Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a je marihuanarju za verjeti?

a je marihuanarju za verjeti?

Hvala vsem za odgovore.

@jajajajajaja hvala tudi tebi, se strinjam s tvojim prvotnim komentarjem. ni izmišljeno


@trezna
on je 30. okej ampak v tem primeru ni le kak joint na teden. Ima hobije, šport.. Ampak jaz bom hodila v trgovine, zdravnike, banke, v službo, skrbela za otroke za nagrado pa me bo doma čakal ljubeč zakajen mož za katerega sem lahko vesela, da ima hobije.

Res je @enastara2, kakor otroček. Zasvoljivost pa ni samo trava ampak tud cukr in hitra hrana. Ampak jaz njega ne razumem on je ubogi. ja mogoče res mislim, da si boljšega ne zaslužim oz da ga ne bom našla, kar mi tud on večkrat pove. Da je lahko še hujš in da me ne bo noben tko po rokah nosil kakor on.  In da jaz tega ne razumem niti nimam razčiščenih stvari saj sem mlajša. Da je moj naslednji tip lahko pjanec in škrtuh. Verjetno sem že čist zmanipulirana.

 

 

 

Hmmm…najbrž si vedela, kakšen je, preden si se zapletla z njim. Ali vsaj izvedela precej hitro. Kaj si planirala? Da boš njegova rešiteljica?

 

No, očitno ne bo šlo. Nikogar ne boš rešila, še manj spremenila. Lahko samo sebe. Vzemi ali pusti. Pa pozabi na blabla spremenil sem se. Tudi ti se nisi, zakaj bi se torej on? To je isto, kot bi ti njemu: spremenila sem se, ne moti me več.

Odgovor na objavo uporabnika
naivna110, 20.04.2024 ob 09:21

Hvala vsem za odgovore.

@jajajajajaja hvala tudi tebi, se strinjam s tvojim prvotnim komentarjem. ni izmišljeno


@trezna
on je 30. okej ampak v tem primeru ni le kak joint na teden. Ima hobije, šport.. Ampak jaz bom hodila v trgovine, zdravnike, banke, v službo, skrbela za otroke za nagrado pa me bo doma čakal ljubeč zakajen mož za katerega sem lahko vesela, da ima hobije.

Res je @enastara2, kakor otroček. Zasvoljivost pa ni samo trava ampak tud cukr in hitra hrana. Ampak jaz njega ne razumem on je ubogi. ja mogoče res mislim, da si boljšega ne zaslužim oz da ga ne bom našla, kar mi tud on večkrat pove. Da je lahko še hujš in da me ne bo noben tko po rokah nosil kakor on.  In da jaz tega ne razumem niti nimam razčiščenih stvari saj sem mlajša. Da je moj naslednji tip lahko pjanec in škrtuh. Verjetno sem že čist zmanipulirana.

 

 

 

Če je tako ti polagam na srce, da se poberi. Morda ti bo na začetku težko, ker ga imaš rada. Ampak kasneje, ko bo še stanovanje, hiša, stroški, otroci, bo še huje. Pa še to me moti, ker pravi, da ti ne razumeš. Ne poslušaj kar naklada. Sem bila v podobni situaciji. Na koncu me je on zapustil, in to nosečo. Zato se spokaj zdaj. Ne bodi rešiteljica njemu ampak sebi.

Ne imej občutka krivde. On je, kakršen je. Ti mu to samo poveš,, kriva nisi pa čisto nič.

Trenutno to še prenašaš, ker ga imaš rada. Verjemi, v nekaj letih bo to njegovo obnašanje ubilo vsa pozitivna čustva v tebi. Ne moreš ljubiti in spoštovati nekoga, ki jamra in cmizdri in vali krivdo na drugega in ne prevzema svojega deleža odgovornosti za življenje. Moja prognoza za čez par let: on se bo zakajal in basal z bureki; če e mu bo dalo, se bo tudi ukvarjal s svojimi hobiji. Ti boš odgovorna, hodila v službo, skrbela za dom in otroke in položnice. Zraven boš zagrenjena in naveličana, ker – verjemi mi – takrat te ne bo več nosil po rokah.

Živela sem z mariuhanarjem 20 let. Na začetku je bil poln domislic, idej kaj vse zna in bo za družino naredil. Duhovit, simpatičen, ko je bil zadet.Ostalo pri besedah.

Spal do enih popoldne, poslušal glasbo, se zakajal non stop. Praktično nič od njega. Pameten pa tako, da glava peče, samo nakladal in filozofiral o tem, kako so drugi neumni, on pa pameten. Ko je bil brez trave, je bil razdražljiv, poln težkih besed.

Torej samo stran od zapohanca. Spokaj sedaj, ko je še čas. Jaz tega nisem zmogla 20 let. Vsakič me je pretental, da z njim ni nič narobe, da je to samo nedolžna travca, ki poglablja čute in bistri um.

Ta nedolžna stravca povzroča razpad družin, luknjo v denarnici in po dolgem jemanju zblojen um. Komaj sem se ga otresla.

 

Kako je lahko pozoren in ljubeč, ko je pa otopel in ves čas zadet.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2342, 20.04.2024 ob 10:30

Živela sem z mariuhanarjem 20 let. Na začetku je bil poln domislic, idej kaj vse zna in bo za družino naredil. Duhovit, simpatičen, ko je bil zadet.Ostalo pri besedah.

Spal do enih popoldne, poslušal glasbo, se zakajal non stop. Praktično nič od njega. Pameten pa tako, da glava peče, samo nakladal in filozofiral o tem, kako so drugi neumni, on pa pameten. Ko je bil brez trave, je bil razdražljiv, poln težkih besed.

Torej samo stran od zapohanca. Spokaj sedaj, ko je še čas. Jaz tega nisem zmogla 20 let. Vsakič me je pretental, da z njim ni nič narobe, da je to samo nedolžna travca, ki poglablja čute in bistri um.

Ta nedolžna stravca povzroča razpad družin, luknjo v denarnici in po dolgem jemanju zblojen um. Komaj sem se ga otresla.

 

Poročena z marihuanarjem, ki je izredni dober očka najini pikici, zgradil nam je hišo in dela v zasebni zdravstveni praksi. Očitno marihuana ni vsem stimulans za lenobo. Verjetno spet pomembno vlogo igra količina. Skadi bolj malo…

Se strinjam. Moj je kadil vsak dan po tri jointe najmanj. Morda je to povzročilo lenobo in odmik od realnosti. Odvisno tudi od karakterja. Eni so bolj dovzetni, drugi manj. Ampak, ja. S takim osebkom ni dobrega skupnega lajfa, razen morda, če oba kadita in se predajata fantaziranju. En kitajski izrek pravi: Lenoba hodi tako počasi, da jo revščina zlahka lahko dohiti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2342, 20.04.2024 ob 11:07

Se strinjam. Moj je kadil vsak dan po tri jointe najmanj. Morda je to povzročilo lenobo in odmik od realnosti. Odvisno tudi od karakterja. Eni so bolj dovzetni, drugi manj. Ampak, ja. S takim osebkom ni dobrega skupnega lajfa, razen morda, če oba kadita in se predajata fantaziranju. En kitajski izrek pravi: Lenoba hodi tako počasi, da jo revščina zlahka lahko dohiti.

Kaj pa to, ko skadi najmanj 7 na dan in te vrže ponoč ven iz bajte, da on lahko sprži haahaahahahahahhha ahahahahhaahhahhahahaah ahahahahahah

” Na začetku je bil poln domislic, idej kaj vse zna in bo za družino naredil. Duhovit, simpatičen, ko je bil zadet.Ostalo pri besedah. Pameten pa tako, da glava peče, samo nakladal in filozofiral o tem, kako so drugi neumni, on pa pameten. Ko je bil brez trave, je bil razdražljiv, poln težkih besed.”

Haha, točno tak je. Se pravi, oni mislijo, da je to njihov unikaten karakter v resnici pa so vsi isti. Okej.

Iskreno -to niso ljudje, s katerimi bi gradila prihodnost. Vedno v svojem svetu, v svojih fantazijah, nikoli resna služba, prespijo pol življenja, in pa jamrajo čez vse – šefe, sodelavce, sosede, državo…. njim so vedno drugi za vse krivi. Živijo pa več ali manj  iz rok v usta. Čimprej stran.

Kk ste omejeni s temi držami. Vidite en primer, ki verjetno na trdo konzumira in že ogn v strehi. Seveda.. čokolada povzroča mozolje, straan z njo!  Lol

No v bistvu je ogromno funkcionalnih kadilcev, funkcionalnih pijancev in funkcionalnih narkomanov-samo poglejte naš našopan političn izbor😁 kaj mislte, da so kravatarji brez greha in vsi clean.. ne, ne.. bolj kt pou slovencu je pa tk tabletomanov. Etiketiranje obvladate.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 20.04.2024 ob 17:37

Kk ste omejeni s temi držami. Vidite en primer, ki verjetno na trdo konzumira in že ogn v strehi. Seveda.. čokolada povzroča mozolje, straan z njo!  Lol

No v bistvu je ogromno funkcionalnih kadilcev, funkcionalnih pijancev in funkcionalnih narkomanov-samo poglejte naš našopan političn izbor😁 kaj mislte, da so kravatarji brez greha in vsi clean.. ne, ne.. bolj kt pou slovencu je pa tk tabletomanov. Etiketiranje obvladate.

In kaj nam hočeš povedat? Da bi si ti takega človeka izbral za življenjskega sopotnika?

Odgovor na objavo uporabnika
haha156, 20.04.2024 ob 17:44

In kaj nam hočeš povedat? Da bi si ti takega človeka izbral za življenjskega sopotnika?

Ne, da zavajate s tem, da s takim nujno nič ni. Medtem, ko tolerirate zadetost tistih, ki so pr koritu. Taki ljudje krojijo našo usodo. Kaj če bi o tem več javni govorili 😁

ja, Frogi ,saj smo vsi za to, da se bi poslance in politike v parlamentu testiralo na doge in kaj se potem zgodi…nič od nič, mi bi radi čiste politike in poslance in tudi dokaze o tem…kdo bremza ta testiranja ,se je za vprašat, če mora čistilka , ki želi delat v vrtcu imet papirje, da ni kriminalc…to so te dvolične zadeve…

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 20.04.2024 ob 17:49

Ne, da zavajate s tem, da s takim nujno nič ni. Medtem, ko tolerirate zadetost tistih, ki so pr koritu. Taki ljudje krojijo našo usodo. Kaj če bi o tem več javni govorili 😁

Mam temo, ki jo hočeš načet razčiščeno. Edina info v vezi na to temo, ki si mi jo podal je, da tudi ti ne bi bil z nekom takim.

Ne verjamem tistim, ki so odvisni od ‘zdravil’.

Narkoman je narkoman. In trava je mamilo.

Celo življenje bit zadet to je sigurno znak visoke samozavesti.

Znanstveno je dokazano, da prekomerno uživanje marihuane do 25. leta vodi v poškodbe možganov, ker marihuana vpliva na možgane, možgani ljudi pa se razvijajo vse tja do 25. leta nekje. Zato imajo ti osebki po navadi “skurjene” oz. poškodovane možgane. Imaš ljudi, ki vejo koliko pokaditi in to kadijo izredno redko, recimo enkrat na teden …Komu verjeti, vidiš že po obnašanju in razmišljanju. Džankija takoj prepoznaš …

Odgovor na objavo uporabnika
MakroLopo, 21.04.2024 ob 14:45

Znanstveno je dokazano, da prekomerno uživanje marihuane do 25. leta vodi v poškodbe možganov, ker marihuana vpliva na možgane, možgani ljudi pa se razvijajo vse tja do 25. leta nekje. Zato imajo ti osebki po navadi “skurjene” oz. poškodovane možgane. Imaš ljudi, ki vejo koliko pokaditi in to kadijo izredno redko, recimo enkrat na teden …Komu verjeti, vidiš že po obnašanju in razmišljanju. Džankija takoj prepoznaš …

Ja in energijske pijače tut jebejo sistem, so na voljo v vseh štacuncah, dost dostopna cena in to sranje pijejo osnovnošolci na vlko..

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 21.04.2024 ob 14:51

Ja in energijske pijače tut jebejo sistem, so na voljo v vseh štacuncah, dost dostopna cena in to sranje pijejo osnovnošolci na vlko..

Težko je razumet pomen tvojih komentarjev. Braniš eno odvisnost z drugo.

Nč ne zagovarjam.

Sam kažem na to dvoličnost in kk si vedno vzamete kr vm paše. Travca škodi. Vsaka zloraba škodi. A energijski drink, ki prav tako vpliva na delovanje možganov, sam ni take gonje prot njim-nasprotno promovira se, je pa kr dopustn. Ker pč, če oni  tk rečejo, gremk kt ovce v rog po vrsti : beee. Full se pametuje tukaj in vsi majo horror izkušnje. Noben pa ne bo pogledal npr. že sam odtegnitveni sindrom od tablet-kk hudo zna bit. Pejte pogledat v praksi. Ko se tabletoman zdravi.

Še enkrat ne nasprotujem. Sam dodajam tist kr namerno in nenamerno izpuščate v vaši karavani obsodb in vedenj.

Veš kaj vse vpliva na možgane? Vse! Od tega, ali je otrok dojen naprej. M. je samo en kamenček v mozaiku. Bistveno vprašanje je: Si ga pripravljena sprejeti in biti z njim takim kot je? Ne? Se je on pripravljen spremeniti, da te obdrži? Ne? Potem nista za skupaj…

Odgovor na objavo uporabnika
Pudob, 20.04.2024 ob 22:46

Narkoman je narkoman. In trava je mamilo.

Saj to veš, da je alko in tobak veliko hujše mamilo, kot trava, vsaj po zasvojljivosti in škodi? Vsak, ki se zgraža nad travo, bi moral najprej v svoj kozarec pogledat.

New Report

Close