Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se tako začne – varanje?

A se tako začne – varanje?


Lubi jezus ženska, ti si res trapasta.
“Obljuba dela dolg” – in ker se imata s tipom sicer lepo, nista pa poročena, jo boš po tvoji uradni verziji ucvirnala stran. Po neuradni verziji si tipično nedoraslo/nezrelo bitje, ki bo verjetno celo življenje iskalo samo sebe.
Ehh.

Večje neumnosti ; DA DOBRI MOŠKI NE IŠČEJO ŽENSK V VEZI pa še ne! Pa kje sto to pobrali? Iz katerega bogaboječega priročnika o osebni rasti? Iz realnega življenja sigurno ne!
Življenje sestavljajo lepi trenutki,lepi večeri.lepi dnevi……in vso pravico imate do tega!
Ima pa pravico tudi vaš partner,da od VAS izve,da ste se naveličali čakati in odhajate iz razmerja!
Poslušajte srce,ne delajte kalkulacij!

Eden redkih odgovorov tukaj, ki šteje!

Eden redkih odgovorov tukaj, ki šteje!
[/quote]
In kdaj mu boš ti naznanila, da odgajaš, ker si se naveličala kalkulacij in bi kao rada živela zase ne pa za njegov status?

Raje roman napiši, boš imela več od tega. Razen, če iščeš snov za roman, ti je oproščeno heheh. Da, vidiš reakcije. Kako boš nadaljevala, te je kdo zadovoljil.

Ko začne ločenka bluzit o resni zvezi, je enako kot če govori kur-ba o poštenju.

praviš, da si 40+…
si sigurna?

mislim, deluješ kot 20+…

srečo, ti govoriš o neki poroki in predanosti z enim moškm, a se ogleduješ za drugim.
wtf?!
in to je potem zate predanost, ljubezen in vredno poroke?
daj, preberi malo za sabo in si daj prst na čelo, mogoče bolje kar dva!

A si že videla ločenko, da je zrela odgovorna oseba in pri zdravi pameti? Jaz še ne in močno dvomim, da sploh obstaja.

Mene pa zelo zanima, kaj bo s tem moškim, ki se ne želi poročiti (in ga bi seveda morala avtorica teme zapustiti – ne zato, ker se on ne želi poročiti, temveč zato, ker ga ona nima rada). Ali se mu bo nadaljeval vzorec razhodov? Ali bo nehal z zvezami? Ali bo popustil in se enkrat le poročil? Ali bo našel žensko, ki bo podobnih misli?

Tvoj partner je pameten in moder zato se noče s teboj poročiti. Nisi nesrečna z njim ker se noče poročiti s teboj, vzrok za svojo nesrečnost raje išči drugje, namig: globoko v sebi.

Kaj zdaj? S prvim se tako zelo želiš poročiti, a se ne, ker te ne zasnubi? Torej daj ti njega. Konkretno in direktno ga postavi pred dejstvo, vprašaj ga: se želiš poročiti z menoj? Če ti odgovori da ja, mu reci: ok, določiva datum in imaš svojo poroko. Če ti odgovori da ne, veš pri čem si.
Ampak nekaj mi daje slutiti, da želiš, da bi rekel ne.

Kar se tiče onega drugega: tip je pripravljen varati ženo, in ti praviš, da imaš konzervativne vrednote. Pfhhhh…pa ja.

Kaj zdaj? S prvim se tako zelo želiš poročiti, a se ne, ker te ne zasnubi? Torej daj ti njega. Konkretno in direktno ga postavi pred dejstvo, vprašaj ga: se želiš poročiti z menoj? Če ti odgovori da ja, mu reci: ok, določiva datum in imaš svojo poroko. Če ti odgovori da ne, veš pri čem si.
Ampak nekaj mi daje slutiti, da želiš, da bi rekel ne.

Kar se tiče onega drugega: tip je pripravljen varati ženo, in ti praviš, da imaš konzervativne vrednote. Pfhhhh…pa ja.
[/quote]

Največ sem nažgal take z konzervativnimi vrednotami in to večkrat LOL

Ko boš naslednjič v tej fazi svojega prvega posta, začni pisati : vedno sem bila proti varanju in sem obsojala vse, ki to počno.
To ful zveča dramatičnost.
Drugače pa bele obleke ne boš kmalu nosila. Ne s prvim, ne z drugim. Za parkrat premečkat in adijo, tak material si, očitno tudi točno tak signal oddajaš.


Mogoče bo prišel k pameti, dojel da so puhloglavke le potrošen material za zadovoljitev spolnega nagona in vsako puhloglavko takoj po uporabi v rit sunil, kot to počnemo resni in zreli moški.


Mogoče bo prišel k pameti, dojel da so puhloglavke le potrošen material za zadovoljitev spolnega nagona in vsako puhloglavko takoj po uporabi v rit sunil, kot to počnemo resni in zreli moški.
[/quote]

V večini primerov je čustvena nezadovoljenost tista, ki, če je nezadostna, podpre tudi spolno varanje. Tudi če bi bil črnec, dvomim, da bi obdržal ženkico. 😉 Si verjetno eden izmed moških, ki se mu je zdelo, da je navzven (bilo) vse v najlepšem redu, popolna idilična družinica, 2 otroka, hišni ljubljenček, presrečna ženska, ki vsako nedeljo skuha govejo juho, rutina vsakdana, ob sebi pa si imel globoko nesrečno in čustveno zanemarjeno madame Bovary.

“Kurbe” postanejo ženske zaradi moških! Takšno si ti naredil. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

V večini primerov je čustvena nezadovoljenost tista, ki, če je nezadostna, podpre tudi spolno varanje. Tudi če bi bil črnec, dvomim, da bi obdržal ženkico. 😉 Si verjetno eden izmed moških, ki se mu je zdelo, da je navzven (bilo) vse v najlepšem redu, popolna idilična družinica, 2 otroka, hišni ljubljenček, presrečna ženska, ki vsako nedeljo skuha govejo juho, rutina vsakdana, ob sebi pa si imel globoko nesrečno in čustveno zanemarjeno madame Bovary.

“Kurbe” postanejo ženske zaradi moških! Takšno si ti naredil. 😉
[/quote]
Življensko gledano si popolnoma naiven bedak in tudi popolnoma neodrasel in nič več.

Nič nisem jaz naredil, nima pa možnosti se it z mano nobena puhloglavka in računat na zmago, tudi čreda puhloglvk ne in niti feminizaran sistem stoječ na puhloglavkah ne, ker jih bom povozil z iskušnjami, ki sem jih dobil postopno, ravno v življenskih situacijah in ob trenjih z njimi.


Življensko gledano si popolnoma naiven bedak in tudi popolnoma neodrasel in nič več.

Nič nisem jaz naredil, nima pa možnosti se it z mano nobena puhloglavka in računat na zmago, tudi čreda puhloglvk ne in niti feminizaran sistem stoječ na puhloglavkah ne, ker jih bom povozil z iskušnjami, ki sem jih dobil postopno, ravno v življenskih situacijah in ob trenjih z njimi.
[/quote]

Nič nisi naredil, saj to je problem. Če ne vidimo problema, ga ni in ne naredimo nič, ko bi mogli. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Brez zamere, a vse ženske se predajajo spolnim fantazijam (nekatere samo v sanjah), v katerih jim družbo dela moški, ki ni njihov partner. Tu ni izjem, res pa je, da ene o tem odkrito govorijo, druge zavzeto molčijo. Predmet vročih sanjarjenj ni vedno konkretna oseba. Pogosteje gre za tip moškega, ki se neredko prikrade v seksi fantazije.

avtorico razumem. Tudi sama poroko jemljem tako, da mi z njo partner zagotovi, da me ima res rad, in da nisem samo nekdo, s kom preživlja prosti čas dokler ne spozna ženske, s katero bi se rad poročil.

S partnerjem se moraš pogovorit. Če vidiš, da nima nobenega interesa ustrežt tvoji želji v kratkem roju, ga pusti, ker te nima resnično rad.

Ampak ta drugi… No dejansko te razumem, da si en večer šla z njim ven… Ker te partner ne zasnubi, ti je padla samozavest in si želiš potrditve pri drugemu. Ta drugi ni nujno dobra izbira. On ve, da imaš fanta in kljub temu se mu to ni zdelo pomemno, da bi se zadrževal pri tebi. To mi da slutiti, da ni dober človek, in da je še eden, ki se namerava s tabo samo igrati, ne želi pa nič resnega.


Mogoče bo prišel k pameti, dojel da so puhloglavke le potrošen material za zadovoljitev spolnega nagona in vsako puhloglavko takoj po uporabi v rit sunil, kot to počnemo resni in zreli moški.
[/quote]

Hm…a ne greš v zvezo zato, da z nekom ostaneš in ne zato, da se nato ločiš? Mimogrede, zakaj so ti puhloglavke tako všeč, da bi z njimi seksal?

New Report

Close