Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A še komu PREKINJA INTERNET pri HOT TELEKOMU?

A še komu PREKINJA INTERNET pri HOT TELEKOMU?

Ali ima še kdo iz med vas danes probleme z delovanjem interneta pri Hot Telekomu (Hofer) na območju Ljubljane? Dela kakšno minuto, pa prekine, pa spet dela in ne dela.

Ne.

Hot Telekom sploh ne obstaja. Verjetno misliš Hot Mobil, ki gostuje na omrežju A1. Če še nagaja, pokliči v njihov klicni center ali jim piši.

Seveda obstaja Hot Telekom, ravno tvoj Hofer Mobil ne obstaja.

https://www.hot.si/

Meni dela kot se šika.

Če bere tole kdo od Hot Mobila. Pa dajte za boga, pri paketu Hot 100, namesto samo 100 minut pogovorov vsaj 200 al pa 300 minut, pa bo to res super paket, ne pa da se špara in piše SMSe, da naj drugi mene kliče, kot smo to delali 15 let nazaj…. Škrtuhi.

Odgovor na objavo uporabnika
Dela kot mora, 10.06.2021 ob 01:29

Meni dela kot se šika.

Če bere tole kdo od Hot Mobila. Pa dajte za boga, pri paketu Hot 100, namesto samo 100 minut pogovorov vsaj 200 al pa 300 minut, pa bo to res super paket, ne pa da se špara in piše SMSe, da naj drugi mene kliče, kot smo to delali 15 let nazaj…. Škrtuhi.

Svašta, največ internetnih podatkov dobi za najmanj denarja in se pritožuje da škrtarijo. Ta paket je namenjen internetu in posledično se lahko pogovarjaš preko interneta, da ne trošiš minut.

Imaš ostale z neomejeno klicev.

Pri meni je Telemach in je do poznega vecera tudi kar naprej prekinjalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn, 10.06.2021 ob 07:40

Pri meni je Telemach in je do poznega vecera tudi kar naprej prekinjalo.

G5 motnje……

Meni je na A1 zatajil youtube in tudi druge strani so bile upočasnjene. Rešil me je sin ,ki je Adblock

zamenjal z ublock.

Odgovor na objavo uporabnika
malcedrugače, 10.06.2021 ob 09:55

Meni je na A1 zatajil youtube in tudi druge strani so bile upočasnjene. Rešil me je sin ,ki je Adblock

zamenjal z ublock.

In kaj ma veze operater s tem?

Ja prekinja, poleg tega je prenosni modem tako slab da vam ne priporočam kupiti to. Hitrost interneta oglašujejo na način, ” hitrost je tudi do 25/10 Mbit/s če dodaš plačaš še 2evra LTA se poveča tudi do 50/25Mbit/s, v resnici pa nisem nikoli videl hitrost Mbit/s ampak  0,20, do 0,70Kbs. Pisal moledoval prosil spraševal, vedno isti računalniški odgovor, preverite stanje, napolnite račun…. Itd itd. Tako počasen je da niti zameriti nisem mogel na Akos strani ker mi jo niti odprlo ni. Sem šel brat njihove pogoje piše da oni nič ne odgovarjajo za to, prevedeno, briga jih. Priporočam, samo kartico sim, odsvetujem pa ZTE modem model 920V, tri sem zamenjal ker ni nič delalo oz. Pokvarilo se je po pol leta, o hitrosti da ne govorim. Bolje je imeti samo sim kartico in vključene mobilne podatke, pa še to zadnje čase slabo dela. Študiram da jih pošljem v maloro usran koš. Ker so nesramni ko jih pokličem in nobene rešitve ni, lahko bi zvišali hitrost na toliko kolikor jo oglašujejo, pa jo ne ker jim dol visi za uporabnike, žal ne najdem dobrih besed za njih

Jaz sem tudi kupil hot hofer pred 3 meseci, kot glavni vir interneta doma.

Kartico imam v tem njihovem malem modemu.

Čez dan še nekako dela, youtube in Netflix je treba gledat na nižji kvaliteti (480 občasno 720 če je dober dan) ampak za stvari gledati na laptop ok, za to ceno. No in potem zadnji mesec totalno poraz. Zvečer od okoli 18 ure naprej je hitrost porazna in se ne da nič gledati. Zakupljen imam paket hot giga in vklopljeno LTE 5G za 2 €, kar naj bi potem imel hitrost 50/10 mbps. Ja tudi približno ne. Že cel teden nič ne dela in ko gledam hitrost je download 0.74 mbps, upload je malce večji 3.45 mbps. Pač to je porazno. Res da tudi youtube video ne dela na 240 mbps je ogabno. In mi je žal da sem sploh kupil. Je sla moja v hofer najprej vprašati kako je s plačevanjem, a se podatki prenesejo naprej in je prodajalka ji rekla da ja seveda. Tako da tudi tukaj nategujejo folk ki ni najbolj vešč kar se tiče interneta Oz kako delujejo te stvari. Mogoče za uporabo sim na mobitelu je ok, nisem probal. Ampak tole vv modemu kot primarni vir inelternets je pa poden.  Tako da sva oba in jaz in moja uporabljala mobilne podatke na mobitelu od drugega omrežja, da sva sploh kaj lahko pogledala. Razočaran, da tudi teh 5mbps skupaj ne spravijo je podn od podna.

A ni tko, da če je veliko ali ogromno priključenih na bazne postaje, pač slabše dela ali ne dela.

isti drek pti meni… zato sem začel googllat innašel tale čvek. Jaz imam porazne rezultate v bloku. Edino kar lahko še naredim je da fuknem modem skozi okno da dobi “boljši” signal. Dobesedno je faking priliman na okno. Po 18h dobivam 5.8kB/s..

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 20.04.2023 ob 13:37

A ni tko, da če je veliko ali ogromno priključenih na bazne postaje, pač slabše dela ali ne dela.

Tako je. Isto kakor pri vsakem ostalem pretoku podatkov, če je več pretoka, se ta razdeljuje med porabnike.

zanima me razlika med hofer modemom zte v paketu ali modem ki ga prodajajo na spletu

New Report

Close