Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A ste kaj pohotni to pomlad?

A ste kaj pohotni to pomlad?

No… ste?

Jaz sem potreben ko prašič. Pa ne vem, če je to zaradi pomladi in tistega prvinskega živalskega nagona, ko se živali gonijo…

… ali pa je to zaradi pomladi, ko prilezejo iz brlogov brhka in pomanjkljivo oblečena dekleta, zrak kar dehti po spolnosti, tangice kukajo iz hlač… bujna oprsja silijo na plan… dekolteji privabljajo poglede….

Mmmmmmm….

Kako pa pri vas??? Ok, danes ni ravno vreme za vse zgoraj opisano, pretekle dni je blo pa kar divje ;-))))

hahaha, ni kriva pomlad! Opažam pri sebi, da sem z leti vedno bolj pohotna; pa ne vem, ali zato, ker se “staram” ali pa je z mano kaj narobe….:)))) hja…hormoni norijo……………pa tako je fajn………

smo!

Ha, res ni kriva pomlad. Mene pa kar naprej razganja – ne glede na letni čas, vreme, temperaturo in politično situacijo!

Zdi se mi, da je pomlad kar naprej, pa naj bo +30 ali -30!

Danes si torej malo manj divji? Pa upas, da do spet kmalu topleje in suho, kajne? Jest tud ;-)))

Ja… za ženske nič čudnega; že po teoriji libido z leti raste. Pri moških naj bi pa padal.

Ampak teorija in leta gor al dol, meni pimpek non stop v luft štrli ;-)))))

hahahahahaha, te pa te bom poiskala! :))))))))))))

Mojcka, guzva bo :-)))

ha ha ha…. me bo strah postalo…

…. pol bo pa pimpek dol pal….

… pa ne bo nič…. (:-P)

nic se zdaj vn ne vleci :-)))

Ne samo to pomlad…….čedalje bolj.

Če si nismo fauš, bo za vse dovolj! :)))))))

nič bat, ga bomo takoj v luft spravle!

jupi jupi a lahko se jaz pridem seksat s tabo :))

Ekola, ura je sest. Cel dan po malem dezuje. Pa je vseeno divje. Na trenutke si zelim, da pr men teorija o zenskem libidu ne bi drzala :-)))) Hecam se … ne skocit name (sej se ne bi branila) :-)))

Ko bi imeli toliko dela kot ga imam jaz na tem forumu s pregledovanjem seksualnih tem, se sploh ne bi spomnil kaj pomeni beseda pohoten.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

pohotno me dela on;))…

pa sej te je dost tud za luckarja, a ne? Poglej, kako se lepo prilepi zravn … me kar mal na pijavko spomni :-)))
Tvoj te dela pohotno, kasiral bi pa svetilnikk … tc tc tc … uzitek na racun drugih

-JAZ napisal:

> pohotno me dela on;))…

ON? Kdo je to?

uf… te bo pa tud poletje vroče ;-)))))

thja… bolš prej opozorit ;-)))))

uf… trudi mene zanima!? Je morebiti eden izmed nas??? ;-)))))

že letimo po luftu ;-)))))

ti kar sanji dalje nicht;)), kdor me nardi pohotno me tudi dobi in to ostaja on!

New Report

Close