Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus A so vaši možeki kaj živčni? (Ker ne morejo varat.)

A so vaši možeki kaj živčni? (Ker ne morejo varat.)

Monklje so kronične cankarjanske mučenice (kar poglejte, kaj od vsega, kar lahko zdaj počnejo doma, jim edino pade na pamet: čiščenje, pospravljanje, ribanje, pranje … gospodinjenje, gospodinjenje, gospodinjenje! Edina stvar, za kar so očitno rojene, za kar so vzgojene, na kar so priklenjene). V to njihovo mučeništvo sodi tudi strangledanje od moževega varanja. Je ni monklje pod soncem, ki ne bi gospodinjila varajočemu descu! JE NI!

Ampak kaj pa zdaj? Monkljevsko mučeniško strangledanje je zdaj močno oteženo! Možeke verjetno že na polno meče, ker si ga ne morejo obrisati ob mlajšo muco. Monklje pa v karanteni tudi izgubljajo manevrski prostor strangledanja.

Kako torej folgate?

Gospod, ne sodite po sebi…..

Gospa strangledalka, vi pa bi morali soditi po sebi!

Al si živčna ti ker ne moreš varat??


Ne glede na varanja, ki so dejstvo, srčno upam, da ti nimaš nikogar, ki bi ga varal/a ali s komer bi varal/a. Da živiš sam/a. Še hišni ljubljenček bi se mi smilil poleg takšne bolane glave.


Ne glede na varanja, ki so dejstvo, srčno upam, da ti nimaš nikogar, ki bi ga varal/a ali s komer bi varal/a. Da živiš sam/a. Še hišni ljubljenček bi se mi smilil poleg takšne bolane glave.
[/quote]

O, hvala za lepe želje! Tudi jaz želim, da nobeno živo bitje ni primorano živeti ob tvoji debeli povešeni pomarančasti riti!

Moj je izven let za varanje, a je vseeno siten. Se kar bolj vsak zase drživa, da si ne greva na živce.

New Report

Close