Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek a o kosovu ni še nobene debate odprte?

a o kosovu ni še nobene debate odprte?

seveda bojo trebal delati, vendar če smo že pri mafiji, smo bili priča umoru đinđiča po tv, ki ga je likvidiral vodja zemunskega klana, največje organizacije mafijske na balkanu, ki je segala v sam politični vrh Srbije!Torej v vsaki državi je mafija…

Nič slabega nisem mislil….sam ponavadi se v revščini mafija najbolj znajde!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

safir ti si po moji oceni en fakir bo0lj ko safir. to kar si ti natvezil je blef pod jugo so ga albanci najebal saj so jih načrtno iztrebljevali kir jaz pa srbov na maram in vse tisto kar so tebe naučil kuhat jaz sam znam že 30 lt srbi so po mojih izkušnjah največje prasice

aha!

Jernej, če si pa ti Slovenec, me je pa sram tebe in izključno samo tebe in tvoje neizobraženosti. Tole kar si skupaj skorpucal ni samo hrvatizem ali pač srbizem, temveč primitiven balkanizem kar sam tudi si.

Zato, da tudi enkrat več ne pisneš kaj čez Srbe. Ja?

Ni potrebno biti izobražen, da veš kaj je prav in kaj ne (::
Kar se pa tiče Srbov, ne rabi nič dodajati, vsi poznamo zgodovino balkana, zadnjih 17-let in smo ji bili priča, tako da vsak komentar bi bil itk odveč(((:

Ampak da vas ni sram,jaz bi se v zemljo udrla,da komentiram o stvareh o katereh vem bore malo,podučite se pa pisarite,res se čudim ,smo slovenci res tako malo razgledani,mislim da je večina kar dobro razgledana ,izjema so nacionalisti,ki enačijo zgodovino z osebnostnim kompleksom sovražnosti do določenega naroda in ponavadi so najbolj sovražni tisti,ki vojne od blizu niso videli,toliko sovraštva kot ga je razbrati od nekaterih tu,še od muslimanke iz bosne(prišla med vojno,se tu pri nas poročila,je moja soseda) nisem slišala,pa je ostala brez vse družine,sama samcata na svetu,pa ne udriha tako čez srbe,kot vi ,ki ste preživeli vojno za slovenijo v zaklonišču in ne s puško na meji..veteranom se opravičujem če je kak tukaj..velja predvsem za tiste,ki samo gobec vrtijo,nič hudega se jim pa hvala bogu ni zgodilo ali njihovim družinam.
Razumem tiste,ki imajo travme ker so preživeli grozote vojne..ampak kaj je pa z vami narobe,da tako sovražite,ki tako kot jaz kaj je vojna niti ne vemo,ker ne moremo vedet,prebrat,pogledat po tv ni nikoli isto kot doživet ???

A tisti, ki pravijo, da sovražijo Albance in muslimane, so pa kul?

Dvolična si, da bolj ne bi mogla biti.Ne vem, če je sploh kdo napisal, da sovraži Srbe.Jih je pa dost napisalo, da “sovražijo Šiptarje”.To te seveda ne moti.

A tisti, ki pravijo, da sovražijo Albance in muslimane, so pa kul?

Dvolična si, da bolj ne bi mogla biti.Ne vem, če je sploh kdo napisal, da sovraži Srbe.Jih je pa dost napisalo, da “sovražijo Šiptarje”.To te seveda ne moti.[/quote]

ej sorry v eni drugi temi sem zagovarjala albance,ker nekateri pravijo da so samo kriminalci..ne presojaj ampak se informiraj-prav to je vaš problem,v prazno govorite ..noben narod ni samo slab,so tudi dobri ljudje tako med srbi,kot albanci in seveda tudi slabi..ampak ker je govora o srbih sem povdarila srbe..
zadnje dni berem samo o srbskem agresorju,ki je okupiral cel planet zemlja-a bejžte no….ma dejte a so vojne samo na balkanu..poglejte svet,še mal pa ga nebo več od silnih vojn vsepovsod..samo afriko poglejte,irak..itd..
ampak seveda ker je to daleč in ne pri sosedih ni zanimivo,bo pa ko bo do 3 sv .prišlo-kar bo slej ko prej,glede na sovražnost ki se je razpasala po celem svetu,dejmo se pobit in potem smo mi neka civilizirana človeška rasa,navadni bedaki smo ne pa civilizirani ljudje.

Oh ja, prav vsi poznamo zgodovino Balkana, zato ne trapaj. Ti si bil 17 let priča; niti ne vem čemu, boš moral konkretizirati, kaj si videl in doživel v teh 17. letih.

Nekateri smo pa priče dogajanja že precej dalj časa veš…in ne POTREBUJEMO (ta glagol se v Sloveniji uporablja namesto; RABIMO) tebe, Jernej, da nas razsvetliš. Razsvetljenstvo in humanizem smo že doživeli. Ti ga pač še boš. Morda.

New Report

Close