Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu a se kdo od vas

a se kdo od vas

Ali lahko uporabim ime, ki je napisano v e-naslovu? Mi je ljubše!
Eh, ne bom, dokler mi ne odgovoriš………….

Stojim na parkirišču, mrzlo je ko vrag, veter piha, snežinke se podijo po ostrem zraku……… kaj čem, ključavnica na avtu mi je zmrznila……… piham in puham malo v ključavnico, malo v ključ……….. že skoraj preklinjam, zebe me v prste…………
Prideš mimo. Za trenutek se ozreš, a greš dalje……….. šit, bil si moje upanje………….
Po treh korakih se ozreš. Skoraj proseče te pogledam in ker si kavalir, ti je vse jasno……….. nebogljena ženskica, ki potrebuje supermanovo pomoč. Pristopiš. Po 10 minutah ugotoviva, da moji ključavnici ni rešitve. Prijazno se ti zahvalim za pomoč in vprašam, kje je najbližja avtobusna postaja. Sladko se nasmehneš in rečeš, da tako prijetne družbe že ne boš pustil na cedilu. Ha, čez minuto že sedim kot kraljica na kopilotskem sedežu tvoje ladje………… Motor tiho zabrni, avto spelje, tvoja roka pa parkira na mojem levem kolenu. Mmmmm, tako torej, porednež……… Postrani pogledaš proti meni in tvoj izraz me sprašuje, kaj si mislim. Pritrdim ti s tem, da položim dlan na tvojo roko. Slišim, da si oddahneš.
Pogumno me vprašaš, če me smeš povabiti na čaj.
Ja, smeš.
Aja, kako pa ti je ime?
M***, aha, jaz pa sem Lunca.
Ja, seveda, čaj bo dobra odločitev, ker sem se na tistem parkirišču prezebla do kosti.
Kje?
Pri tebi!
Opa! Lep, skrivnosten nasmeh imaš………… in prijazne očke!
Si sam doma?
Aha!
Avto zavije iz mesta proti hiškam, ki niso preveč na gosto skupaj. Še vedno naletava sneg, še vedno piha veter………… midva pa skupaj beživa od avta proti vhodnim vratom. Brrrr, kako je mrzlo……..
Takoj za vhodnimi vrati me primeš za roke. Moje mrzle ko led, tvoje žarijo! Dolgo me molče gledaš. Le kaj ugotavljaš………..aha, čakaš na moje privoljenje!
Pokimam. Stisneš me k sebi in naenkrat vse leti………. plašč…………. pulover…………. srajca………… čevlji…………….moje rokavice………… hlače………..Objem je vedno tesnejši, poljubi vedno bolj vroči in strastni, dihanje postane samo še postranska stvar…………….. Nalepiš me na steno in mi oviješ noge okoli svojega telesa……….. Čutim, kako ti kri nabija v nabreklini…………Tako si mi blizu……………

Popolnoma se ti strga, kontrola pade, tvoje roke grabijo po meni………… vidi se, da si lačen ženskega telesa……….. vidi pa se tudi, da znaš…………. Tvoje usta se lepijo na moj vrat, na dekolte, na dojke, spustijo se do bradavic……………. se prisesajo nanje……….
Naenkrat te čutim v sebi………. celega naenkrat………. v hipu………. Tvoje dihanje je vedno glasnejše, tvoj ritem vedno hitrejši……….. ko sva že v osmih nebesih in nama manjka samo še en sunek do devetih nebes, se pa ves poten ustaviš, me pogledaš in rečeš:
Aja, obljubil sem ti čaj!
Smeh!!!
Ja, kratka pavza, sicer se nama lahko odpuli!!!
Odneseš me v kuhinjo in me posadiš na element poleg štedilnika. Potem pa se malo ukvarjaš z lončki, vmes malo z mano. Poljub. Voda v lonček. Dooooooooolg in vroooooč poljub. Prižgeš plin. Spet tvoja moško vstopi vame, roke se prepletejo, usta se staknejo………. Voda vre. Dokončaš čaj, jaz pa čakam in z nogami zvonim na elementu…….. in te opazujem………… Spet se obrneš k meni………… in naenkrat si spet v meni. Odneseš me v spalnico, padeva na posteljo in v času, ko je čaj pripravljen, je spalnica že polna divjega dihanja in glasnih krikov. Utrujena in zadovoljena obleživa drug ob drugem. Spet izgineš. Vrneš se čez minuto, S ČAJEM!!!
Aja, a bova šla potem s kakim vžigalnikom nazaj po moj avto?
Ja, seveda………..
Potem enkrat…….
Po naslednji akciji………..

eh, o tem sem že dostkrat pisal… smo ljudje, ki imamo radi seks in tisti, ki jim te stvari niso prav pretirano pomembne… Žal se dostkrat najdemo ravno taki iz različnih skupin. Oziroma je tako, kot sem pred časom na tem forumu ali na spolnosti prebral, da slaba spolnost pomeni v vezi 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, dobra pa le 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Kakorkoli že, ker ravno vlečeš za jezik… jaz seksam, masturbiram, fantaziram… pa še kaj zapovrh ;-))))) Pri nas je pač tako, da bi jaz več kot moja žena in praviloma do sedaj v nekaj zvezah ki sem jih imel tudi ni bilo drugače… So pa jasno svetle izjeme.

Če že vprašaš… se je dalo zdržat teh par dni, ampak napetost narašča… Je pač tako naneslo, da sem imel tudi sam zlo malo možnosti mislit na seks, pa ni blo tak hudo. Zanimivo… v vseh teh dneh niti masturbiral nisem… Pač pridejo taki dnevi… V splošnem pa je moje mnenje, da reden seks pomeni 5x na teden. Ne pet orgazmov na teden, ampak 5x, pri tem šteje za 1x tistokrat, ko pač seksaš 2x ali 3x zapored. Pretiraval bi, če bi rekel vsak dan… roko na srce, so kaki dnevi, ko je dan drugače organiziran, pa ni priložnosti, pa včasih niti volje…

hm… zanimivo… dobra zgodba

ampak nisem bil jaz ;-)))))))

Kako ne?

nisem strokovnjak za ključavnice … Jaz bi povabil kar takoj :-))

Pacek, pa ne bi bilo to že preveč očitno?

hi hi hi hi… jaz sem raje kr direkten. Povem kako in kaj, je pol majn problemov, da je bilo kaj narobe razumljeno ;-)))))

Pa bi me potem domov na čaj peljal?
Ali bi me drugače postregel?

hm…. ja… verjetno… all inclusive :-))))))

Tvoj najljubši del mojega obiska?
Daj, malo me segrej…

hi hi hi… ko je pa tak mrrrrrrrzlo zunaj…. Še sebe komaj držim na delovni temperaturi ;-)))))

… no, ja, ne bom blefiral… zgodba je prav mikavna. Moraš bit kr strastna dečva, da ti grejo take po glavi…

Samo jaz se še vseeno ne spoznam na ključavnice ;-)))))

Eeeeeeh, saj ključavnica je bila samo zasnova zgodbe………..
Saj ravno v tem je poanta – če bi se ti na ključavnice spoznal, bi se morala jaz potem s svojim avtom odpeljat, ti bi pa ostal sam!
In HVALA BOGU se ti na ključavnice ne spoznaš, pa fajercajga tudi nisi imel v žepu…………. in tako sem pristala v tvoji kuhinji na tvojem elementu……… Aja, a žena ja bila pa službeno odsotna?

tole mi je najbolj razburkalo domišljijo:

Nalepiš me na steno in mi oviješ noge okoli svojega telesa………..

moja… hm… moja kdo (?)… lahko, da je bila v službi, morda pa na počitnicah s svojim novim lupčkom (:-P)

… po mojem boma jutr poslušala podobno kot kir, backa, kren… Saj veš, dialogi… Bi predlagal klepetalnico, ampak počasi zaključujem…

Čakaj malo, kako tvoja kdo? A nimaš žene?
Kaj pa to pomeni, da zaključuješ?
A naj zdaj kar na pol porihtana vgasnem to kišto in grem spat?!?!?!?!?!?

hi hi hi… si faca, ej…. Ja nič…. mej še malo vžgano kišto, pa malo pofantaziraj, pa bo… Glede žene pa…. eh, sem že dost napisal o tem
;-))))

Zdaj pa res grem. Jutri spet malo pokukam…

No ja, če res mora tako bit………
Lubčka za lahko noč!

… pa še enga za dobro jutro ;-))))

…ženska domišljija res ne pozna meja…bravo lunca…zanimivo, ampak al moškim pol tolk ne dela fantazija kot nam al pa jim je nerodno tkole pisat ?!…definitivno smo bolj drzne…

Ne. Nikoli. Ne o vas ne o kateri koli drugi imaginarni osebi, ki se je ne znam predstavljati.

I.

Ej, danes sva se pa zgrešila!!!

hi hi hi… menda se bova tudi danes… pol me pa itak ni par dni, tak da…. fajn se mej, pa fejst na seks misli in ga udejanjaj, jasno ;-)))))

A boš meni tudi enkrat kaj povedal, recimo tisto uf, FUL živalsko, pa strastno? Verjetno ne, ne de? Ali pač?
Mal me zdražiš, potem pa letiš za par dni, ti ti, -mm!
Poljubček!

Meni ni nerodno, samo kje hudiča si naj vzamem čas???

Eh, menda sem spet prepozna…
Tudi ti se imej fajn, kamorkoli se že odpravljaš!

New Report

Close