Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a ni šikani

a ni šikani

. https://youtu.be/C5tEV_pILBs

Ne vem ker ne odpiram YT linkov, če bebci ne znate napisati za kaj se sploh gre.

Ni mi preveč šikani. Sem bolj pasja.

Vedno se gre zato, da se kam pride.

joj mali radovedni zvedavcek… luskan je…

Mucek je imel srečo, da je naletel na tako dobro in prijazno žensko!👍

Ali se samo meni zdi, da gre pri teh rešenčkih za vnaprej režirane stvari?

Ženska je tekla, nekdo jo je ravno takrat med tekom snemal in posnel cel filmcek? Ali pa primeri, ko je pohabljen pes ob cesti in ga nekdo, ki je sneman ravno takrat čudežno opazi?? Sem že večkrat brala, da lastniki kar sami pohabijo žival in potem naredijo ganljivo zgodbo. Vse za klike!

Tale muc je pa verjetno, glede na obliko ušes, najbrž kar pasemski in vreden kup denarja.

Odgovor na objavo uporabnika
Dina295, 25.06.2022 ob 22:37

Ali se samo meni zdi, da gre pri teh rešenčkih za vnaprej režirane stvari?

Ženska je tekla, nekdo jo je ravno takrat med tekom snemal in posnel cel filmcek? Ali pa primeri, ko je pohabljen pes ob cesti in ga nekdo, ki je sneman ravno takrat čudežno opazi?? Sem že večkrat brala, da lastniki kar sami pohabijo žival in potem naredijo ganljivo zgodbo. Vse za klike!

Tale muc je pa verjetno, glede na obliko ušes, najbrž kar pasemski in vreden kup denarja.

Tale pa niti slučajno ni pasemski in ušesa niso nič posebnega za toliko starega mladiča.

Za tebe vemo, da so ti bolj kosmati kurci všeč. Zato zadrži svoje pederske komentarje.

moni so bolj tile šikani

. https://youtu.be/5bfk6M2w4sU

Bitno da si ti pasemski cepec.

Odgovor na objavo uporabnika
ne pretiravaj, 25.06.2022 ob 23:42

Tale pa niti slučajno ni pasemski in ušesa niso nič posebnega za toliko starega mladiča.

Kakršnakoli ušesa že ima, hotela sem izrazit pomiselke, da so posnetki o reševanju v veliko primerih režirani.

Sploh Azijski znajo bit zelo kruti.

da je zrežirano, se seveda vidi. ker čisto slučajno ne snemaš tako, kot je na posnetku.

Odgovor na objavo uporabnika
ne pretiravaj, 26.06.2022 ob 11:21

da je zrežirano, se seveda vidi. ker čisto slučajno ne snemaš tako, kot je na posnetku.

Ja, saj to pravim!

New Report

Close