Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A laufa Tinder v Sloveniji?

A laufa Tinder v Sloveniji?

Tisti, ki ste si v reali nesposobni f.uk najti, ga tudi na tinderju ne boste.

To je isto. babe si iščejo daterja, da s ebodo dol dale, ne z njim modrovale.

Kar je res. Ker prvo se mora mona odločt al bi al ne bi. Pol se bo pa lah zmenu. Sam 3/4 jih raj joka , ko bi šlo zares pa stisne pi*ko in raj žlajfa na roko.

Torej trdiš, da se spolni odnos dogaja virtualno in fizičnega onegavljenja ni?

Vsak dan nekaj novega izvem.
[/quote]

Jp to bo držalo za tebe, ki slasti pravega seksa še nisi okusil in je tvoj spolni ud še vedno ovit v deviško mrežico izpod katere priteče zgolj urin, in poredko v mokrih sanjah masten pljunek.
Ko boš ugotovil, da tinder ni reala boš star in posušen. In one bo dole viselo in se nič več pobralo.

To je isto. babe si iščejo daterja, da s ebodo dol dale, ne z njim modrovale.
[/quote]

Ajd naj ti bo.

Jp to bo držalo za tebe, ki slasti pravega seksa še nisi okusil in je tvoj spolni ud še vedno ovit v deviško mrežico izpod katere priteče zgolj urin, in poredko v mokrih sanjah masten pljunek.
Ko boš ugotovil, da tinder ni reala boš star in posušen. In one bo dole viselo in se nič več pobralo.
[/quote]

Ma ti nisi ni počeo da drkaš, pa bi druge zajebaval.

Malo narobe razumejo fehtarji, zakaj so fine lepe pičozle na tinderjih. recimo, da je Mojca iz Zgornje Korene lepa, malo plaha punca. Ampak tudi lepa plaha punca si želi enega ornk jebacha. Ona gre na tinder, ker ji ni nabildanega fensi jebacha zvečer po lokalih za iskat. Ni zdaj fora, da bodo neki na plečko postriženi starci preko tinderja prišli do kavsa z dobro babo. ne ne, to je bolj pomagalo dobrim bejbam, da ugodneje pridejo do jebacha. Dostava na dom.

Ja ker urejeni ljudje nimajo bolezni :).
Tistim s spolno prenosljivo boleznijo za katero se večina sploh ne zaveda da jo ima to da so prenašalci piše na čelu. Oz. pokažejo to z neurejenostjo :).
Ko misliš da si prebral že vse gluposti kar se jih lahko ljudje spomnijo….pa te še vedno lahko nekdo preseneti 🙂

Punca kolikokrat si se že testirala?
Mislim saj osebno me ne gane. Nekateri so pač adrenalinski friki. Ruska ruleta pa to.
[/quote]imaš prav tale internet je naredil iz bedakov še večje bedake, najbrž da nima hepatitisa pa aidsa ker ima zavezano kravato okoli vratu. naj namignem ravno taki so ponavadi okuženi, denar imajo in znajo skriti svoj deficit, ti punca pa se pojdi malo testirat test za hepaitits ti lahko pozitivno pokaže tudi šele po enem letu ampak tudi tega najbrž nisi vedela, in kot je napisal napisala tale pred mano, me ne gane zate pa za take kot si ti še uživam ob tem. sam poveh kdaj boš na infekcijski se ti pridem smejat jaz osebno raje še naprej dr….kot pa grem na tinder


Tvoj “kolega” bi si lahko na Tindru filter omejil na max. 35 let pa ne bi imel tega “problema”.

Toliko mentalnih sirot na MON-u. S pomočjo elektronskih naprav si morjo babe iskat. Če jim pa slučajno že katera odgovori, jih pa infarkt od navdušenja. :)))))

In v cem je problem. Sej gre samo za eno metodo vec?…ki pa tut ne deluje brez zensk, tako da so zenske na istem ce so gor.


Tvoj “kolega” bi si lahko na Tindru filter omejil na max. 35 let pa ne bi imel tega “problema”.
[/quote]

Sem mu že sama to rekla pa pravi, da se mu neda s tem ukvarjat. Raje jamra, kaj češ. Dec pač.

In v cem je problem. Sej gre samo za eno metodo vec?…ki pa tut ne deluje brez zensk, tako da so zenske na istem ce so gor.
[/quote]

Da so oboji pezdeti oz. pezdetke.

Da so oboji pezdeti oz. pezdetke.
[/quote]

A ti si pa merilo kaj je prav.

Točno tak. jaz sem si babo našel po normalni poti. Obupanci pa kar čakajte, da vam piska telefon, ko vam katera odpiše na katerem izmed 25 portalov kjer ste prijavljeni. :)))

Menda dobiš hepatitis že če se samo registriraš na Tinder

Ti maš to prednost da maš hamburger štant in plac na Švajcarskem pa v Majemiju, katera bleda pička ki ne zna izgovorit L-ja se ne bi zapalila na to

Jp to bo držalo za tebe, ki slasti pravega seksa še nisi okusil in je tvoj spolni ud še vedno ovit v deviško mrežico izpod katere priteče zgolj urin, in poredko v mokrih sanjah masten pljunek.
Ko boš ugotovil, da tinder ni reala boš star in posušen. In one bo dole viselo in se nič več pobralo.
[/quote]

A ti si slasti pravega seksa okusil pri sosedu, ko si zalotil tvojo, kako ga je jahala???

Jaoooo…

1. Na Tinderju ljudje iščemo zgolj avanture..
2. Tinder ni portal, ampak mobilna aplikacija..
3. Posložujemo se tudi normalnih poti..
4. Ne poročimo se vsi s prvo, ki je prišla mimo..

Samo eno manj bi moral.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

je na Tinderju? To bi bilo dobro vedeti.

V zivo pa ni mozno spoznati osebe z raznimi okuzbami??? Spoznavanje oseb, katere hodijo v “diskoteke” pa so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} brez okuzb???

Sem spoznal eno, na Tinderju, s katero se tu pa tam dobiva in uzivava, ceprav sva oba v vezi. Cisto brez obveznosti.

Kjerkoli lahko spoznaš koga z okužbami. Zato se pa ne seksa brez zaščite. Edino učinkovito zaščito pred okužbami pa predstavlja kondom.

Jaoooo…

1. Na Tinderju ljudje iščemo zgolj avanture..
2. Tinder ni portal, ampak mobilna aplikacija..
3. Posložujemo se tudi normalnih poti..
4. Ne poročimo se vsi s prvo, ki je prišla mimo..
[/quote]

o b u p a n c i

Tiner je za lene babe in lene dedce, ki so premalo iznajljivi, d abi dekle spoznali v živo. Predstavljam si, da potem fizično najzanimivejši tam gor na tinderju celo kakšno pecnejo, ostali pa so še naprej v vlogi statistov bolj. ker sori, če si lesen, si lesen tudi na tinderju.

New Report

Close