Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A smem?

A smem?

Tisti,kr hodte v cerkev: Danes je veliki petek(tko mi je soseda zagrozila!? in mi naštela kaj vse se danes ne sme počet.Jaz sem se pa glih ene mnjamši šunke zdaj nabutal…bom najbrž šel še en štuk niže v peklu :-)).
No hotel sem vas vprašat,a smem danes,ker je ta strašni dan….. instalirat sinu Nortona na njegov računalnik?
Hvala
Sp

Ti uživaj…to je ukaz in ne sprašuj kaj smeš in kaj ne…kdo pa tebe kaj vpraša…šibaj uživat…pa četudi je to mnjamši jajčka in šunko…če ti to paše, zakaj pa ne! In zaradi tega se ne gre v pekel!!! V pekel gredo vsi tisti, ki so na zunaj oh in sploh lepi in nedolžni…v resnici pa vse kaj drugega…škoda besed, da bi jih opisovala…ja taki gredo v pekel in ne mi…ki smo dobričine !!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
Pa jaz sem že v peklu!sami fejst ljudje tukaj!
Mene sam zanima,če bom šel še en štuk nižje….v greznico od pekla.A obstaja sploh?
Cmoka
Sp

Ja…je post ja……..Ampak Sprevrži….mesne stvari pa to……….če si se že pri šunki pregrešil….kaj pa kakšne druge »mesne« oz. »mesene« stvari…A tam se boš tudi kaj pregrešil danes……????:))))))))) CMOKA

Jaz grešim cca že 42 let…..sam vedno na napačnih koncih ;-))))
Hoj Zvezdica…kako sta?
Sp

Danes še kar….včeraj je blo pa itak super………danes se šele ogrevam:))))

Kaj pa je bilo včeraj tako prešernega….in za kaj se ogrevaš danes?
Sp

Ah ja no……….Včeraj sem bila full na volji…….saj veš………pa, da mi ne bi spet kdo rekel, da me dajejo hormoni…..he, he, he………Danes pa……bomo videli kako in kaj bo……..

LAHKO…..

A lahko pa jaz seb na tebe pomontiram???

mislim, ker ne smeš meska papcat??hehehheheh

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Žijo Razo………….Kako kaj danes??? CMOKA

o zvezdica…sploh ne morem več spati, odkar so tak jasne noči….

kaj če bi ti malo k meni na zemljo stopila in mi recimo kaj takega zadihala:

Je deklica ga vlekla,
ga vlekla je mocno,
ga lizala siroko, ga lizala ozko.
Ko jajcka je prijela,
mi skoraj je prislo,
ga hitro je vtaknila v svojo *.
Globoko sem potisnil,
je vzkliknila na glas,
nikar me ne zapusti,
Saj zdaj je pravi cas.

*=cenzura

pa pa zvedava zvezdica, ampak nekoč te bom pa sklatil, da boš pod mene pala…

leta letijo - iščem stevardeso.....

saj če nisi veren, je itak vseeno ali ješ meso danes ali ne….
Če bi mene moja babica vidla da sem danes meso jedla…hudo meni :))))))))
Sicer pa ga nisem, tak da ni straha :)))

Mene pa teži ta šunka,mater!Pa sem se bal,da se bo zasušila v hladilniku,pa sem jo zmazal.
Ah,pa mal hrena bi najbrž moral čez asfaltirat pa mal makedonca…no,grem probat…ker me res teži,ta šit od svinjske riti.
Sp

A da me boš sklatil, da bom pod tebe padla?????? To pa težko verjamem……he,he,he

Mi gremo u raj in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…za tvojo požrešnost…ali še ne veš tega…da je potrebno vsega večkrat in po malem…pa je dalj časa luštno in nič ne tišči u želodčku…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

veš kak moja babica pravi: Bog ima dolgi bič :)))))))))))))

Yes…nikoli ne vemo,kdaj nas ošvrnke…no kje in kdaj nas čaka…tista palca…ki raste u gozdu za vsako rit-ko…če smo hudobni-e…še sreča, da mi ne znamo biti…hudobce…;))!! No vsaj jaz ne znam biti hudobna…zato se ne bojim nobene šibe božje in tudi ne tistih palc iz gozda!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ko pa nate pomislim,me pa tišči….v …cenzura….
Sp

Tako je Sonči…za take, ki imajo takega dobrega srčka kot ti ni ne biča in ne šibe!!!

Joj…jao meni…najbolje, da že grem hitro na morje…ampak da sem pa taka, da povzočam glavobole, pa tudi nisem vedela…saj te tišči v glavci…ali ne?! En lekadolček pa bo;))…glavca spet taprava…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahaha…ta je bila pa dobra :)))))

Pa tudi zate to velja…ni šibe ni ničesar, zapomni si to!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

En fukadolček bi verjetno še bolj dobro naredu ;-))
Sp

Ni ne tiča ne ribe!
Sp

Prosto po Sp-ju!

New Report

Close