Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je možno, da je to o Materi Terezi resnica???!!!

A je možno, da je to o Materi Terezi resnica???!!!

Kjer papež spet to? Misliš Pij XII?In ga dal Židom v posvojitev ali kaj? A mati Tereza je bila pa nezakonska hčerka Janeza XXIII pa so jo dali v posvojitev nekim ubogim Albancem? Kako se imenuje revija s to cerkveno znanstveno fantastiko? Bi res rada vedela.
[/quote]

vtipkaj: Najdeno pod dvignjenimi kamni, mati tereza
[/quote]

Skrivni častilci satanističnega kulta kabale???

POT KABALE IN POT TRPLJENJA

Na zemlji smo zato, da se učimo, duhovno rastemo in se razvijamo. Življenje pred nas postavlja najrazličnejše preizkušnje, ovire in probleme, s katerimi se moramo soočati. To so naše naloge in lekcije, ki jim moramo osvojiti. Težje ko so preizkušnje, več Luči se nam razkrije. Kabala nam pomaga, da te lekcije bolje razumemo in hitreje osvojimo. V nasprotnem primeru smo slabo pripravljeni na življenjske izzive in ne vemo točno, kako bi se jih lotili. Ta stiska nato povzroča trpljenje, kateremu ne vidimo ne smisla, ne konca. Zato se lahko odločimo, ali bomo šli po poti kabale in se dobro opremili za lekcije, ki jih moramo osvojiti, ali pa se bomo prepustili stihijski šoli življenja in sprejeli pot trpljenja.

Kabala je judovska ezoterika, tehnika, tako kot joga v vzhodnih religijah. In če uči,kako osvojit življenske lekcije in s tem zmanjšati trpljenje, a mati Tereza bi ga pa povzročala?

Je treba biti pa tudi malo izobražen, če hočeš pisati o določenih stvareh.

vtipkaj: Najdeno pod dvignjenimi kamni, mati tereza
[/quote]

Skrivni častilci satanističnega kulta kabale???

POT KABALE IN POT TRPLJENJA

Na zemlji smo zato, da se učimo, duhovno rastemo in se razvijamo. Življenje pred nas postavlja najrazličnejše preizkušnje, ovire in probleme, s katerimi se moramo soočati. To so naše naloge in lekcije, ki jim moramo osvojiti. Težje ko so preizkušnje, več Luči se nam razkrije. Kabala nam pomaga, da te lekcije bolje razumemo in hitreje osvojimo. V nasprotnem primeru smo slabo pripravljeni na življenjske izzive in ne vemo točno, kako bi se jih lotili. Ta stiska nato povzroča trpljenje, kateremu ne vidimo ne smisla, ne konca. Zato se lahko odločimo, ali bomo šli po poti kabale in se dobro opremili za lekcije, ki jih moramo osvojiti, ali pa se bomo prepustili stihijski šoli življenja in sprejeli pot trpljenja.

Kabala je judovska ezoterika, tehnika, tako kot joga v vzhodnih religijah. In če uči,kako osvojit življenske lekcije in s tem zmanjšati trpljenje, a mati Tereza bi ga pa povzročala?

Je treba biti pa tudi malo izobražen, če hočeš pisati o določenih stvareh.
[/quote]

Na strani poglej fotke in preberi komentarje. Je prikaz kako nepomemben človek postane pomemben, ker tako ti dve združbi funkcionirata, preko krvnih sorodstev, čeprav so skrite za javnost.
Ravno zaradi skritih krvnih vezi, ki so bile javnosti neznanka, funkcionirajo.
Odtod tudi pomen celibata v rkc.

Skrivni častilci satanističnega kulta kabale???

POT KABALE IN POT TRPLJENJA

Na zemlji smo zato, da se učimo, duhovno rastemo in se razvijamo. Življenje pred nas postavlja najrazličnejše preizkušnje, ovire in probleme, s katerimi se moramo soočati. To so naše naloge in lekcije, ki jim moramo osvojiti. Težje ko so preizkušnje, več Luči se nam razkrije. Kabala nam pomaga, da te lekcije bolje razumemo in hitreje osvojimo. V nasprotnem primeru smo slabo pripravljeni na življenjske izzive in ne vemo točno, kako bi se jih lotili. Ta stiska nato povzroča trpljenje, kateremu ne vidimo ne smisla, ne konca. Zato se lahko odločimo, ali bomo šli po poti kabale in se dobro opremili za lekcije, ki jih moramo osvojiti, ali pa se bomo prepustili stihijski šoli življenja in sprejeli pot trpljenja.

Kabala je judovska ezoterika, tehnika, tako kot joga v vzhodnih religijah. In če uči,kako osvojit življenske lekcije in s tem zmanjšati trpljenje, a mati Tereza bi ga pa povzročala?

Je treba biti pa tudi malo izobražen, če hočeš pisati o določenih stvareh.
[/quote]

Na strani poglej fotke in preberi komentarje. Je prikaz kako nepomemben človek postane pomemben, ker tako ti dve združbi funkcionirata, preko krvnih sorodstev, čeprav so skrite za javnost.
Ravno zaradi skritih krvnih vezi, ki so bile javnosti neznanka, funkcionirajo.
Odtod tudi pomen celibata v rkc.
[/quote]

Ja, sem prebrala, kaj piše na tem blogu. Vidim, da se ukvarja s tem, kdo so pravi starši raznih politikov in drugih pomembnih ljudi. O nekih skrivnih krvnih vezanih med ljudmi, ki vodijo ta svet. Ampak piše še nekaj drugega. O mogočnih Slovencih med Severnim in Sredozemskim morjem, ki so se uspešno upirali rimski okupaciji, pa so Huni dobili nalogo, da nas iztrebijo ali nekaj takega. In podobno. Nekateri ljudje imajo veliko domišljije, po moje. Je pa vznemirljivo brati takšne stvari, zato pa to pišejo.

Na strani poglej fotke in preberi komentarje. Je prikaz kako nepomemben človek postane pomemben, ker tako ti dve združbi funkcionirata, preko krvnih sorodstev, čeprav so skrite za javnost.
Ravno zaradi skritih krvnih vezi, ki so bile javnosti neznanka, funkcionirajo.
Odtod tudi pomen celibata v rkc.
[/quote]

Ja, sem prebrala, kaj piše na tem blogu. Vidim, da se ukvarja s tem, kdo so pravi starši raznih politikov in drugih pomembnih ljudi. O nekih skrivnih krvnih vezanih med ljudmi, ki vodijo ta svet. Ampak piše še nekaj drugega. O mogočnih Slovencih med Severnim in Sredozemskim morjem, ki so se uspešno upirali rimski okupaciji, pa so Huni dobili nalogo, da nas iztrebijo ali nekaj takega. In podobno. Nekateri ljudje imajo veliko domišljije, po moje. Je pa vznemirljivo brati takšne stvari, zato pa to pišejo.
[/quote]

Ko gledaš vse s kritične distance in brez vključitve emocij, se raziskovanje šele lahko prične.
Raziskovanje je veliko bolj kompleksno, kot se zdi na prvi pogled.
Je pa naravno, da na začetku čutiš tako, kot sodiš ti, da ima kdorkoli, ki se sploh drzne to raziskovati in še sploh dati svoje izsledke v javnost, obilo domišljije.
Za resno raziskovanje je potrebno ogromno raziskovanja, preverjanja, dokazovanja, predvsem odgovornosti in osebne zrelosti, stati za svojimi izsledki.
Verjetno tudi osebno poznanstvo z vsaj nekaterimi ljudmi, ki jih raziskuješ, kar je ključ, kar avtor sam pove.
Pove tudi, da jih večina za to ne ve, kar pa skoraj ni verjetno.

Vidim, da si želela dregniti nekam, kamor naj ne bi dregali in so ti novo temo takoj zbrisali.
Piši oz odpiraj neosebno in ne naravnost.
Koneckoncev imaš morje filozofskih tem, kamor lahko o tem tudi pišeš, npr o današnjih filozofih in njihovih temah, tezah, ki jih zagovarjajo ali kritizirajo.
Kar si omenila za trnutnega poglavarja rkc, ni le njegova značilnost, je značilna za prejšnje in zdajšnje vrhove, ne le ene opcije, na žalost.

No če je pa vsaj nekaj od tega res, potem je pa ta svet še veliko hujši kot smo mislili. Ravno zdaj sem našla informacijo o papežu Frančišku da je množični morilec in posiljevalec otrok!
[/quote]

Vidim, da si želela dregniti nekam, kamor naj ne bi dregali in so ti novo temo takoj zbrisali.
Piši oz odpiraj neosebno in ne naravnost.
Koneckoncev imaš morje filozofskih tem, kamor lahko o tem tudi pišeš, npr o današnjih filozofih in njihovih temah, tezah, ki jih zagovarjajo ali kritizirajo.
Kar si omenila za trnutnega poglavarja rkc, ni le njegova značilnost, je značilna za prejšnje in zdajšnje vrhove, ne le ene opcije, na žalost.
[/quote]

Ma ne, ne da se mi toliko pogovarjati o filozofskih temah, raje bolj o takih stvareh o ljudeh o katerih nisem vedela. Ja, vidim, cenzura, stvar je le malo prehuda, saj sem mislila, da bo tako.

Vidim, da si želela dregniti nekam, kamor naj ne bi dregali in so ti novo temo takoj zbrisali.
Piši oz odpiraj neosebno in ne naravnost.
Koneckoncev imaš morje filozofskih tem, kamor lahko o tem tudi pišeš, npr o današnjih filozofih in njihovih temah, tezah, ki jih zagovarjajo ali kritizirajo.
Kar si omenila za trnutnega poglavarja rkc, ni le njegova značilnost, je značilna za prejšnje in zdajšnje vrhove, ne le ene opcije, na žalost.
[/quote]

Ma ne, ne da se mi toliko pogovarjati o filozofskih temah, raje bolj o takih stvareh o ljudeh o katerih nisem vedela. Ja, vidim, cenzura, stvar je le malo prehuda, saj sem mislila, da bo tako.
[/quote]

To je le ena od opcij, poišči si temo, s katero ne boš dregala direktno, lahko poiščeš npr. dokazane zlorabe otrok.
Te pa opozarjam vnaprej, da se tam izredno težko čustveno distanciraš, še posebej, ker se to dogaja tudi sedaj in ni tabu tema.

Ma ne, ne da se mi toliko pogovarjati o filozofskih temah, raje bolj o takih stvareh o ljudeh o katerih nisem vedela. Ja, vidim, cenzura, stvar je le malo prehuda, saj sem mislila, da bo tako.
[/quote]

…pa saj tudi o milli vanilli se dosti piše ….ahahahahaa…:))) nick imate ta pravi
Blamaža stoletja!
[/quote]

Koga pravzaprav zagovarjaš, neko združbo, posameznika te združbe ali kar vse obenem, čeprav so zli in predstavljajo vse negativno, zelo milo rečeno?
Si sama predstavnik take združbe, ker se tako hahljaš ali je to pri tebi čisto običajno?
Hahljanje kot odraz nemoči, slabe vesti?

Ma ne, ne da se mi toliko pogovarjati o filozofskih temah, raje bolj o takih stvareh o ljudeh o katerih nisem vedela. Ja, vidim, cenzura, stvar je le malo prehuda, saj sem mislila, da bo tako.
[/quote]

…pa saj tudi o milli vanilli se dosti piše ….ahahahahaa…:))) nick imate ta pravi
Blamaža stoletja!
[/quote]

No, saj se bom navadila, da se na tem forumu spušča tudi na osebni nivo. Kaj me briga, piši ti kar hočeš, če te moti, da drugi kritizirajo tvojo ljubljeno mati Terezo. Meni je bila tudi všeč, ampak glede na vse to, kar se dogaja v rkc, sem pripravljena verjeti tudi take stvari. Ker mi resnica več pomeni kakor pa to, da bi se mi sesul nek kolikor toliko znosen pogled na svet.


[/quote]

Poglej si slovenski film, Temni angeli usode 1999, ki nam nazorno pokaže normalna dogajanja v teh združbah, ki nas v glasbi, še bolj pa v filmih redno obveščajo o tem.
Slovenski film, edinstven v tem žanru v svetovnem smislu.
Le poglej si ga, večkrat, za poznavalce scene zadošča že prvikrat, tudi sama letnica jim je poznana, kot simbol teh združb, podobno kot 11.9., obrnjen križ, oko, ki opazuje že v samih cerkvah itn.


[/quote]

Poglej si slovenski film, Temni angeli usode 1999, ki nam nazorno pokaže normalna dogajanja v teh združbah, ki nas v glasbi, še bolj pa v filmih redno obveščajo o tem.
Slovenski film, edinstven v tem žanru v svetovnem smislu.
Le poglej si ga, večkrat, za poznavalce scene zadošča že prvikrat, tudi sama letnica jim je poznana, kot simbol teh združb, podobno kot 11.9., obrnjen križ, oko, ki opazuje že v samih cerkvah itn.
[/quote]

Sem prebrala.Pesem zlobe, manipulacije cinizma in izživljanja petih veljakov, o katerih vsi mislijo, kaki človekoljubi so.

Poglej si slovenski film, Temni angeli usode 1999, ki nam nazorno pokaže normalna dogajanja v teh združbah, ki nas v glasbi, še bolj pa v filmih redno obveščajo o tem.
Slovenski film, edinstven v tem žanru v svetovnem smislu.
Le poglej si ga, večkrat, za poznavalce scene zadošča že prvikrat, tudi sama letnica jim je poznana, kot simbol teh združb, podobno kot 11.9., obrnjen križ, oko, ki opazuje že v samih cerkvah itn.
[/quote]

Sem prebrala.Pesem zlobe, manipulacije cinizma in izživljanja petih veljakov, o katerih vsi mislijo, kaki človekoljubi so.
[/quote]

Film prikazuje točno tisto, po čemer sprašuješ in o čemer govorijo sličice na portalu.
Pa ni edini, je pa eden redkih, ki toliko pove.
Naključje?

So še drugi, tuji, npr. Široko zaprte oči, Nicole Kidman idr.
Se delajo norca ali se nas le obvešča…
Teroristični napadi po EU so le del dela teh spak.

Sem prebrala.Pesem zlobe, manipulacije cinizma in izživljanja petih veljakov, o katerih vsi mislijo, kaki človekoljubi so.
[/quote]

Film prikazuje točno tisto, po čemer sprašuješ in o čemer govorijo sličice na portalu.
Pa ni edini, je pa eden redkih, ki toliko pove.
Naključje?

So še drugi, tuji, npr. Široko zaprte oči, Nicole Kidman idr.
Se delajo norca ali se nas le obvešča…
Teroristični napadi po EU so le del dela teh spak.
[/quote]

To je en erotični thriller od Kubricka, Nicole Kidman in Tom Cruise. Kaj pa ima to veze s tem, o čemer se mi pogovarjamo?

Film prikazuje točno tisto, po čemer sprašuješ in o čemer govorijo sličice na portalu.
Pa ni edini, je pa eden redkih, ki toliko pove.
Naključje?

So še drugi, tuji, npr. Široko zaprte oči, Nicole Kidman idr.
Se delajo norca ali se nas le obvešča…
Teroristični napadi po EU so le del dela teh spak.
[/quote]

To je en erotični thriller od Kubricka, Nicole Kidman in Tom Cruise. Kaj pa ima to veze s tem, o čemer se mi pogovarjamo?
[/quote]

Več komentarjev na spl.strani s sličicami preberi, poglej si še kakšen link, ki je podan, zatem poglej film temni angeli, tako se sestavlja mozaik v celoto.
V enem dnevu pa to ne gre. Za tem so leta študij, vedenja in izkušenj in povezav mnogo ljudi.

To je en erotični thriller od Kubricka, Nicole Kidman in Tom Cruise. Kaj pa ima to veze s tem, o čemer se mi pogovarjamo?
[/quote]

Več komentarjev na spl.strani s sličicami preberi, poglej si še kakšen link, ki je podan, zatem poglej film temni angeli, tako se sestavlja mozaik v celoto.
V enem dnevu pa to ne gre. Za tem so leta študij, vedenja in izkušenj in povezav mnogo ljudi.
[/quote]

Hvala, bom zaćela proučevati… Groza, ne vem, kaj naj rečem. Saj vem, da se marsikaj dogaja, česar si še predstavljati ne moremo, in da kaj je vse v resnici za lepimi nameni, ampak da je vse skupaj ena velika povezana kriminalna združba teh mogotcev… Nas imajo pa potem res za velike norce, če je tako…bom videla. Si moram sama ustvariti mnenje.

Več komentarjev na spl.strani s sličicami preberi, poglej si še kakšen link, ki je podan, zatem poglej film temni angeli, tako se sestavlja mozaik v celoto.
V enem dnevu pa to ne gre. Za tem so leta študij, vedenja in izkušenj in povezav mnogo ljudi.
[/quote]

Hvala, bom zaćela proučevati… Groza, ne vem, kaj naj rečem. Saj vem, da se marsikaj dogaja, česar si še predstavljati ne moremo, in da kaj je vse v resnici za lepimi nameni, ampak da je vse skupaj ena velika povezana kriminalna združba teh mogotcev… Nas imajo pa potem res za velike norce, če je tako…bom videla. Si moram sama ustvariti mnenje.
[/quote]

Te norce smo živeli 2500 let, jih preživeli, skupaj z našim jezikom.
Mnogim to ni uspelo.
Se pa združba že sesuva sama vase.
Smo nekaj posebnega, ne le zaradi svojega jezika, ki je najstarejši na svetu.
Poglej si:
zgodovina.eu
globalwends.com, mila deacon

da si malo oddahnete….stresno je tole za vas…Milli Vanilli pa tudi mora malo spančkat…ahahahahaha :))))
https://www.youtube.com/watch?v=wuBADSiyqWk

http://svetkapitala.delo.si/aktualno/s-padcem-stevila-beguncev-tudi-manj-gradbenih-dovoljenj-v-nemciji-3456
Ti bi še lastno mamo in hčerko prodali vahabitom. Pa naj bo po njihovo. Še dobro, da je Slovenija revna država v kateri ni več ničesar.

New Report

Close