Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A mi lahko nehate voziti za ritjo?!

A mi lahko nehate voziti za ritjo?!

Kako si ti en primerek moškega ega na MONu, ki ne zmore nehati, pa to ni res :))))

Ja, umakni se. Varno, ampak ne z zavlačevanjem. Po 5 minut, da voziš v klanec 90, 100, ker več ne gre. Odnehaj pod klancem – ker veš, da tvoja maina ne bo zmogla. In zakaj ti oviraš potem takega, ki pa ( sicer na njego volastno odgovoronost in vojo, na katero pač ti ne smeš tako vplivat) želi hitreje potovati od tebe?

Ker ti nisi “policaj” da boš ti njemu dirigal s svojo nogo na gasu,kaj in kako. Ti skrbi za svojo nogo na gasu. Če ne gre več kot 130, potem se prosim takim raje umakni. V roku petih, ne desetih minut ( ker to je zajebavanje). Ne samo njega, tudi vseh nas ki smo za vama, pa vozimo 120, pa nam pade potem hitrost na 90km na uro sredi klanca.

In ne ti meni tukaj v “ono” stilu nazaj odgovarjat Ne prvociraj, da se spet kak “modi” ne bo obesil samo na moje pisanje potem, če ti bom nazaj v odgovoru tako, kot ti velja napisati v tajkem primeru. Žalit pa ti začneš z manjvrednostnim “ono”, samo da opomnim…..
[/quote]
Tipičen komentar enega nestrpnega prepotentneža, ki misli, da je glavni na cesti in mu gredo normalni vozniki na živce.
Samo prepotentni nestrpneži imate probleme z neumikanjem drugih. Pač en tipičen norc.

ti takoj izpiz za avto vzamem, domnevam da si eden tistih divjakov ki divjajo po cestah ne glede na vse ostalo

Oviralci prometa se kar sami javljate vidim
[/quote]


Tipičen komentar enega nestrpnega prepotentneža, ki misli, da je glavni na cesti in mu gredo normalni vozniki na živce.
Samo prepotentni nestrpneži imate probleme z neumikanjem drugih. Pač en tipičen norc.
[/quote]

Če je kdo norc, si to ti, ker si moraš po forumu sproščat ventilčke tako, kot si jih, da se obesiš na odgovor nekoga, kije čisto korekten, pa ga nesramno seciraš.

Zdaj pa pojdi raje ženi/partnerki krompir pomagat olupit, pa solato natrebit.

Ni tako dolgo nazaj ko vozim 90 izven naselja in tako naprej po omejitvah in skozi naselje spet izven naselja, nekdo pa za mano tik za avtom mi gre na živce in se mu lepo odmaknem, čeprav ni mogel daleč prehiteti, ker je bil spredaj kamion. Potem pa čez nekaj časa zagledam pred mano kako je počilo. No ta objestnež je končal v krsti in je na varnem za vse večne čase, da ne bo več ogrožal drugih v prometu.


[/quote]

Če bi jaz bil psihiatrična ustanova bi te takoj sprejel. Citiraj prosim tekst, ki me opiše kot divjaka. Če pri omejitvi 90 vozim 90 oziroma hitrost ustrezno prilagodim vremenu je to kvečjemu vzorna vožnja.

Če bi jaz bil psihiatrična ustanova bi te takoj sprejel. Citiraj prosim tekst, ki me opiše kot divjaka. Če pri omejitvi 90 vozim 90 oziroma hitrost ustrezno prilagodim vremenu je to kvečjemu vzorna vožnja.
[/quote]napisal sem domnevam glede na tvoj odgovor, seveda vseh tvojih odogvorov nisem bral, zakaj le, domnevam pa najbž še lahko ali je že kak zakon da se to ne sme

Jaz takole: z zavornimi lučmi njemu ali njej za mano mežikam. Celo pot, če je to potrebno. In z užitkom opazujem v vzvratnem ogledalu mimiko, geste, poskušam brati iz ustnic…
Kar fina zabava, ja 🙂

Na stopalko za bremzo moraš nekajkrat pritisniti, da se zavorne luči prižgejo. Da opazi, da zmanjšuješ hitrost. Potem poveča razdaljo ali pa prehiti.

Matr vas je v tej temi, golazen, vozite vi k.urac po predpisih, s svojo pasivno agresivnostjo in neznanjem ogrožate sebe in druge. Bruh 🤮



Drži varnostno razdaljo, kot je treba, pa ne boš ogrožal.

ne skrb ti za mojo varnostno razdaljo, jo imam dovolj, ti in tebi podobni pa se raje z avtobusi vozte, bo manj škode.


A si ti tist agresivnež z belim BMW, ki nam je pred pol ure vozil za ritjo in blendal v nevihti po stari cesti med Kranjem in Ljubljano? Vozil za ritjo in blendal, prehitet pa si ni upal. Takele riti ste! Če sebe spravljate v nevarnost je to vaša stvar, ker pa je cesta javna, to ni več vaša stvar ampak vseh nas prizadetih!
In še nekaj? Kdo je v zadnjh 2 mesecih videl policijo na cesti! Vidim jo samo tam kjer kasirajo, preventive pa ne poznajo! A še štrajkajo!

Na stopalko za bremzo moraš nekajkrat pritisniti, da se zavorne luči prižgejo. Da opazi, da zmanjšuješ hitrost. Potem poveča razdaljo ali pa prehiti.
[/quote]

Če nekdo krši predpise, tebi to očitno daje pravico, da zajebavaš na polno. Okej, ni problema.
Naslednjič, ko me kakšna stara mama brez refleksov izsili, mi bo to dalo pravico, da jo prehitim in zabremzam na polno. Maček skočil.
Njen problem, ona je prva kršila predpise, jaz jo samo vzgajam. Ane? Nekako tako gre tvoja logika? Tisti, ki prvi krši predpise, si zasluži, ostali ga z egotripi samo učimo, da se tega ne sme.


A SE TO UPAŠ NAREDIT TUDI CIGOTU Z NEREGISTRIRANIM AVTOM BREZ VOZNIŠKE, NA SOCILANI POMOČI S ŠESTIMI OTROKI?

ČE DA, POTEM POSNEMI IN OBJAVI,

Če vas avtošola ni vzgojila v voznike, vas morajo pa drugi udeleženci v prometu vzgajat. Prav je, da vas ovirajo pri divjanju.

Če tebe starši niso vzgojili v normalno osebo je prav, da tu pa tam dobiš kako okol kepe, preden kerga s svojo vzgojo fentaš.

Ravno jutri grem na daljšo pot na Štajersko. Bomo malo divjaške zaritnike na prehitevalnem učili pameti in strpnosti.

Vklopi spiranje prve šipe! Zatrobil bo, razdaljo pa povečal. Če ne pomaga, še enkrat speri šipo.

V in iz službe se vozim po precej ovinkasti cesti. Vozim po predpisih, nikakor ne po polžje. Pogosto se najdejo modeli, ki se mi po tistih ovinkih nalepijo 1 m do avta. Če ne odnehajo, se začnem na vsakih 5 sek samo dotikati zavore, samo toliko, da zasveti lučka, avto pa dejansko ne upočasni. čisto vedno odnehajo in vzpostavijo razdaljo.

Najbolj pogosto ta stil vožnje uporabljajo vozniki kombijev. Kot da se sami sebi zdijo neuničljivi v tistih kištah.

Če že greš na daljšo vožnjo, pa jo nadaljuj še malo proti severu in morda vidiš tablo, ki je objavljena na spodnji povezavi:
https://www.asfinag.at/verkehrssicherheit/sicher-unterwegs/rechtsfahrgebot/

Kaj pomeni slika, upam, da ne rabim razlagati.

Upam, da bo vožnja dovolj dolga, da usvojiš razlikovanje med voznim in prehitevalnim pasom.

Če ena slika ne pove dovolj, pa je na spodnji povezavi razlaga v tisoč besedah:
https://www.had.si/blog/2011/07/31/prehitevalni-pas-vozni-pas/

Če že greš na daljšo vožnjo, pa jo nadaljuj še malo proti severu in morda vidiš tablo, ki je objavljena na spodnji povezavi:
https://www.asfinag.at/verkehrssicherheit/sicher-unterwegs/rechtsfahrgebot/

Kaj pomeni slika, upam, da ne rabim razlagati.

Upam, da bo vožnja dovolj dolga, da usvojiš razlikovanje med voznim in prehitevalnim pasom.

Če ena slika ne pove dovolj, pa je na spodnji povezavi razlaga v tisoč besedah:
https://www.had.si/blog/2011/07/31/prehitevalni-pas-vozni-pas/
[/quote]
Desno po desni. Namreč: če bi bi bila dvosmerna cesta široka 50m, se pravi en pas 25m, bi večina voznikov vozila zelo blizu sredinske črte. DESNO PO DESNI!

Živc, res se mi dopade tvoja logika.

Imaš preveliko rit in se kar nalimamo nanjo.


Desno po desni. Namreč: če bi bi bila dvosmerna cesta široka 50m, se pravi en pas 25m, bi večina voznikov vozila zelo blizu sredinske črte. DESNO PO DESNI!
[/quote]

A naj torej uzakonimo prehitevanje po desni? 😀

New Report

Close