Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A se vam gnusi bivši ljubimec?

A se vam gnusi bivši ljubimec?

Pri prebiranu teme, ki sem jo prilepila, sem se zavedela, da nisem edina, ki me sili na bruhanje, ko pomislim na bivšega ljubimca. Prav ne želim si srečanja z njim.
Vem da bo sedaj cel kupo moraliziranja ampak kako vi gledate na svoje bivše ljubimce? Res se mi zdi noro: moža mi je še vedno pri srcu, imela sva pač krizo, tisti se mi pa res gnusi…

lp

p.s. O Bog, daj, da bi odgovarjali samo vprašani…..

Imaš pač komplekse, poleg tega si še neodgovorna za svoja lastna dejanja. Tisti, ki se spušča v avanture, se spušča z namenom, da mu bo lepo in tudi, če mu ni bilo, ne krivi zato niti sebe niti svojega ljubimca ampak vzame to kot izživeto in preživeto dejstvo.

očitno imaš zelo slab okus za moške. samo čudno mi je da kasneje sama to opaziš!

gnusi se ti dejanje, ki si ga naredila in ta gnus projiciraš na osebo, katero kriviš za to.

ampak to se meni zdi pozitivno, v nasprotnem primeru bi bil najbrž še vedno aktualen, ali pa ti ločena.

Meni se gnusi, pa ne vem zakaj. Sprašujem se, kako sem lahko kar nekaj časa hodila z njim (pa ne samo hodila)

Po pravici povedano se mi ne gnusi nobeden od.
Samo za enega se čudim, le kaj sem videla na njem ….. bah!!!!
Vsi ostali bi bili še danes vredni greha, če bi bila sama :))))))))

Nekako podobno bi rekla tudi jaz; gnusi se mi prav nobeden ne, saj so me v bistvu vsi privlačili dlje časa, preden smo se dali dol, hehe,
edino eden morda zdaj ne bi zanetil v meni takega nemira, ostali pa precej, ja..
Jah, kaj čmo, sem imela same dobre tipe :-))

zanimiv fenomen
takrat se ti pa ni gnusil?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Tudi jaz sem na istem
imela sem ljubimca na katerega sem bila nora
on je še vedno name, meni se pa enostavno gnusi, samo ko pomislim na to, da bi se srečala z njim
tako da te čist razumem

mene pa strašansko zanima kaj bi imeli vaši ljubimci povedati o vas

New Report

Close