Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se Arči zdaj matra?

A se Arči zdaj matra?

khm…

:)))

aja…..ja kaj naj pa potem narediva????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz je nimam…je že šla pa-pa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne vem. Sama sem kriva, ker sem se raje učila, kot neumnosti počela :))

Nič!Moja ljubica je rekla,da kar pod tuš seksat pa bo,sam pol bo kot tist film s Hanksom,ko so Normandijo naskakoval,pa je blo vse tok krvavo,da je že želodec protestiral..
Sp

Ne smeš biti poreden in nič ne veš in ne zavajaj publike prosim!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Cvikaš stara a?Ma seveda ne vem!
Cmoka
Sp

Ma pri tebi se nikoli ne ve, že zjutraj ko odprem oči, me stisne kaj mi boš zakuhal in kdaj bom padla iz stola…ampak cmoka prijatelj moj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako je lepo,da me vsaj nekdo cvika…
Rad te imam
Sp

Ti paše a, lump, cmoka, taka nagajiva…Kot mi sedajle nagaja kabelska…in zato kar poniknem pa zopet pridem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close