Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A kdo res želi ostati večno samski?

A kdo res želi ostati večno samski?

Prosim, vezni, pustite temo, da bodo v njej pisali tisti, katerim je tema namenjena.
Vem, da ste polni sovraštva in vsega, ampak dajte to pisat v svojih temah.
Ta tema pa naj bo res namenjena dolgotrajno samskim, ker me zanimajo njihove izkušnje.
Saj ni tako težko pustiti ene teme tistim, katerim je namenjena?

General sigurno.

Naj osvežim, starševski čvek!
So pa še forumi samski, Življenja ah to življenje, duševno zdravje, starševstvo……a se ti zdi ta forum primeren, da vsak teden znova in znova odpiraš teme na isto vižo, se prerekaš, trmariš…..jah prav.
Saj veš kaj pravijo za tiste, ki vedno delajo poiskus na isti način z istimi sestavinami in pričakujejo drugačen rezultat?

Naj osvežim, starševski čvek!
So pa še forumi samski, Življenja ah to življenje, duševno zdravje, starševstvo……a se ti zdi ta forum primeren, da vsak teden znova in znova odpiraš teme na isto vižo, se prerekaš, trmariš…..jah prav.
Saj veš kaj pravijo za tiste, ki vedno delajo poiskus na isti način z istimi sestavinami in pričakujejo drugačen rezultat?[/quote]

Kot prvo opis tega čveka:
Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Drugače pa me zanima kje je forum samski, lahko prosim za link?

Naj osvežim, starševski čvek!
So pa še forumi samski, Življenja ah to življenje, duševno zdravje, starševstvo……a se ti zdi ta forum primeren, da vsak teden znova in znova odpiraš teme na isto vižo, se prerekaš, trmariš…..jah prav.
Saj veš kaj pravijo za tiste, ki vedno delajo poiskus na isti način z istimi sestavinami in pričakujejo drugačen rezultat?[/quote]

Kot prvo opis tega čveka:
Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Drugače pa me zanima kje je forum samski, lahko prosim za link?[/quote]

no ja na čase malo patetična, ampak smešna, ko se zaštrikaš in kar naenkrat spremeniš temo debate ;). Ti kar bodi na forumu, da nas vsake toliko časa spomniš, da pa družina le ni tako hudo breme, kot je lahko človek sam sebi.

Sam bi rekel da je to tako kot pri vsaki letalski nesreči, kup neugodnih faktorjev in si tam kjer si. Zase lahko rečem, da sem se že kot otrok zadrževal samo v moški družbi (nobene punce “sosede” podobnih let). V SŠ sem bil tudi s samimi moškimi (še pavze smo imeli zamaknjene z gimnazijo in turistično). Na faxu podobna situacija, poleg tega pa sem živel v privat stanovanju (s cimri). V službi pa sedaj tudi sami samski moški.
Na kratko zadržujem se v krogih kjer ni punc. Pa nisem edini, jih poznam kar nekaj takšnih. Se pa tudi zavedam, da bom moral to spremenit, če hočem da bo kej.

Da bi ostal večno samski ni ravno cilj, ni pa tudi takšna ovira da bi pa zdaj na vrat na nos moral nekaj dobit.

Jaz pa obratno. Predvsem ženska družba, ampak so poročene. Kar se moških znancev tiče, so tudi vsi poročeni. Tako, da neke družbe samskih res ne poznam.
Samo, ko se tako iskreno vprašam, če si želim biti v dvoje, nisem čisto prepričana. Kaj pa vem. Včasih bi, včasih ne bi. Včasih vem, da me je zelo motilo, da sem samska. Zdaj pa v bistvu če več let ne. Se mi zdi, da nisem prava oseba za veze. Ne vem.

Jaz pa obratno. Predvsem ženska družba, ampak so poročene. Kar se moških znancev tiče, so tudi vsi poročeni. Tako, da neke družbe samskih res ne poznam.
Samo, ko se tako iskreno vprašam, če si želim biti v dvoje, nisem čisto prepričana. Kaj pa vem. Včasih bi, včasih ne bi. Včasih vem, da me je zelo motilo, da sem samska. Zdaj pa v bistvu če več let ne. Se mi zdi, da nisem prava oseba za veze. Ne vem.[/quote]

Po mojem je to čisto odvisno od posameznikovega mikro poznanstva. Nekako tako, kot nikoli ne poznaš enega, ki ogromno zasluži ali pa enega ki je doktor, enega samskega itd. Če kej jih poznaš več ali pa nobenega, ravno zaradi takšne grupacije.
Če imaš na določenih področjih pomanjkanje izkušenj, je težko reči ali si stvari res želiš, ali pa bo mogoče čez nekaj let rešilna bilka postala potapljajoča ladja. Kolegi, ki so v vezi ali pa celo poročeni mi večkrat pojamrajo čez lastno partnerko, zraven so pa najbolj pametni kako sem nesposoben da si ne morem ene dobit :).

Jaz pa obratno. Predvsem ženska družba, ampak so poročene. Kar se moških znancev tiče, so tudi vsi poročeni. Tako, da neke družbe samskih res ne poznam.
Samo, ko se tako iskreno vprašam, če si želim biti v dvoje, nisem čisto prepričana. Kaj pa vem. Včasih bi, včasih ne bi. Včasih vem, da me je zelo motilo, da sem samska. Zdaj pa v bistvu če več let ne. Se mi zdi, da nisem prava oseba za veze. Ne vem.[/quote]

Po mojem je to čisto odvisno od posameznikovega mikro poznanstva. Nekako tako, kot nikoli ne poznaš enega, ki ogromno zasluži ali pa enega ki je doktor, enega samskega itd. Če kej jih poznaš več ali pa nobenega, ravno zaradi takšne grupacije.
Če imaš na določenih področjih pomanjkanje izkušenj, je težko reči ali si stvari res želiš, ali pa bo mogoče čez nekaj let rešilna bilka postala potapljajoča ladja. Kolegi, ki so v vezi ali pa celo poročeni mi večkrat pojamrajo čez lastno partnerko, zraven so pa najbolj pametni kako sem nesposoben da si ne morem ene dobit :).[/quote]

To pa je tako ustaljena praksa, da tisti, ki niso zadovoljni v zvezi, samskim težijo, da so nesposobni, ker so samski in si ne najdejo partnerja :).
Srečno vezani tega nikoli ne počno.

New Report

Close