Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A še kdo gleda v karte

A še kdo gleda v karte

Kaj mi kaže v ljubezni? Bom se še kdaj srečala z njim, sva se razšla, misli pa še vedno begajo k njemu. Hvala!!

Jaz gledam, samo zakaj so vse iste.

Ja,  jaz ravnokar gledam v  2 karte ,  peta vrsta sedež 11 in 12 so pa za petek ta teden , sem kar zadovoljen , obljubljajo lepo predstavo.

Odgovor na objavo uporabnika
A še kdo gleda v karte, 07.05.2024 ob 21:03

Kaj mi kaže v ljubezni? Bom se še kdaj srečala z njim, sva se razšla, misli pa še vedno begajo k njemu. Hvala!!

Boš.

Ampak ne bo nič. Na koncu se ti ne boš več hotela srecat z njim. Ker te bo minilo.

Se kaj. Odgovorim 10im.

Kako bo ta oseba, ki je bila pravkar pri nas v naprej vplivala na nas?

Hvala ti, Hortenzija.

Kaj bo z mojim zdravjem? Hvala

Morda še meni kaj pokažejo karte

Moja sorodna duša, pa tako različen… me ima rad?  Naju čaka letos kaj lepega? Morda kak skupen projekt? Potovanje?

Ekskluzivno odgovarjam, ker imam neko svojo metodo odpiranja kart, katero uporabljam zase vsak dan in vsakič zadene, zdaj pa preverite, če tudi vam deluje.

Karte so pokazale točno vsebino tvojega vprašanja: ti ostala sama v žalovanju, njega odneslo drugam. Po kartah sodeč je on labilna oseba, živi bolj v nekem svojem svetu, ima svoje fore, ki jih ne zna najbolje skomunicirati drugim.

Srečanja karte ne predvidevajo (izvzemši običajno srečanje, ki je v Sloveniji slej ko prej neizogibno). V tem trenutku, ko sprašuješ, bo nekaj časa minilo v tišini, kontemplaciji, osami, zna te potegniti v kako metafiziko, duhovnost, psihologijo.

Zanima me prihodnost mojih vnukov.  Hvala

↑ zgornji post se nanaša na: A še kdo gleda v karte

Kaj mi kaže v ljubezni? Bom se še kdaj srečala z njim, sva se razšla, misli pa še vedno begajo k njemu. Hvala!!

 

 

Me mora skrbeti za hčero?

Bova z možem kdaj živela tam, kjer sem jaz doma? Zakaj se preprosto noče odselit od doma, kjer živimo sedaj? V čem je problem, morda denar ali njegova mama? Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
Betelgeza, 07.05.2024 ob 22:50

Ekskluzivno odgovarjam, ker imam neko svojo metodo odpiranja kart, katero uporabljam zase vsak dan in vsakič zadene, zdaj pa preverite, če tudi vam deluje.

Karte so pokazale točno vsebino tvojega vprašanja: ti ostala sama v žalovanju, njega odneslo drugam. Po kartah sodeč je on labilna oseba, živi bolj v nekem svojem svetu, ima svoje fore, ki jih ne zna najbolje skomunicirati drugim.

Srečanja karte ne predvidevajo (izvzemši običajno srečanje, ki je v Sloveniji slej ko prej neizogibno). V tem trenutku, ko sprašuješ, bo nekaj časa minilo v tišini, kontemplaciji, osami, zna te potegniti v kako metafiziko, duhovnost, psihologijo.

Seveda splošen odgovor. Prava psihologinja. Nikamor je ne bo potegnilo, normalno kot dosedaj bo živela naprej. On pa ni labilna oseba, temveč ni predelal druge ljubezni. In ne ne bosta skupaj.

Kako izgleda moj bodoči partner in kakšno službo ima in v katerem delu Slovenije živi?

Hortenzija je šla spat.

noč, Hortenzija.

Odgovor na objavo uporabnika
oh ja, 07.05.2024 ob 23:07

Bova z možem kdaj živela tam, kjer sem jaz doma? Zakaj se preprosto noče odselit od doma, kjer živimo sedaj? V čem je problem, morda denar ali njegova mama? Hvala.

Ne.

Mama.

Ni predelal naveze in uspešno v polnost razvil moške strani. Naj dela na sebi. Mogoča tretja lokacija.

 

Odgovor na objavo uporabnika
spat je šla, 07.05.2024 ob 23:11

Hortenzija je šla spat.

noč, Hortenzija.

Pa naj dalje v karte gleda Gerbera.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Firbčna, 07.05.2024 ob 23:10

Kako izgleda moj bodoči partner in kakšno službo ima in v katerem delu Slovenije živi?

Osrednjeslovenska.

Pisarna.

Temen, srednje postave, 1,8m.

Bova z možem kdaj živela tam, kjer sem jaz doma? Zakaj se preprosto noče odselit od doma, kjer živimo sedaj? V čem je problem, morda denar ali njegova mama? Hvala.

Ekskluzivno odgovarjam, vendar samo po svoji presoji, tako da ne boste vsi dobili odgovora od mene.

Tudi pri tebi so karte pokazale vsebino tvojega vprašanja, in ja, je zaradi mame. Karte kažejo tudi “rojstvo”, kar ni nujno dobesedno, pač pa tudi vse, kar je povezano z rojevanjem oz. rojstvom. To pomeni, da bo prihodnost prinesla tisto, kar se nanaša na “rojstvo”, in to je lahko tudi “rojstni kraj” in tam boste (boš) živeli (-a).

Odgovor na objavo uporabnika
kako naj, 07.05.2024 ob 22:36

Kako bo ta oseba, ki je bila pravkar pri nas v naprej vplivala na nas?

Hvala ti, Hortenzija.

Ta Oseba, ki je bila pri vas in ostaja v vaših mislih vas obremenjuje in skrbi, zato bi bilo pametno, da greste z odnosom počasi. Ta oseba ni slaba oseba, gledano na življenje kot tako, vendar v vašo dinamiko v tem trenutku ne paše popolnoma. Poudarek v tem trenutku. V naslednjih 3 letih se bo odnos zelo previdno gradil. Za kasneje ne vidim… ne vem zakaj… enostavno izgine vizija. Veliko se boste naučili od te osebe.

A prenovila pa bova kaj v tisti hiši, kjer sem jaz doma, da bova vsaj malo tam? Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
Kajzdaj, 07.05.2024 ob 22:38

Kaj bo z mojim zdravjem? Hvala

Pozitivno

Čez 4 mesece se uredi neka težava.

Odgovor na objavo uporabnika
Firbčna, 07.05.2024 ob 23:14

 

Pa naj dalje v karte gleda Gerbera.

 

Ne, sem samo gledala evrovizijo.

In da vam povem.   Karte so napovedale Poljsko v finale. Pa ni prišla. Torej sem se zmotila.

Bom uredila svoje zdravstvene težave?

Moje karte kažejo spet Ukrajino in to blizu vrha.

New Report

Close