Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a je res da so primorci zleht?

a je res da so primorci zleht?

Ne vem za ostale, a jaz sem žleht.
Ko naletim na kak avto v svojem gozdu, tam okrog kostanjev, ga lepo popraskam.

Ja ,kdo to sprašuje? Kaka iz močvirja? Saj v vsaki naši regiji srečaš kakšno osorno osebo.
Po tem takem bi napisala,da se vsi ljubljnačani delajo pametne , v resnici so pa daleč od tega.


Redko gredo pod tuš …

bolj žlehtih ni kot ste tisti z vašega konca!

Ne, Italijani so bili v mestih. V zaledju smo bili vedno slovensko gvoreči. In smo tukaj že stoletja. Moja družina živi na isti zemlji že dobrih 200 let, prej pa je bila tam okrog Movraža. Vse kar ste napisali je res, ampak samo za mesta. Iz zaledja se niso ljudje izselili v tako velikem številu, pa še zi večinoma samo v Koper, Izolo ali Lucijo.

To je res primorci so vsi priseljenci z balkana in njihovi otroci. Ti balkanci so negativno nastrojeni, do vseh Slovencev.
Bolje Bosanska mona kot Slovenec.

Sem sicer iz Lj, a sem preprican , da so najbolj zleht Gorenjci. Vse najslabse si mislim o njih: skopuski , nevoscljivi, hudobni…

Primorci in Gorenjci naj bi bili žleht? No, zato pa vsi ostali čez vikend rinete na ti dve območji. :))) Jaz imam najslabše izkušnje s Štajerci in Dolenjkami.

Primorci so največji luzerji. Vse razmetano in negativci so. Vsi so jim krivi za lastno bedo. Jih ne maram, pa živim tukaj že 6 let. Smotani do amena.

Ne vem kje ti živiš, ampak jaz imam pa z njimi same lepe izkušnje 🙂 prav tako s primorci. Samo škrti so pa res …

Primorci so vase zaprti in vedno se počutijo ogrožene.
Čez čas se ti ne da več pomagat jim iz nihove lupine. Samo dalje od mene.

Hmm, ce vsako nedeljo popoldne malo pogledam vse te avtomobile LJ in CE tablic, ki se iz vseh moznih primorskih vasi in obale valijo proti notranjosti, ravno tako hudo ne more biti. Ker v nasprotnem primeru ne razumem, zakaj ljudje rinejo v te konce… :)))

Zaradi ljudi sigurno ne. Zagrenjeni in nekomunikativni.

Hmm, ce vsako nedeljo popoldne malo pogledam vse te avtomobile LJ in CE tablic, ki se iz vseh moznih primorskih vasi in obale valijo proti notranjosti, ravno tako hudo ne more biti. Ker v nasprotnem primeru ne razumem, zakaj ljudje rinejo v te konce… :)))
[/quote]

Niso žleht so pa v veliko primerglupi.

New Report

Close