Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu a lahko M seksa če ga lulat?

a lahko M seksa če ga lulat?

In sicer prej sem spraševala v tej temi http://med.over.net/phorum/read.php?f=144&i=48620&t=48620 (Žal ne znam narediti link aktiven) pa sem mal narobe vprašala. Torej vprašanje je, če lahko seksa, če ga lulat?

Pa še ena stvar, tale citat iz prejšnje teme me je vzpodbudil, da sem pomislila na to, ali je sploh potem možno da si ga tip vrže na roko, če ga lulat?

“Avtor: razocaran
Datum: 10-10-06 20:03

a jim razkrijeva še tole….

da morajo nekateri prvo zjutraj ga na rokce vržt..da olej lahko lulajo,..hahahah”

Sicer sem po odgovorih sklepala, da če mu stoji je zdrav!OK zdrav je, ampak mene je zanimal, zakaj ni akcije. Jaz sem si razlagala vsako erekcijo kot na možnost seksa. In ravno zato, ker se mi je zjutraj zaluštalo, on pa pravi, da mu stoji kr tko, in pa da mora itak lulat, predno bi kej, pol se mu pa že lušta ne več al pa se že otroc zbudijo…od tod moje zanimanje za vaše mnenje…:))))

a mi slučano ne verjameš?

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso

dejstvo je, da stoji kar tako!(jutranja erekcija)
dejstvo je, da s trdim se ne da lulat!
dejstvo je, da ni treba da sexa, da mu “jutranja” uplahne!
dejstvo je, da dedcu se ne sexa vedno, ko mu “stopi”

Tako, da bolj ga boš silila, pa maltretirala zjutraj, zakaj mu stoji, če noče sexat, bol se ti bo umikal, bolj mu boš šla na jetra, bolj bo iskal….nevsiljive ženske, ki ne gledajo samo erekcije, ampak bi sexale zato, ker jim je on všeč;)

Tudi moški si želijo potrditve in pozornosti:) Tudi oni niso sex mašine, ki bi sexali vedno, ko jim otrdi…pa saj nebi niti ti želela, da če mu kdaj v službi stopi….naskoči prvo žensko, ki gre mimo:)….bi tudi ti se strinjala…da naj gre raje na WC ….”lulat”:P

Pod tole se pa podpišem.

pa men en bonbon;)

zate je bil mišljen…post….

…da bi men en bonbon al čokoladko moral dat:)

Hihihi, baje je težko scat “dol”, če cev štrli “gor”….

Narava je z nekimi zaklopkami noter poskrbela, da se s čist polno erekcijo res ne da….
Ampak če je potreba po lulanju močna, erekcija malček popusti, potem se pa da!

Je pa problem ta jutranja erekcija, ja, ker ni povezana z željo po seksu. Kar sama je tam. Tišči ga scat, da bo glih znorel, “cev” pa si kar sama od sebe lestence ogleduje… Tako pač je.

IN VERJEMI MU, če ti reče, da mu ni za seksat!

Mater Lunči, kot da bi ga imela. No, ves čas mislim:-))))

Hja… z odprtimi očmi in srcem po stanovanju hodim… in sem pozorna na male zgode in nezgode svojega moškega… in mi je zelo v interesu, da ga poznam in razumem…

Saj, hihi, včasih se mi zdi, da sem bila verjetno v večini prejšnjih življenj MOŠKI, ker vem vse o njih… razumem vsako sranje….

Potem bi te veliko raje srečal v sedanjosti, kot v prejšnjih življenjih:-))

ne mi lunčke osvajat……………

ana hoče dva…ti pa mislim,d a nisi ravno za to….

leta letijo - iščem stevardeso

Ne, hoče še eno bejbiko zraven!

Se zgleda dobro znajdem v vseh vlogah…

si znaš predtsvaljat…

dve gospodinji in…vauuuuuuuuuuuuuuuu

sam, kako bova pa njihpove dede prepričala, da jih bojo tak zrajcali za nas…kot se mi tu trudimo za niih )))))

leta letijo - iščem stevardeso

Trenutno res iščem NJO… na možičkovo željo bova najprej izpolnila njegovo fantazijo…. potem pa pride na vrsto moja…. mljask!

dobi take ženičke…hihihi

leta letijo - iščem stevardeso

Uff, v vrsti stojim, razo bejž pismo…:-))

Na službeno potovanje naj gresta

Moram najprej prvo varianto preživet!
Pol pa grem v iskalno akcijo!

Doma se jo vzgoji!
Z veliko ljubezni in zaupanja….

Veliko bolj si te predstavljam kot njamsi ženskico

ti kam pa so se gospe poskrile?

leta letijo - iščem stevardeso

Saj taka tudi sem!

Špansko muhico iščejo:-)))

doma baje ljudje umrejo..hahahha

daj nop……boljšo idelo mi daj?

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close