Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A še spite pri odprtem oknu?

A še spite pri odprtem oknu?

res redko spim ob odprtem oknu, no, danes sem, pokrita pa celo poletje s kovtrom, tanjšim, jaz drugače sploh ne znam spat 🙂
moram bit v toplem in mehkem.
slab zrak v sobi, je pa zelo redko, imava spalnico v celotni podstrehi, ogromen prostor, z dobrim zrakom, razen pri 35+ stopinjah, takrat pa klima laufa.

Že dve noči ne več.

Vem, da se da umetno prezračevat. Kljub temu mi je totalno nerazumljivo, da ljudje ne odpirajo oken, ne zračijo po naravni poti. Izjema je kak hud smog.
Kako zdržite?
[/quote]
Ja, če bi imela vse zabito, bi bila klaustrofobična. Manjkajo samo še spuščene rolete :((.
No, vsak po svoje.

Seveda. Tam nekje do 10 stopinj je okno na stežaj odprto,potem pa na kip. Edino če je fajn pod nulo, potem zapremo.

V spalnici je tudi skoraj vedno zaprt radiator.

Jst mam do junija gor termovke. Nikoli mi ni tok vroče da bi spala pr odprtem oknu.

Lepo vas prosim, recite, da se hecate (tisti, ki pravite, da imate zaprta okna).

Imamo prisilno prezračevanje, v hiši je vedno odlčen zrak. Zakaj bi imeli še skrb z odpiranjemin zapiranjem oken? Včasih si tega rudi jaz nisem predstavljala, a sedaj,vko živim v takšni hiši, je to super.

Sploh si ne predstavljam zaprtih oken. V spalnici imava velika balkonska vrata odprta na stežaj. Spiva gola, za pokrivanje imava rjuho. Pa še ta je, predvsem meni, velikokrat odveč. Avgusta zapirati okna ? Zame znanstvena fantastika.

Jp, ni drugega, da bi se lahko pohvalile, pa se vsaj kako spijo pri odprtih oknih in se “čudijo”, če kdo napiše, da ne, ko je malo hladneje, kot da je to neka vrednost.:-) Jao, kam smo prišli.

Bi lahko bil tiho???

Jao, kam smo prišli, da se tvoja visokost ukvarja s takimi butastimi puhloglavkami, ki nimajo pojma, samo ti, ti in ti si najboljši, najpametnejši in najbolj sposoben.

Ne delaj si sramote, molči, da te ne bodo spet blokirali!!

Proti jutru sem okno zaprla, ker je bilo zelo hladno.
V glavne pa spimo še z odprtimi okni, da je svež zrak, pokriti smo z rjuho in s tankim pregrinjalom. Ko se bo še bolj shladilo, bom okna zaprla, je itak že čez dan dovolj prezračeno.

Pri naju je okno celo leto odprto, poleti na stežaj, pozimi pa vsaj malo. Okna zaprem res v ekstremnem mrazu na minus 25

Bi lahko bil tiho???

Jao, kam smo prišli, da se tvoja visokost ukvarja s takimi butastimi puhloglavkami, ki nimajo pojma, samo ti, ti in ti si najboljši, najpametnejši in najbolj sposoben.

Ne delaj si sramote, molči, da te ne bodo spet blokirali!!
[/quote]
Saj pravim , havlit se s spanjem pri odprtem oknu, če je malo hladneje, je strašanska pamet in sposobnost. Pa posebna vrednota in vrednost je tudi to. 🙂 Saj vas pohvalim, ne? 🙂

Čeprav je zdaj malo hladneje, imam odprto okno (na kiper). Edino kovter sem dala v posteljnino. Proti koncu tedna bo pa itak spet vroče.

Polarni ahahahaha…
če bi se ribce spet, ne izmuznile, bi vroča kri adrenalinslo krožila 😉 in ne bi bila premražena
Torej je ulov spet šel po gobe…al kak sto reče v žargonu ribičev :))))

To ni noben hec. Moj sosed, ki ima rekuperacijo, oken sploh ne odpira. V zadnjih 3 letih sem samo enkrat videla, da je imela žena v kuhinji odprto okno…. Resno.

Bi zelo rad spal pri odprtem oknu, pa sta v bližini dva psa, ki lajata celo noč in če se hočem naspati, moram zapreti okno. Pa vrane tudi kdaj priletijo ob pol petih dva metra pred okno in se derejo.

Slovenija je zelo razgibana dežela, temperature variirajo tako glede na pokrajino, kakor tudi po nadmorskih višinah. Potem pa so tu še osebne preference (ki so pogosto tudi odvisne glede na telesni tip, pa še kaj)…

Raje kot odprta/zaprta okna, navajajte kakšne temperature imate v sobah za spanje.

No ja, Slovenj Gradec ne spada ravno med najtoplejše kraje… prav tako ne vas v primerjavi z mestom …

No ja, Slovenj Gradec ne spada ravno med najtoplejše kraje… prav tako ne vas v primerjavi z mestom …
[/quote]
Smo razumeli, tvoj ponos je upravičen, “vrednota” zaradi njega pa vredna čaščenja. 🙂 Sicer je pa vsako leto to tvoja njljubša tema, ki se je ni moč izognit. jaooooo

No ja, Slovenj Gradec ne spada ravno med najtoplejše kraje… prav tako ne vas v primerjavi z mestom …
[/quote]
Smo razumeli, tvoj ponos je upravičen, “vrednota” zaradi njega pa vredna čaščenja. 🙂 Sicer je pa vsako leto to tvoja njljubša tema, ki se je ni moč izognit. jaooooo
[/quote]

Ti pa tudi vsako leto znova čakaš, da Barca to napiše, da se potem lahko spraviš nanjo. Mater moraš imeti usran lajf.

To ni noben hec. Moj sosed, ki ima rekuperacijo, oken sploh ne odpira. V zadnjih 3 letih sem samo enkrat videla, da je imela žena v kuhinji odprto okno…. Resno.
[/quote]

Tega jaz ne bom nikoli razumela. Zunaj imaš spomladanski zrak, jesenski, zimski, vlažen zrak, zrak, ki diši po porezani travi, po dežju, ki smrdi po megli, zakurjenih vejah…ne. Zabetoniraš okna in spustiš zrak po filtrih, da je vedno enako dolgočasen.

To ni noben hec. Moj sosed, ki ima rekuperacijo, oken sploh ne odpira. V zadnjih 3 letih sem samo enkrat videla, da je imela žena v kuhinji odprto okno…. Resno.
[/quote]

No, to je tvoj sosed, večina odgovorov oz. avtorjem tule tega nima, vsi samo pravijo, da je tako zelo mraz, da morajo zapreti.


Smo razumeli, tvoj ponos je upravičen, “vrednota” zaradi njega pa vredna čaščenja. 🙂 Sicer je pa vsako leto to tvoja njljubša tema, ki se je ni moč izognit. jaooooo
[/quote]

Ti pa tudi vsako leto znova čakaš, da Barca to napiše, da se potem lahko spraviš nanjo. Mater moraš imeti usran lajf.
[/quote]

Ne bo držalo, sem komentiral pred pojavom Barce, ampak ona se ni mogla vzdržat samohvale, kljub temu da so se v nparej norčevali, da nekaj manjka v tej temi in to je Barca.:-)

Ti pa tudi vsako leto znova čakaš, da Barca to napiše, da se potem lahko spraviš nanjo. Mater moraš imeti usran lajf.
[/quote]

Ne bo držalo, sem komentiral pred pojavom Barce, ampak ona se ni mogla vzdržat samohvale, kljub temu da so se v nparej norčevali, da nekaj manjka v tej temi in to je Barca.:-)
[/quote]

Modri val, nimaš krone na glavi, ki bi ti lahko padla na tla, če bi kak moj komentar kdaj preskočil…

New Report

Close