Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se še katera ne maže?

A se še katera ne maže?

A s kremo si pa lepši?

Jaz poleg tega, da potem eni dve uri švicam pod kremo, ne opazim razlike

Nikjer nisem napisala, da se ne staram in mimogrede, s tem nimam nobenega problema, tudi nisem napisala, da sem neka super lepotica s kožo dojenčka. Napisala sem samo kar je res, da še v življenju nisem zapravila nikakršen denar za žaube, hvala bogu. Da pa imam kožo kot najstnica pa se občasno poheca hčerka.

Bi pa tebe nekaj vprašala: pa kaj ti ostane še sploh kaj časa za življenje, glede na vse kreme, serume, tonike, pudre, rdečila in nevem kaj še vse, ki si jih nanašaš na sebe in ti verjetno vzamejo ogromno časa?

Pa lep pozdrav![/quote]

Ja res, imaš prav. Ogromno časa ti to vzame. Ne, nič drugega ne delam, prvo polovico dneva nanašam jutranje zadeve, drugo polovico jih pa odstranjujem in nanašam večerne zadeve. Tudi v službo ne hodim zaradi tega. Kje imam pa čas, vmes moram kdaj še h frizerju pa na depilacijo pa na kakšno masažo potem si moram še nohte nalakirat pa da ne pozabila, da uporabljam tudi mleko za telo, to gre šele časa. Pa še osnovne zadeve, tuširanje, umivanje zob,… Grozno, cel dan se urejam zato da nikamor ne grem in sploh ne živim. Partener je že čisto na koncu z živci, ker me sploh ne vidi pa še do kopalnice ne more.

Saj ne vem ali se hecaš ali resno sprašuješ take nemnosti.

Glede kemije…je potrebno malo preštudirati kaj daš nase. Zadev za obraz nikoli ne kupujem v ranih DM-ih ali Mullerjih. Uporabljam izključno zadeve iz OrCe ali od Sophyta.

Sicer pa, meni je v bistvu vseeno ali kaj uporabljate ali ne….moje pisanje se je nanašalo samo na to, da vsakih ko se pojavi kakšna taka tema nobena ne uporablja nič…niti make-upa, krem, mleka za telo, nobena ne dela nič na sebi…vse izgledate pa super mladostno, sijoče in krasno, v temi o make-upu so skoraj vse trdile, da izgledajo vsaj 10 let mlajše kot so v resnici. Ta fenomen mi je zanimiv.

Ženska se polepša z make upom, normalno, posebej, če je dobro in pravilno namazana.

Same kreme na obrazu pa dejansko ne naredijo vidne spremembe, če jih ne rabiš, jih pač ne rabiš. V bistvu res ne vidim kakega pametnega vzroka, da bi se šla zjutraj ali zvečer namazat. Nimam suhe kože, niti preveč mastne, ne mozoljev. Pred smučanjem, ok, takrat se, ker mi zaščiti kožo pred mrazom in vetrom. Pa na soncu, poleti.

New Report

Close