Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus A ste dali otroke v šolo/vrtec?

A ste dali otroke v šolo/vrtec?

Naši so šli… Mi pravi pa sodelavka, da sem neodgovorna? Da ona jih bo imela 1 teden doma, isto njena soseda in še nekaj znank?
Kaj pa narediš s tem, če so ta teden doma?

Umakneš jih potencialno okuženim??

Umakneš jih potencialno okuženim??
[/quote]

Aha, a naslednji teden jih pa ne bo več? Al jih bo še več? Torej mam po tej logiki lhk otroke 1 mesec doma?

Naslednji teden bodo tako ali tako šole in vrtci zaprti.
Stisnit je potrebno ta teden.
Jaz bi jih imela doma pa jih nima kdo za čuvat razen 80 letnega dedija, ki pa je sam srčni in pljučni bolnik.
Stara sta 7 in 5.
Mislite, da jima je za zaupat 2 uri, da sta sama doma?

Moja ni bila prejsnji teden v vrtcu zaradi bolezni, pa glede na to, da hodi v vrtec v Metliko sem jo se ta teden pustila doma. Mogoče potem še en teden. Odvisno od situacije.

2 dni bo pri babici, ker jo nimam kam dat.

Je pa pri babici iz iste vasi en okužen z virusum tako, da spet ne vem kaj bo. Sicer se ne družijo, ampak….

No, zdaj so pa v vasi od mojega partnerja že 3 okuženi. Ne bo nič z varstvom.

Tukaj je prav obupno stanje. Več si ne upamo iti niti do bratov, sester, starsev.

Dobro nas je zdravnik “namocil”.

Ta teden bi rabila zdr. karton in ga ne dobim….ker ne vedo kaj je okuženo v ZD.

In prov ta teden, ne prejšnji ne prihodnji. Prov ta teden, ker gre očitno za življenje. Hudo. V Metliki že prej dopoldan ni bilo veliko ljudi po cestah in v mestu, torej se še naprej držite tega. Zahvalite se pa dr.mengeleju da je stanje pri vas tako kot je.

Glupa si ko šupak.

Doma jih maš da vidiš kaj bo in potem naprej.

In prov ta teden, ne prejšnji ne prihodnji. Prov ta teden, ker gre očitno za življenje. Hudo. V Metliki že prej dopoldan ni bilo veliko ljudi po cestah in v mestu, torej se še naprej držite tega. Zahvalite se pa dr.mengeleju da je stanje pri vas tako kot je.
[/quote]

Ja, prav TA TEDEN imam pregled za novo službo in rabim karton za katerega so mi pa zagotovili, da ga ne bodo poslali na željeni naslov.

Naši so ta teden doma, nas je preveč strah, imamo babi in dedinja v hiši, itak bodo zaprli šole.

New Report

Close