Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A mi lahko nehate voziti za ritjo?!

A mi lahko nehate voziti za ritjo?!

A naj torej uzakonimo prehitevanje po desni? 😀
[/quote]
Kako prehitevanje po desni, če voziš skrajno desno???? Treba je imeti smisel za promet, ne pa nabijat!!!
Sicer pa: v USA se na AC prehiteva tudi po desni. Tako, kakor se po AC vozi pri nas, je izven vsake prometne logike. Polno neznanja!


Kako prehitevanje po desni, če voziš skrajno desno???? Treba je imeti smisel za promet, ne pa nabijat!!!
Sicer pa: v USA se na AC prehiteva tudi po desni. Tako, kakor se po AC vozi pri nas, je izven vsake prometne logike. Polno neznanja!
[/quote]
Ma pusti , škoda časa in pregovarjanja: ta avtorica “Polna luna”; res v vsaki temi moralizira brezveze in pametuje.


Kako prehitevanje po desni, če voziš skrajno desno???? Treba je imeti smisel za promet, ne pa nabijat!!!
Sicer pa: v USA se na AC prehiteva tudi po desni. Tako, kakor se po AC vozi pri nas, je izven vsake prometne logike. Polno neznanja!
[/quote]
No, potem pa nedvoumno napiši, da z desno po desni misliš vožnjo, ne prehitevanja!


Ma pusti , škoda časa in pregovarjanja: ta avtorica “Polna luna”; res v vsaki temi moralizira brezveze in pametuje.
[/quote]
Ja, saj se vidi, da jo luna trka.

Za vse tiste pa, ki se pritožujejo, kako nekateri vozimo po prehitevalnem pasu.

Dokler bodo vozni (desni) pasovi avtocest tako “sfookani” zaradi tovornjakarjev in drugega obremenilnega prometa v tranzitu, ko te premetava v glonbokih kolesnicah sem in tja pri 90ih na uro po voznem, kaj šele pri kaj več, imam vso pravico vozit 130 po prehitevalnem. kolikor želim.
Se seveda umaknem, če me kgo želi prehitet, nikogar tudi ne oviram, ampak zagotovo ne mislim vozit po voznem uničenem pasu premnogih slovenskih avtocest in hitrih cest pa obremenjevat amortizerje po nepotrebnem. Pika.

Danes več ur zaprta primorska Ac, zaradi takih norcev, ki vozijo za ritjo in ne poznajo varnostne razdalje v prometu!

Ha ha ha. Jaz enemu tudi.

Ne razumem kaj blede takim,ki vozijo vsem za ritjo. Ni čudno da je toliko nesreč potem.

Ne razumem kaj blede takim,ki vozijo vsem za ritjo. Ni čudno da je toliko nesreč potem.
[/quote]

Počasi se bodo tako kar lepo sami izločili iz prometa v smrt ali na invalidske vozičke, res pa je da jih je žal ogromno in ogrožajo vse udeležence v prometu.

a kaj si pa ti pol?!..madžar al kaj?!..jebali ti oni mamu iz juga,kreten!!

New Report

Close