Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu a mogoče kdo ve…

a mogoče kdo ve…

Sigurno obstajajo kakšne finte, če npr. moškemu noče priti… A kdo ve za kakšne prijeme itd

si moški…in tebe skrbi
ali si ženska in hočeš zvedeti kako bi ga zrajcala do konca?

Danes si pa firbec;))…

Mal več napiši, ker tole nima ne repa ne glave…kaj hočeš, da mu prehitro pride in tega nočeš in kaj zdaj narest al kaj..al da mu sploh ob tebi ne pride in te zanima kaj dela…vidiš tko dvoumno si pisala ali pisal..zjasni se bolj natančno kaj te zanima..čao.

ženska sem… npr. če mu noče in noče pridet…. a je kakšna finta… npr. ne vem… kakšna točka, da mu pride

eh seveda so..vedno so! 🙂
poljubljaj mu glavico in ga hkrati božaj po ritki….draži mu s prstkom analno odprtino….nežno mu grabi jajčja……malo ga opazuj…..boš kmalu videla kaj mu prija!
ali pa drkaj in drži glavico v ustih!
UF!
…..
ma natakne naj te na pravo vlažno mesto…..to je pa še najbolje…sem že skor čist pozabil! hehe

Jezus, ja…. tista ta prva vžge VEDNO!!!!
Počiš srečneža na hrbet in ga pocmokljaš in presesaš po celi sprednji strani telesa…. potem pa vzameš nabrelko kito v usta in mu v kolenih privzdigneš noge…. tako imaš dostop še do tistega dela korenine, ki se skriva med štrlečim delom penisa in anusom…. in nežno pregneteš še ta del… nato pa previdno vključiš v igro še anus in prostato…. so me naučili, da se do prostate pride tako, da takrat, ko je tvoj prst v njegovem anusu, pomigaš z njim, kot da nekoga vabiš k sebi…. in verjemi:
njegova kita v tvojih ustih, kjer se tvoj jezik ovija okoli občutljive glavice… in tvoj kazalec, ki se dotakne prostate…. to je zmagovalna kombinacija….

Uf… bi….

Evo imaš že napisan, da ne ponavljam, predvsem pa se prepusti občutkom, naj ti nakaže kaj mu paše, kaj si želi, bodi njegova sužnja, ki izpolnjuje ukaze;))

Jos-Luna
Kje sta vidva moja trojčka..nekam tiho je tukaj brez vaju;))

1x ali večkrat bo treba en trojček narest….bomo se namazali z oljem in en čez drugega spolzeli…..se božali masirali
…..vtikali, lizali…..ahoj…..bo joj…..
🙂

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa..tko ja..sam da soncek posveti in segreje zemljo in še kaj..bomo to jaaaaaaaaaaa;))!

New Report

Close