Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu a ni to brezzveze?

a ni to brezzveze?

ja, itak da je ona na zgubi…

… ampak posledično sem tudi jaz…. :-)))))

Wooooow……….seveda do deveeeeetih pa žeeee…;)

…….. od zdaj naprej pazi kaj govoriš, da te res ne pridem iskat….;)))))

yees! -;)

ajjaaaa, ne rabiš…mam jaz črne bokserce na sebi, v povprečju bova čist ok…ti kar obdrži te rdeče tange, itak ni čas za naravo, tko da, bika dražla ravno ne bova…če pa v men še kaj bolj divjega povzročiš, pa mmmmmmm…

Mnja to je sicer res ja…tko da kar se tice tega socustvujem skupi 🙂 sam ne wem cele zgodbe da bi ti lohk kksn nasvet napisala al pa kej.

www.studentarija.net

kakšne barve pa imaš na sebi tudi ti…poznaš to izštevanko…so danes mogoče rumene barve;))

Si me prehitela. Jaz sem ga tudi mislila vprašat, kaj ima danes na sebi!!!!
Napovedoval je črne boksarce.

ufff, na črno padam, sploh če bodo še oprijete …ufff, dons si ga bom pa lastila tudi jaz…;))

Pa zamenjaj dišavo – mogoče je problem le v tem :-))

ga? Bokserice so vendar ženskega spola! hahaha

Lastila si bo modelček, ki v gatah tiči!
Tisti pa je ON, moškega spola. Se mi zdi, glede na pisanje, no…

hahahaha Lunca, mal heca mora bit!
Zelo si prijazna! Vedno mi predavaš in jaz sem tako priden slušatelj….

Mi malo manjkajo predavanja, ja.
Že tri dni nikomur ne predavam. Prideš?
Aja, pa posebej zate sem v svoj profil nekaj dodala.

paca in zdaj bo osvajala s svojimi očmi;))..zanimive so ni kaj la luna…

Zdaj vas bolj natančno lahko spremljam!
Ko kak čarovnik, za katerega maš občutek, da ti njegove oči vedno sledijo, hihi…. Upam, da se ne bo ta moj pogled spremenil v KIRovo nočno moro…

nenenene, tange so čist ok…ko se s prstom sprehodim po tanki tkanini, ki se zajeda v rito, pobožam anus in se počasi bližam presredku…mmmmmmm….no, in že je spredaj vse napeto, trdo in preveliko za mojo dlan…

Jaz pa to isto najraje nardim preko napete tkanine tesno po riti nategnjenih boksarc! Roki se spustita vsaka po svoji ritnici navzdol, pa z malo večjim pritiskom nazaj gor, pa s še večjim pritiskom ponovno dol, potem pa na sprednjo stran…. ja, kjer me tudi pričaka isto kot tebe….

No jaz pa raje začnem pri ustih, spodaj se ne dotikam ničesar, šele ko so usta najina obdelana,ko zacutim, da se spodaj nekaj dogaja, mu zašepetam kaj porednega, ga zagrabim za napeto rito v oprijetih boksarcah, se plazim vedno nizje in nizje in moja usta se preselijo na sprednji del boksarc, ga rajcam kar čez njih, da hitro rata mokra sled in nato mu jih počasi slačim, saj želim začutiti kožo na koži in ja, konec je enak kot pri vama, vse je trdo in napeto in samo čaka na akcijo;))..

Punce nehimo, pohota plapola okoli nas, to ne bo dobro;))

Saj ga jaz tudi ne zgrabim kar direkt za rit!
Čeprav, lažem, včasih pa ga….. ampak to takrat, kadar se mi že itak meša od celodnevnega čakanja na tiste napete boksarce…. pa na tisto trdoto na sprednji strani, ki jih dela še bolj napete…..

Ja, plapola, plapola!!!!!
Fantje so nam kar pobegnili, ste opazile?????

hehe, bo dobr bo…sam -mm bo moral mal vzdržljivosti pokazat…

Sploh se ne upa oglasit!!!!
Nas je prebral pa raje vse skupaj izklopil!

jaja, kondicijo nabira…

Hm…
To bi me pa zanimalo….
Ali laufa okoli službenega poslopla? Ali dela sklece na tleh v pisarni? Ali z lulčijem “brca”radirke po pisalni mizi?
Kako zgleda tako “nabiranje spolne kondicije”?

aha, berejo in se slinijo;)), upam, da ne delajo še kaj drugega..kir roke daj takoj na mizo..haha

Jaz mojega najraje zagrabim direkt za rito, ko sva kje v kakšnem šopingu in se voziva po tekočih stopnicah, on pa pred mano izziva s svojo ritjo..in kako, da ga ne bom zagrabila;))

veš kako, da nas bere in si misli svoje;)), njegov pa itak skače gor in dol ob branju naše pohote;))

New Report

Close