Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a je marihuanarju za verjeti?

a je marihuanarju za verjeti?

Fant mi non stop obljublja, da bo nehal kadit travo, valda po tem ko ne zdrži niti en dan, joka kako je on bogi, ker mu postavljam pogoje, kako jih on meni ni nikoli bla bla.. Tudi jè vsak dan samo sranje od hitre hrane in se naceja s cukrom. Ogabno. Logično, da bo vedno isti zadetko ampak ne morem čez krivdo, ki jo zvali name češ kako mi nikoli ni storil nič slabega jaz pa mu očitam zaradi ene travce in bureka.

Je zelo pozoren in ljubeč ampak se mi zdi, da to ne odtehta razloga, da bi imela življenjskega partnerja, ki nikoli ni trezen in ima na tešče 15mmol sladkorja v krvi. Stalna kontrola njegovih zaobljub in laži me ubijajo.

Marihuana ni Heroin.

To ali lahko zaupaš človeku ni odvisno od marihuane ampak od človeka. Marihuana z zaupanjem nima nobene veze. Ja res si naivna in nespametna še.

Sama se boš morala odločiti kaj ti je v življenju vredno. In vse kar boš vzela in vse kar boš zavrnila se bo na tvojem življenju poznalo.

Praviš, da je pozoren in ljubeč. To je dobro ali ni? Si hotela , da ne bi bil?

Ga gledati omamljenega ves čas? Verjetno ni fajn in bo moral on in ti pri tem premisliti. Vendar tudi vsi niso enaki pri travi. Nekateri jo kadijo pa so povsem prisebni tako, da tista neprisebnost in zadetost je večkrat posledica desetletja stare oblastniške negativne propagande.

Vsaka pijača, jed, vreme, temperatura itd. vpliva na človeka. Vsi smo pod nekaterimi vplivi. Nekdo pod vplivom polne sklede makaronov, ki jih je pravkar zmazal, nekdo pod vplivom butaste teorije, ki jo je ravnokar poslušal v šoli itd. V čem si ti tako SUPER se vprašaj?

Če hočeš tavat brez ciljev v življenju, ostani z njim. Če pa imaš cilje, potem pojdi proč. On ne bo šel iz svojega comfort-zone-a. Človek se ne spremeni zaradi druge osebe. Človek je, tak kot je. Ali se boš sprijaznila ali pa odšla. Morda si zdaj še zaljubljena in ti bo neprijetno. Ampak čez čas te bo zaljubljenost minila in boš pristala na realna tla.

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 20.04.2024 ob 00:05

Če hočeš tavat brez ciljev v življenju, ostani z njim. Če pa imaš cilje, potem pojdi proč. On ne bo šel iz svojega comfort-zone-a. Človek se ne spremeni zaradi druge osebe. Človek je, tak kot je. Ali se boš sprijaznila ali pa odšla. Morda si zdaj še zaljubljena in ti bo neprijetno. Ampak čez čas te bo zaljubljenost minila in boš pristala na realna tla.

Kera debilna. To kar si zdej napisala je dokaz da ste nekatere babe poimenovane kura, kokoš.

Se pravi, če fant kadi travo pomeni zate avtomatsko tudi, da nima nekih ciljev, želja, volje itd?

Ti pa si ena kura nevedna ej. Boh se te usmili.

Odgovor na objavo uporabnika
čolhč, 19.04.2024 ob 23:46

Marihuana ni Heroin.

To ali lahko zaupaš človeku ni odvisno od marihuane ampak od človeka. Marihuana z zaupanjem nima nobene veze. Ja res si naivna in nespametna še.

Sama se boš morala odločiti kaj ti je v življenju vredno. In vse kar boš vzela in vse kar boš zavrnila se bo na tvojem življenju poznalo.

Praviš, da je pozoren in ljubeč. To je dobro ali ni? Si hotela , da ne bi bil?

Ga gledati omamljenega ves čas? Verjetno ni fajn in bo moral on in ti pri tem premisliti. Vendar tudi vsi niso enaki pri travi. Nekateri jo kadijo pa so povsem prisebni tako, da tista neprisebnost in zadetost je večkrat posledica desetletja stare oblastniške negativne propagande.

Vsaka pijača, jed, vreme, temperatura itd. vpliva na človeka. Vsi smo pod nekaterimi vplivi. Nekdo pod vplivom polne sklede makaronov, ki jih je pravkar zmazal, nekdo pod vplivom butaste teorije, ki jo je ravnokar poslušal v šoli itd. V čem si ti tako SUPER se vprašaj?

To še vedno ne odtehta dejstva, da ni trezen. Tudi po 3.kozarcih vina je človek priseben.

Odgovor na objavo uporabnika
čolhč, 20.04.2024 ob 00:14

Kera debilna. To kar si zdej napisala je dokaz da ste nekatere babe poimenovane kura, kokoš.

Se pravi, če fant kadi travo pomeni zate avtomatsko tudi, da nima nekih ciljev, želja, volje itd?

Ti pa si ena kura nevedna ej. Boh se te usmili.

Ne poznam nobenega, ki kadi travo, da bi imel kakšne cilje v življenju. Razen, da se vsak dan zakaja.

Odgovor na objavo uporabnika
haha209, 20.04.2024 ob 00:14

To še vedno ne odtehta dejstva, da ni trezen. Tudi po 3.kozarcih vina je človek priseben.

Trezen sm jst pa še nekaj izjem. Ostalo je vse nekaj sfleširano. Kar povejte koliko pirov pa žgane pjače imate doma? Za koga pa jo imate, če je nihče ne pije? Kako pa to, da je toliko gostiln odprtih? Ker vsi sok pijejo?

Punca, ki jo skrbi kako je fant zadet naj mamo svojo vpraša, če jo lahko ali je bil njen fotr skoz trezn?

 

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 20.04.2024 ob 00:19

Ne poznam nobenega, ki kadi travo, da bi imel kakšne cilje v življenju. Razen, da se vsak dan zakaja.

Seveda ne poznaš. Ker če bi jih ne bi trosila traparij, kot jih. Jst tud Zendaye ne poznam v živo kar ne pomeni, da ta ne obstaja.

    Lej cilji gor, dol. Če on rabi bit na substancah skozi celo življenje, da je srečen ga očitno to dopolnjuje. Jaz ga imam rada takega, kot je zjutraj ko se zbudi – z jutranjim zadahom, umazanim smrdljivim gatam in razmrščenimi lasmi.. zakajenega pa sigurno ne.

    Odgovor na objavo uporabnika
    naivna110, 19.04.2024 ob 23:31

    Fant mi non stop obljublja, da bo nehal kadit travo, valda po tem ko ne zdrži niti en dan, joka kako je on bogi, ker mu postavljam pogoje, kako jih on meni ni nikoli bla bla.. Tudi jè vsak dan samo sranje od hitre hrane in se naceja s cukrom. Ogabno. Logično, da bo vedno isti zadetko ampak ne morem čez krivdo, ki jo zvali name češ kako mi nikoli ni storil nič slabega jaz pa mu očitam zaradi ene travce in bureka.

    Je zelo pozoren in ljubeč ampak se mi zdi, da to ne odtehta razloga, da bi imela življenjskega partnerja, ki nikoli ni trezen in ima na tešče 15mmol sladkorja v krvi. Stalna kontrola njegovih zaobljub in laži me ubijajo.

    Hm poznano mi tudi lažnive ptice kot si ti. A veš kaj pomeni lažnivi Kljukec? Bolje da se šcistis in obrises svoje črtice in spat.

     

    Odgovor na objavo uporabnika
    naivna110, 20.04.2024 ob 00:26

      Lej cilji gor, dol. Če on rabi bit na substancah skozi celo življenje, da je srečen ga očitno to dopolnjuje. Jaz ga imam rada takega, kot je zjutraj ko se zbudi – z jutranjim zadahom, umazanim smrdljivim gatam in razmrščenimi lasmi.. zakajenega pa sigurno ne.

      To je zate čolh. Naj ti odgovorim tudi na komentar o alkoholu – tud pjancev ne maram.

      Odgovor na objavo uporabnika
      naivna110, 20.04.2024 ob 00:29

      To je zate čolh. Naj ti odgovorim tudi na komentar o alkoholu – tud pjancev ne maram.

      Ja ok. Sprejemljivo.

      Naivna, a si ti realna? Kaj sploh hočeš od nas? Se pravi, da je poleg vsega še nemaren in ne skrbi za osebno higieno?

      Glej, predstavljaj si to, da imata otroka. On pa vsak dan zadet od trave, ker brez tega ne more in kako bo skrbel za otroka, če se mu ne bo nič dalo?

      Odgovor na objavo uporabnika
      Stran, 20.04.2024 ob 00:47

      Glej, predstavljaj si to, da imata otroka. On pa vsak dan zadet od trave, ker brez tega ne more in kako bo skrbel za otroka, če se mu ne bo nič dalo?

      Bo poskrbel, samo zvečer ne bo prisoten pri uspavanju saj bo moral v Mcdonalds na večerjo in 3litre kokakole.

      Verjetno res.

      Vseeno boljse kot alkohol,ne da bi karkoli zagovarjal,ampak ganja ni ovira da lucka se przge 🙂

      Meni se dozdeva, da je to vse skupaj izmišljena zgodbica.

      Good story 👍🤣

      Sicer pa, ljudje vedno svoje napake pripisujemo drugim. Torej kdo je brez ciljev?

      Imela sem izkusnjo z mladim parom z majhnim otrokom. Oba marihuanarja, cesar takrat na zacetku nisem vedela. Zvedela sem cez par mesecev in potem se je samo se vsul plaz. Na podlagi te izkusnje ti povem samo to: ce si zelis dobro, bezi stran od njega, kot te noge nesejo.

       

      Tega zapohanega

      smrdljivca se moraš čimprej znebit. Drugače vaju na dolgi rok ne čaka nič dobrega. Sploh ne vem Jakob si se lahko s takim speljala.

      Kaj pa nasplošno? Počne še kaj drugega v življenju? Gre v službo? Ima kak hobij? Nekaterim je trava kot cigaret ali kozarec vina. In še vedno normalno funkcionirajo. Poznam ljudi, ki nikakor niso brez cilje, pa pokadijo kak joint na teden… ampak vse v mejah normale. Koliko je sploh star ta tvoj fant?

      Življenje je prekratko, da bi čas zapravljali s takimi nezrelimi osebki. Trava vsake kvatre ob posebni priložnosti, če človek sicer živi urejeno življenje, ni nič kritičnega. Vsakodnevno bežanje v omamo s cukrom, travo in še čem pa je problematično. Res rabiš dramo? Moraš res biti v vlogi mame, ki vzgaja, usmerja, skrbi, pridiga odraslemu moškemu, kako naj bi živel? Kakšno cmizdenje in obljube? To ni odrasel moški, ki naj bi bil sposoben vloge partnerja. Se res nič ne ceniš in meniš, da si ne zaslužiš normalnega, neproblematičnega moškega, s katerim boš brezskrbno uživala? Poglobi se v svoje otroštvo, odnose v družini in boš razumela, zakaj si se znašla v tej vlogi in odnosu. Če ti vloga samaritanke ustreza, si rajši omisli poklic ali delo v tej smeri. Skenslaj ga, razmisli o sebi in si šele potem najdi moškega, ne pa nekega nezreleža, če se še milo izrazim.

      Takšno razmerje je bilo že za marsikatero usmiljeni reševalo usodno. Vseskozi si napeta, ker ne veš, v kakšnem stanju bo ta tvoj patron. Si negotova, ker nimaš kontrole nad njegovim početjem. Se zna zgoditi, da boš to napetost skušala pomiriti s kakšnim dimom. Pomagalo bo in v tem primeru si hitro lahko notri, saj boš imela razlogov za beg v omamo vedno več.

      Torej, čimprej stran. Ne fantaziraj o dobroti, prijaznosti in kar je še iz tega ocvetličenega nabora. Takšnih moških (moških – ne nekih nezrelih cmizd) je dovolj.

       

      Človek, ki ima cilje in zgrajeno osebnost, ne rabi stimulansov v teh oblikah.

       

       

      New Report

      Close