Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu a se kdo od vas

a se kdo od vas

ljubi v mislih z nekom izmed nas?

Ah, ah, ah!
Pa se nič ne čuti, ljubezen?

KIR napisal:

> Ah, ah, ah!
> Pa se nič ne čuti, ljubezen?

Se čuti. Ljubezen. Pa pri tebi?

Pisal sem zase, ljuba!

KIR napisal:

> Pisal sem zase, ljuba!

Oh, KIR, ljubi, povej mi….rada bi vedela za tiste par dni, prosim….vsaj povej od kdaj približno. Hočeš, da me boli trebušček od tebe, hočeš da slabo spim, in praviš, da si pisal zase. Aja, mogoče za ??

Par dni? Kar spomni se, morda teden nazaj

Pisal sem zase ja: kaj sanjam in to tudi ko ne spim –
Ljubil bi se, ljubil s teboj…

Kolk misli je lahko naenkrat v kurjih možganih? Mislim, nezavozlanih.

KIR napisal:

> Par dni? Kar spomni se, morda teden nazaj
>
> Pisal sem zase ja: kaj sanjam in to tudi ko ne spim –
> Ljubil bi se, ljubil s teboj…

Ha ha, pa ja ne misliš konkurence? Ne mi rečt!!! Jaz sem čist zasikirana ob misli, da si name hud zaradi nečesa kar ne vem.

Tole je pesmica, KIR, ti si pa živ. OH, da bi lahko objela….te poljubila, sanjam in govorim s tabo čez dan…..se moram mal kontrolirat začet! Pa tudi, KIR, ljubi moj, moje mere bodo še hujše, kilce mi gredo še mal dol….moram te povabit na eno večerjo, da se spet mal zredim….

Hujšat pa ne smeš preveč, veš? Ne vem zakaj me ta 58 skoz spremlja (nekkje nekoč, doma, ti…) Kar lepo papcaj! Jaz itak sam na hrano mislim, še včeraj sem ti skor hčerkico zamenjal za malico, haha. Pazi da ti je ne pojem!

Kurica, a se že poznamo?

Ukradeni petelin?

DA!

KIR napisal:

> Hujšat pa ne smeš preveč, veš? Ne vem zakaj me ta 58 skoz
> spremlja (nekkje nekoč, doma, ti…) Kar lepo papcaj! Jaz itak
> sam na hrano mislim, še včeraj sem ti skor hčerkico zamenjal za
> malico, haha. Pazi da ti je ne pojem!

KIR, samo enkrat te še vprašam, potem ne bom več. Obljubim. Da ne izpade, da sem največja težakinja, kar si jih spoznal, ja?
Tvoj mail naslov pove kot pri meni vse, ja? Zato nočeš pisat kot sem te prosila. Razumem.
Moj GSM pove o meni ENAKO vse! Razumeš?
Nisem utegnila skočit kupit enga za enkratno uporabo, ha. Tudi ti ga nisi kupil in zdaj vrgel, ja?
Če ga grem kupit in ti napišem telefonsko, boš klical? Z drugo besedo, če imaš svoj GSM ki te izdaja, boš na istem, kot sem bila jaz včeraj, ja??
Koliko verjetno je, da bi klical vseeno in mi zaupal?

Glede e-naslova sva na istem, to veš!

Pa kaj če bi izvedel kaj o tebi? Enkrat tak in tak bi, ne?
Kupil bi ga lahko tudi jaz, sam sem bil v cajtnotu – bil sem sam v pisarni, zato sem hotel zadevo rešiti na najhitrejši način!
Ne kupuj ga in NE BOM KLICAL!
Če sva zamudila priložnost, druge ni!!!
Napisal sem ti včeraj kdaj je čas

Hvala za natančen odgovor.
Fer ni ampak tako je, ne de?

Kaj ni fer ljubica?
A to da sva zaigrala? Tudi pri kartah je tako, kaj češ.

Ker ti meni nisi zaupala kljub temu, da ga žgeva polne tri mesece, zdaj jaz ne zaupam tebi

KIR napisal:

> Kaj ni fer ljubica?
> A to da sva zaigrala? Tudi pri kartah je tako, kaj češ.
>
> Ker ti meni nisi zaupala kljub temu, da ga žgeva polne tri
> mesece, zdaj jaz ne zaupam tebi

Ti meni nisi zaupal že ves čas, ljubi. Preberi se za nazaj, kaj vse govoriš. NIKOLI nisi hotel pisat ko sem te za to prosila, razložil pa nisi!!!Zakaj nočeš. Nisem mogla vedet, kaj te žuli, le to, da me nočeš ne brat ne slišat ne vidt,ja???
Taka je pa moja stran o zaupanju, ljubi moj.

In če te ljubim in sanjam še naprej, te boli k.!!!!!

O ti moja jezica ti! Kakšna moraš biti šele pri sexu, zelo strastna, mater mi dišiš

Nisem mogel razlagat kako je z el.pošto, pa ne gre samo za naslov, še druge reči so.

Jaz sem ti zaupal vseskoz, pa tudi k. me ne boli, razumeš?
Kolikokrat sem ti napisal, da ti mojega stanja ne privoščim!

KIR napisal:

> O ti moja jezica ti! Kakšna moraš biti šele pri sexu, zelo
> strastna, mater mi dišiš
>
> Nisem mogel razlagat kako je z el.pošto, pa ne gre samo za
> naslov, še druge reči so.
>
> Jaz sem ti zaupal vseskoz, pa tudi k. me ne boli, razumeš?
> Kolikokrat sem ti napisal, da ti mojega stanja ne privoščim!

KIR,KIR, ne razumeš…..(mimogrede, dišiš mi tudi ti, ne veš kako) Le nekaj mi verjemi, prosim. Ne lažem in nisem lagala nikoli. O tebi in o tem, kaj sanjam o tebi.
Ja, saj , polno stvari je, (ki sem jih želela s tabo spregovort, pa nisi hotu nikol….tako mi ni ostalo drugega kot da te ljubim tle gor, ja??) ki jih ne vem.
Ne privoščiš mi, lepo. A zakaj me ne maraš in ne razumeš moje strani??
Če bi ti tudi jaz kaj pomenila(kar nisi rekel nikoli) bi me razumel zdajle. Tako pa tudi jaz ne vem kakšen si v resnici. Vzljubila sem te in zdaj greš. In me puščaš samo, brez tebe???

Ne puščam te, draga moja in ti to veš! Sam mal na k. mi gre že vse skup!

KIR napisal:

> Ne puščam te, draga moja in ti to veš! Sam mal na k. mi gre že
> vse skup!

Ne me pustit, KIR.
Ljubim te.
Zdaj moram it, zdaj veš po koga, ha ha. Potem pa še po koga pa še po koga….ha, ha.

Poljubljam te povsod, ljubi, danes bi ti ga pocuzala čisto malo, že dooooolgooo ga nisem. Mjam. Poljub!!!

Obljubila sem, dati ne rečem nič več, ja?

Ja kolk si jih pa pol pridelala (malčkov mislim)?
Lepo lepo se imej, snegec ste mel, ne? Vseeno te mam rad!

Tudi jaz tebe!

V mojih mislih in fantazijah? KIR in kren, včasih vskoči Remedy. Saj res, kje pa si Remedy?

DRAGI KIR!
Najpametnejša???……grem s tabo….:-)))…..potrebno se je odločiti, čas je začel teči…..ti boš to razumel…:-)….KIR….sadež je v tvojih rokah..poljub

New Report

Close