 4 leta se nisi uspela rešiti poštarja?…. aha, že vem.
Ta poštar sploh ni bil tak slinast nerodnež….malo je bil sicer šokiran ob pogledu nate, na tvoje dooolge noge, pa na zibajoče gole fukročke pod prozorno haljo.
Ko si ga ob misli na pričakovanega mizarja le malo bolje pogledala….tega poštarja….se ti je pogled ustavil na njegovi izboklini med nogama….ooooo Marija, kakšna batina, ooooo….
Nisi se več obladala. Roke so ti kar same ušle tja dol k njegovemu očitno mogooočnemu tiču. Močno si mu ga stisnila, da je revež od bolečine in ugodja glasno zajaukal. To te je samo vzpodbudilo in kar tam na vhodu si padla na kolena in mu začela odpirati šlic. Roke te preprosto niso več ubogale….
……
Nadaljevanje sledi…

Ja dobr no. A res nima noben kakšne žgečkljive stvar za napisat????? Dejte no dejte….. a vsi v cerkvi molte, pol pa na skrivaj ločeno al pa ovdovelo sosedo obdelujete????? Napište kej, koko je blo!!!

Sem takoj za ter odprt za vsa vprašanja.

Pikica še lahko kje preberem kaj tvojega?

Vau, to se pa sliši zelo vabljivo, ženska v spalni srajčki, spodaj brez….ob muziki smrčečega možeka, ko tvoje misli odplavajo v tvoj svet domišljije, zaželiš si pozornosti, občudovanja, tvoje srce utripa v želji o dotiku, božanju, masaži, kar preko tvoje srajčice, roke drsijo po tvojem licu, te božajo po laseh,ti nežno masirajo tvoje ušesne mečice, potujejo po vratu na tvoje srbeče prsi… jih gnetejo, da se bradavičke skoraj razpočijo od vzburjenja, globoko dihaš in si želi več, da roke po trebuščku zrdsnejo po nogah do stopal, preštejejo z božanjem tvoje prstke, potem počasi ob masaži potujejo proti tvojim kolenom, ……če ti je všeč piši na [email protected], pa ti napišem več,,,super si

ja sem

Bi pasalo malo rajcanja …o jaaaa

Si za sexy klepet

piši na [email protected] za dirty chat

New Report

Close