Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A laufa Tinder v Sloveniji?

A laufa Tinder v Sloveniji?

Kaj, če bi ti vseeno poskusil, mogoče pa ti kljub vsem preprekam, ki si jih postavljaš, rata. Malo se sprosti, pa bo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

seveda laufa. na tinderju je 96{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dedcev in 4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bab. zdej si pa izračunaj svoje šanse:)))

Kaj, če bi ti vseeno poskusil, mogoče pa ti kljub vsem preprekam, ki si jih postavljaš, rata. Malo se sprosti, pa bo. 🙂
[/quote]

ne rabim jaz tega.

razmišljam, da bi se prijavila na tinder ampak ne izkljucno za seks.
Malo se bedno počutim ker že razmišljam o tem…
Se mi zdi da je to znak da mi gre v lajfu res slabo.
Sicer ne vem zakaj, ampak imam s spoznavanjem ljudi velike tezave.

Sem videla, da gospod župnik to tudi uporablja. Mi je povedal, da tako išče grešnice in grešnike, ki jim potem predstavi prednosti vzdržnosti pred poroko in Jezusovo ljubezen.

pa sej ni nujno da jo je zrd zmenka😂

A se je že kdo našel tukaj, na tem Tinderju? A je to samo tako malo za hece in firbce past.

Kar pogumno! Smo izjeme, ki smo si na dotičnem portalu našle tudi resne partnerje. 🙂

Smo se tudi našli. Imela že dve resni daljši zvezi. No, v eni sem trenutno in sem srečna. Kar pogumno! Nimajo vsi enakih namenov. Vprašat je treba in se parktat dobit. Folk k bi rad zgolj seks to itak takoj pove. Če pa si sam želiš kaj več imaš vso pravico, da tisto več iščeš. 🙂

Haha faca 😀 Majda, ti vedno nasmejiš 🙂

Js imam fanta ki sm ga spoznala na tinderju že dve leti nazaj – seksala sva po enem mesecu ker sva si oba želela spoprijateljit in spoznat preden sva skakala v posteljo kot to vsi očitno na tinderju počno. Zaenkrat sva skupaj, srečna, brez problemov, živiva skupaj in se imava rada. Seksava vsak dan. Super da sva se našla. Ampak ljudem ne rečeva da sva se spoznala na tinderju ampak mava lepšo verzijo za bodoče otroke. Ne razumem ljudi ki na tinderju seksajo kr vsepovprek. Fuj. Zaradi njih ne morš rečt da si se spoznal na tinderju!

New Report

Close