Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a vaši moški sami kupujejo oblačila?

a vaši moški sami kupujejo oblačila?

Ni mi jasno kako so vaši moški zadovoljni s tem, kar jim kupite.
Jaz moram zase vse pomeriti pa tudi moj okus je moj okus. Si ne predstavljam, da mi nekdo drug kupuje.
A vaši sinčki, ups, možički pa so zadovoljni z vsem, kar jim ukažete, da morajo nositi ali kako? Ali ste tako uslužne, da nanosite domov in če ni prav, nosite nazaj v trgovino menjat ali kako to speljete za vaše otročke?

Tudi vsi trije otroci od srednje šole naprej sami nabavljajo oblačila in obutev. Imajo neko vsoto denarja in to je to. Jih je tudi že zeblo čez zimo, ampak samo po eno zimo. In so se tudi že kuhali v najlonu, ampak samo eno poletje.
Moža sem pa med odraslimi sploh izbirala.


Tako je, ker si jih razvadila. Mož bi naj bil odrasel, ne pa funkcionalno nesposoben osnovnih opravil…[/quote]

Prav čakala sem na ta komentar. Haha. Potem pa vidiš na monu, kako monovke sprašujejo, kaj paše skupaj, kaj naj oblečejo itd. Zakaj pričakovati od moškega, ki so mu oblačila deveta skrb, da si jih bo sam izbiral, kombiniral, če ima pa ženo, ki ji gre to bolje?

Tebi še ni jasno, da se moški in ženske med seboj zelo razlikujemo? Večine moških oblačila ne zanimajo. Večini moških je vseeno, kaj imajo oblečeno in kakšne barve. Poskusi kdaj pogledati dlje od svojega nosa in dojeti, da vsi ljudje ne razmišljajo tako kot ti, pa se boš manj čudila.

Tebi še ni jasno, da se moški in ženske med seboj zelo razlikujemo? Večine moških oblačila ne zanimajo. Večini moških je vseeno, kaj imajo oblečeno in kakšne barve. Poskusi kdaj pogledati dlje od svojega nosa in dojeti, da vsi ljudje ne razmišljajo tako kot ti, pa se boš manj čudila.[/quote]

Ja, tudi ženske se razlikujemo med sabo. Nekatere zberemo za partnerja odraslega moškega. Ene pa zberete take, ki si niti gat ne znajo kupit. A to jih ve naredite take nesposbne ali so taki že od nekdaj?
Pa vprašate njegovo mamico kaj sinčku paše, da veste kaj kupovat?
Mene zanima, če samskim moškim kake erotične spodnjice potem mama kupi, da gre moški lahko na spoznavanje z žensko?

In v čem točno je problem, če žena kupi obleko za moža? Ona uživa v tem, on ne mara nakupovanja, pa sta oba zadovoljna. Raje imam takega, ki mu izbiram obleke, pa da zna napeljati elektriko in popraviti stroje, kot pa kakega Alana Hranitelja, ki mora verjetno za popravila klicati serviserje. Pa da ne bo pomote, njegov slog oblačenja mi je zelo všeč, ampak pri moškem mi to res ni pomembno.


Tako je, ker si jih razvadila. Mož bi naj bil odrasel, ne pa funkcionalno nesposoben osnovnih opravil…[/quote]

Prav čakala sem na ta komentar. Haha. Potem pa vidiš na monu, kako monovke sprašujejo, kaj paše skupaj, kaj naj oblečejo itd. Zakaj pričakovati od moškega, ki so mu oblačila deveta skrb, da si jih bo sam izbiral, kombiniral, če ima pa ženo, ki ji gre to bolje?[/quote]
A to imaš moškega za okras? In ga krasiš po lastnem okusu? Moj zna popravit avto, zorat njivo, pa še cunje si kupit. Meni je všeč on zaradi njega in ne zato, ker je po moje oblečen, še manj zato, ker sem ga oblekla tako, da ne bo ven tolkel v družbi.

Še dobro, da so na svetu tudi Hranitelji, ker sicer bi bili vsi mačo serviserji brez dela :-)))))

Mož je spreten pri majhnih in večjih gradbenih posegih, hišnih popravilih, servisiranju elektronike, skrbi za vrt. Ne, v trgovino pa ne mara hodit – tukaj pa vodijo poženščeni metroseksualci.
Jebi ga, vsak je za nekaj, eni za delo, drugi za gledat se v špegu.

Moj mož sicer včasih kupi kaj sam, sicer pa najraje vidi, da grem zraven, da mu potem v garderobo nosim prave velikost. Sicer na koncu izbere sam tisto, v čemer se pač dobro počuti, rineževa blagajni moram pa jaz odpreti denarnico. Kaj čem, družinske finance so pač v moji domeni. Kaj čem, pač en otrok …

Nam je vsem trgovina muka in ker špecerijo največkrat kupujem jaz, spotoma še marsikdaj kupim kaj za moža in fante, če naletim seveda na kaj ugodnega in fajnega.
Čevlje in hlače, pa jakne recimo, take stvari, ki so za probat, si pa kupujejo sami oziroma en drugemu, ker imajo podobne številke.

Kakšna umetnost pa je iti v trgovino po kavbojke, t-shirt, šuhe, usnjeno jakno? To je pa itak vse, kar normalen dec nosi.

Moj brat je dedec, ki zna vse, kar si naštela in še kaj več, atletske postave, redno športa, kuha, pere, pegla bolje od marsikatere ženske, gre sam z otrokoma na krajši dopust in ima več čevljev in oblačil kot marsikatera ženska, več od lastne žene in hčerk skupaj. Prav uživa v šopingu!

Tvoj brat je Magnifico in Magnifico je peder. Žal.

Da mi pička kupuje obleke LOL. bi se zamislil.
A to mate svoje žene za mame samo da ne fukate z njimi al kako?


Kakšni izgovori. Žalit druge, da daješ potuho nesposobnežem. Te razumem, tudi meni bi vse dol padlo, če bi morala možu kupovat obleke kot otroku. Vprašanje ni bilo, če gredo radi v trgovino. Znati se oblečt je osnova, sem že videla vdovce, ki hodijo umazani in strgani okrog.

Ha, ha…

Ko me je spoznala sem bil urejen in oblečen po svojem okusu… in ji je bilo očitno všeč. A zdaj naj pa vse zadeve porinem njej… sam pa – kaj?
Visim z drevesa kot opica in se bašem z bananami? In čakam da mi bodo drugi nosili obleke – ki mi bodo – ali pa ne – všeč in v katerih se bom – ali pa ne – dobro počutil?

Še ena, ki možu ne kupuje ničesar sama. Res greva včasih skupaj in kaj izbereva, sicer pa se zna sam čisto lepo obleči.

A take s spajdermanom spredaj 🙂

Eleganten samostojen moski si oblacila,cevlje,perlilo kupuje sam. Primerno dogodku,letnem casu,starosti,aktivnosti, tudi socijalni pripadnosti.
Poslovna moda, casual,sport itd.
Ženske je najlazje sleci in najdrazje obleci.

Svašta! Kako z lahkoto se pohvalite kakšne nikakve dedce imate, da jih morate same oblačit, drugače bi hodili nagi in bosi ali pa delali sramoto z neokusnim oblačenjem…
Kot žensko bi me blo sram če bi bil s takim nesposobnim descem…v bistvu tak dec sploh ni dec…


Ti bodo kmalu povedale, da v zameno za oblačenje znajo pa njihovi moški žarnico zamenjat. In so torej pravi moški.


Ti bodo kmalu povedale, da v zameno za oblačenje znajo pa njihovi moški žarnico zamenjat. In so torej pravi moški.[/quote]

Lej, naj se baba nauči žarnico zamenjat, dec pa oblačit…


Ti bodo kmalu povedale, da v zameno za oblačenje znajo pa njihovi moški žarnico zamenjat. In so torej pravi moški.[/quote]

Lej, naj se baba nauči žarnico zamenjat, dec pa oblačit…[/quote]
Sej meni ni treba razlagat. Znam menjat žarnico, pa pokosit tudi, pa ploščice sem tudi polagala… in moj zna tudi vse to. Znava se pa tudi oblačit sama. Al pa slacit. Ampak tisto pa raje v dvoje…

New Report

Close