Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu a ni to brezzveze?

a ni to brezzveze?

Zjutraj vstanem…

…se stuširam s skoraj hladno vodo, da se glava zbistri…

…nadišavim s kako divjo dišavo…

…oblečem tange – thja, kar zgražajte se ;-))) …

…in to rdeče…

…se počutim jako privlačen in seksi (uf, kako narcisoidno…)…

…pred kopalnico čaka ženska, ki s tečnim frisom in grimasami odganja smrad dišave, ki ji para nos…

… ker je dišava pač cenena in ničvredna…

…pa čeprav je edina, ki jo poznam tako soditi…

.. takrat se zavem… kako je to brezzveze…

ko je vse to samo sebi namen…

ker ni na voljo, ali pa je predaleč…

… tista, ki bi jo vzburjala misel na to, kako je oblečen njen partner, ki bi komaj čakala, da potisne roke za njegove hlače, ki bi komaj čakala, da začne trgat obleko z njega…. ki bi postala vsa mokra, ko bi samo pomislila na seks s tem pravkar porihtanim dedcem…

Eh, jebat ga, pač tečno deževno jutro, pa še spanja je blo bol malo… saj bo bolje ;-)))))

Nič ni brezveze…Rihtaš se sam zase, to je prvo pravilo…da pa ob tebi ni nje, ki bi se ze zjutraj ali ponoci ali cez dan ali nenehno rada in z veseljem tiscala k tebi pa je drug problem dragi moj -mm…ampak če dobro pomisliš, odločitev sploh ni težka, odloči se kaj sploh želiš v življenju, koliko si za to pripravljen narediti in….saj sam predobro ves…zato ti jaz ne bom solila pameti;))!

Raje ti zaželim lepo dezevno jutro, ozri se okoli sebe, morda ozres kaj lepega, morda stopi cez vrata ona…;))

Huh, takega bi te še jaz pogledal 😉

lol

Tudi tole si med drugim napisal:

…se počutim jako privlačen in seksi (uf, kako narcisoidno…)…

A ni to dovolj? Mislim na pozitivno energijo…. in če poln pozitivne energije stopiš v nov dan, čeprav je to tale tečna sreda, ni vrag, da se ti ne bi kaj lepega zgodilo….
Da ti bodo kake roke, ki bi z veseljem segle v tvoje hlače, vedno bližje….. da ti bo kaka prijetna sogovornica prekrižala pot…. da bo kak ljubek nosek kar poskočil ob tvojem vonju….
Tisto tečnobo doma pa, hja, jo boš moral slej ko prej postavit na hladno, tja, kamor spada!

Jaz sem danes v slabši koži kot ti. Niti se še nisem stuširala, ždim v pižami in tečna za pisalno mizo…. in nimam niti najmanjšega občutka, da sem seksi in privlačna.
NE ŠE!
Manjka mi ta tvoja pozitivna energija, ki bi mi pomagala stopiti v nov dan!
Veš, z njo je lažje!!!!!

Dobr si! 🙂

hahaha… ja, morda maš pa prav…

Mimgrede… a rabiš kako jutranjo masažo…? (:-P)

Aja… se lahko grem preoblečt v boksarce ;-))))))

U hudiča…. masaža bi pasala ko sto mater….
Od tipčka v boksarcah, jaja….

Čuj, pa se menda ne boš zdaj zaradi mene preoblačil….. te lahko občutrek, da si seksi, zapusti! Kar pa bi bila veliiiiika škoda!!!!!

no, zdaj smo pa pri drugem vprašanju…kako moški izzivate? zadnjič je nekdo debatiral o ženskem izzivanju, minicah ipd…no, moram priznat, da VEDNO pogledam za urejenem moškim, če pa še zraven diši in to ono, njami diši!!!!!, mmmm – moško izzivanje!!! ki paše, nesramno paše!!! in priznam, v teh primerih tud jaz posanjarim, kako bi ga…hehe…
prav nič si nismo različni, kajne!?
lp

veš kaj, tud jaz opletam zjutraj po kopalnici, ko gre dragi iz nje…in se dušim in kašljam…ampak, ko mi kasneje, na vratih, stisne lubčka, me zamika, da bi ga povlekla nazaj…

ti kar tako naprej, tud tange so čist kul…super je, ko se dobro počutiš v svoji koži, to izžarevaš v svojo okolico in ni vrag, da ne bo naletelo na nekaj “za ful not padit”…kakorkoli že…

lp

izzivamo, seveda da izzivamo… saj smo iz krvi in mesa ;-)))

očasno tud iz lesa…hehe…

eh… les mamo samo v glavi ;-)))

🙂

Zgleda obetavno in pričnem brat…….

– pa po prvi berem dugo alinejo
– pa me tretja vrže is tira ( v negativo ) in četrta blokira (total)
– potem preskočim peto alinejo in naredim še reset
– malo priredim zgodbo in grem od začetka….

in zaključek zgodbe; če menjaš tange in rdečo barvo, obljubim, da planem zjutraj po tebi….;))))))))

Če menja tange in rdečo barvo, pol je itak že moj, veš.
Ne vem, če ga bo še kaj zate ostalo!!!!!

Dobro, bom prenesla…..ker vem, da je u dobrih rokah!

Edin, če bi se -mm odloču, da ga še kaj ostane…;)))))))

Kolko jaz njegove zapise spremljam, mislim, da bi ga morala še veliko ostat, hihi…..
Običajno piše, da ima premalo!

jutr bojo črne boksarce ;-))))

pametno molčim ;-))))

No sj pol je ona na izgubi…men je sexy ze gledat tipa kako se rihta in ce se potem se nadisavi..ajoj 🙂

www.studentarija.net

Uh….potem sem prva vrsti!

Nič grimas, nič spakovanja, bolj dišiš bolš bo….malo boš sicer zamudu službo…ma ne morema prevč na hitr, veš…;)))

Ja, ja…tašne rabmo!

Sam u boksercah, lahk so navadne tut………sam ne tange, pa ne rdeče!!..-;)))

zgučano ;-))))

eh… kaj me briga… do kakih devetih se boma že vun skobacala, kajne??? ;-)))

Mislim zvečer ;-)))

New Report

Close