Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus a niso rekli da prostor ni kontaminiran, če vstopi bolna oseba, sedaj je pa zaprt kar zdravstvni dom

a niso rekli da prostor ni kontaminiran, če vstopi bolna oseba, sedaj je pa zaprt kar zdravstvni dom

same laži
same laži
Kako naj vam zaupamo, če se demantirate v naslednjem koraku.
Pa saj znamo tudi mi razmišljat in brat kaj in kako se dogaja drugod.
Povzročili boste tak revolt, da boste linčani.

Se zapletajo a ne lih v laži. Je še več cvetk. Da se bližnji težko okuži itd. Odgovor je, da nimajo pojma kaj govorijo, ker si noben ne prebere kaj pišejo strokovnjaki in govorijo kontra kot Italijani, Italijani pa podobno a ne isto kot Nemci. Verjetno je prevajalec za angleščino na dopustu in pač predvidevajo nekaj po svoje 🙂

Se širi od države do države drugače 😁


Še niso vzeli, da ima Chrom eno ikonco prevedi. Res da je prevod bolj slab, a se da razumet. To zna še moja mama pa je stara že čez 70 let.

Lapajo pa kar nekaj. Ko podajajo naslednji odgovor, že demantirajo svoj prejšnji odgovor. Jaz spremljam Nemce in Hrvate (ker sta mi blizu jezika). Občasno si pa še prevedem iz Italijanščine. Naših ne morem poslušati, mi takoj dvignejo pritisk.

Sedaj vidite, kako nesposoben in koruptivno političen kader imamo nastavljen na tako važna mesta kot je NIJZ in MZZ. To mi vemo že dolgo časa, edina razlika je, da je sedaj ves narod prizadet. Boste pustili, da vas tako nategujejo?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Italija sindrom – tudi tam so zaprli bolnišnico v karanteno.

Se prav spomnim, kako so se tudi prav tukaj hvalili ljudje da kaj pa potem, da oni bodo v Italijo šli, ker imajo plačano in da ne mislijo odpovedovat.

New Report

Close