Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a se vam je to že zgodilo?

a se vam je to že zgodilo?

me je zelo sram, samo ne vem, kaj me je prijelo. dva dni že sanarim o enem igralcu in kar ne morem iz tega. iščem in iščem po internetu o njem, o tem če ima punco… in si razumsko pravim, da sem nora, da to vendarle ni resničnost ipd. sploh ne vem, kako naj se spravim iz tega….
a se vam je to že kdaj zgodilo in kako ste se spravile v realnost?

gre pa za igralca George Sheehy Stults

koliko si pa stara?

lp, ewy

Meni se je to dogajalo, ko sem bila stara okrog 13- 14 let….

In ko sanjaš o njem si v sedmih nebesih:))))

Zakaj nora? Melanija je ujela Trumpa.

Konec koncev tudi svetovno znani ljudje niso vec tako nedosegljivi, kot so bili vcasih. Moj moz je vecerjal s spanskim kraljem, princeso in kraljevim zetom, pa si pred odhodom v Spanijo tega niti zamisliti ni mogel. Kolegica je pred leti v Monacu spoznala princa Alberta in njegov prijatelj jo je celo osvajal. Torej, nic ni nemogoce.

(pa vseeno je fajn, ce ostanes realna)

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

:)))))))))))))))))) Tako sem jaz sanjarila o Axl Rose-u, ko sem bila stara 13 – 14 let … :)))))))))))))))))) Zihr sem bla, da če se bova nekoč nekje srečala, da se bo zaljubil vame in da sem edina ženska, ki ga lahko osreči … :)))))))))))

Mater … … so bla luštna tista najstniška sanjarjenja … :))))))

Sej tipček je zelo cort, ampak glede na fotke, ki sem si jih ogledala, se mi zdi malo sumljvo, da je večkrat slikan z enim tipčkom … tako da je možno, da je gay … mogoče te bo to spravilo v realnost … drugače pa: kupi letalsko karto in čez lužo direkt v studio, kjer snemajo 7 nebesa :-)))

jaz poznam enega iz ljubljane, ki mu je kar precej podoben. če ne bi imel punce, bi ti ga predstavila. s slovenceljnom bi imela kakšno možnost več 😉

tist tipček je njegov brat, kokr jz vem..

mene je to minilo pri kakih petnajstih.. ne zanikam pa, da se še sedaj kdaj pa kdaj zalotim kako ob kakšni naključno videni sliki občudujem kakšnega depp-a, law-a, rhys-meyers-a … 😉

Jest sem tako sanjala o Petu Samprasu, teniškemu igralcu. Ampak kakšno dekado nazaj.

Men je bil pa všeč Stefan Edberg. Pred davnimi davnimi časi (pravljica).

Pa nimam pojma kaj sem na njem videla.

Oh, seveda sem sanjala… in bila prepricana, da se bova enkrat “nasla”, pa ostala srecna do konca svbojih dni… s tistim Johnyjem iz Duran Duran… Hehehe, seveda v zlatih osemdesetih…
Pa zdaj? Ne,. me ne prime.. ampak nikoli ne reci nikoli…heheh Svet nam res postaja “manjsi”.. tudi “nedosegljivi” so nam blizje…

Ps: benka, pojma nimam za katerega igralca gre.. ;?

New Report

Close