Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se Arči zdaj matra?

A se Arči zdaj matra?

Navijajmo zanjo!
Sp

a se ni že zjutej matrala?
al si hotu rečt, da se še zdej živcira?
boga pupika, sploh se ne zaveda, da je nardila :)))

Ne,Helči(a si zoprna!),ona je mela kolokvij(poleg ostalga sranja) ob 6-i uri!
helči,Helči,šta bih dao…
Sp

Dajmo Arči, dajmo!! Zdrži, mi smo s teboj!!

Arči, saj veš da bo, mora biti…sporoči ko boš izvedela …cmoka za nocko, naj bo mirna in lepo sanjaj.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sorči, lepi… nisem sledila cel dan, kaj se tuki dogaja… Sem mislila, da je blo vse kar je mela zjutraj…. :))) takrat sem držala pesti, hm, prej pa ne, priznam….

Tako je – sicer pa ve, da smo z njo – vedno in povsod.

Vsi za enega – eden za vse!

Popravek: vse za enega-eden za vse
No,če smem…
Cenim te in lepa si,veš?
Sp

Vso SREČO za nazaj in za rezultate,danes so,ne-saj si naredila,ker si ena in edinstvena…
Dajmo Arči!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Joj dragi moji! Zakon ste! Take pozornosti pa že dolgo nisem bila deležna…HVALA VAM cukrčki moji!
Cmok za vse vas :***

Ja arci, moje pozornosti si deležna tule in še kje na kaksnem drugem forumu, ves to???

Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hmmm…na drugem forumu? Bolj redko se me da zaslediti na drugih forumih…No ja, samo če imaš drug nick…to mi boš enkrat mogla prišepniti, kako se imenuje tvoj “pravi” nick.

Bom, ampak ce bos pozorna boš ugotovila, da ves…tukaj pa sedaj ne bi o tem…

si se napapala tudi ???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja pri babici sem jedla…
Je bilo odlično. Ona vedno poskrbi za mene.
Zdaj pa bi še jedla, samo se mi začnejo muke nebeške in mi je minil apetit(menstrualni krči prihajajo 🙁

Jaz pa vem!Ozna sve dozna in bilo kuda udba!
In če bo Arči pridkana,bom povedal
Sp

Ja babice so nase babice, kaj bi brez njih priznam… Ja kar pa se pms-a tiče so pa res muke…a verjames, ce bi to imeli moški, da bi bilo to že zdavnaj nekaj lepega, brez bolečin hitro minljivo., skratka sploh se s tem ne bi obremenjevali., ker bi bilo tako lepo vse narejeno v korist moškim….ampak ker pa je to samo žensko, ja je pa tako…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da vsaj bolelo ne bi. No OK, ko pride na noč, tako kot danes, še gre. Se zavijem skupaj kot mala bolha in manj boli. Ampak podnevi pa je kriza :((

A pol mi danes že ne boš povedal, ker sem danes poredna

Ja, sicer jaz trpim samo en dan prej, sem kot ranjena muca…potem je okej, ampak verjamem pa da ni prijetno imeti teh bolecin, sodelovka je bila vedno v casu m. doma na ketonalu zaradi bolecin

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja pismo,a je še kje kaka,k nima ta rdeče te dni?
Helči,če me slišiš,a fu**š s ta rdečo,al ti je slučajno ratal brez nje?
Lepa si Arči,bo minilo
Sp

Jaz pa samo prvi dan. Pa to še ne vedno. Odvisno kak sem poredna. Če sem fejst poredna, pol ne boli tak. Če pa sem bolj malo poredna, pa full boli.
To pa je slaba stran sexa :))))))))

Pa ne rečt, da imata ljubica in žena na isti termin? 😉

Potem pa moras biti danes fullll poredna…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

če pa sem že prepozna :((((

Še ta nesreča bi se manjkala,kot da že drugih ni zadost!
Lepa si Arči!Kdaj si že rekla,da si nazadnje?
Sp

New Report

Close