Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a vaši moški sami kupujejo oblačila?

a vaši moški sami kupujejo oblačila?

En bivši mi je potožil, da ga je bivša oblačila … mu kupovala in potem tudi ukazovala, kaj mora nosit.

Jaz partnerju kupim kaj kot darilo, to je pa tudi vse. Itak naročava v glavnem prek interneta, redko greva skupaj v trgovino.
Sam opazi, ko kaj rabi. Nimam preveč natančnega pregleda nad njegovimi oblačili, ker tudi on da prat in zlaga perilo … Bi prej tako kot je Rok napisal visel z drevesa z banano v roki, kot da bi meni svanulo, da rabi nove gate, na primer.

Pa kake dece mate to haha, da si še za obleči ne zna sam kupiti. Dec mora biti urejen, ne pa kot tile vaši gozdni jožeti.

daj ne sikaj no, me zanima kaksnega loleka imas doma. Jaz kupim mojemu ja, ker nima casa za to, on vodi dost veliko firmo in ni nek luzer, sam casa nima za soppingiranje po nakupovalnih centrih. Ko tvoj soppingira je moj verjetn na letalu za NY, tolk o luzerjih.

Odvisno ali si dec ali si otrok.
Če si dec, to res ni problem, če si pa otrok pa je to res problem.
Mone pa imajo večinoma fetiš na otroke, ne na dece.

Hja veš kako je. Mene ob misli, da je nekomu potrebno kupovat oblačila, takoj pomislim, da je mamin sinček in da rabi novo mamo. Posledično mi niti pod razno in na kraj pameti ne pade seksat s takim tipom.
Tako, da moški, ki mu ženska kupuje oblačila, torej se gre njegovo mamco. Mi je jasno zakaj ne seksajo. Sinček, mamca, ne to ne gre.
Si pa resnično ne morem predstavljat, da so eni tipi taki luzerji, da se niti oblačit ne znajo sami.

Pri meni je to odvisno od časa. Večino stvari si kupim sam, se je pa tudi že zgodilo da mi je kaj kupila partnerka. Pa ne vidim nobenih problemov v tem.

midva greva skupaj..izbirava skupaj, ker tudi njemu tako paše..ker ve, če bo nekaj, kar meni ni všeč, itak brezveze in da ne bo kupil..nima nič popti, ker rajši greva oba, jaz pogledam, če mu paše itd..kot pa da potem nosi nazaj, ker jaz rečem,da ni ravno OK..
ne jaz, on še manj nisva navdušena kupovalca oblačil..ker pa hvala bogu, zaenkrat nam še ni treba hodit v 10 trgovin in iskat najcenejšo varianto..kar hitro najdeva oba vsak nekaj zase..tudi jez, če kaj kupujem me zanima njegov mnenje.

Hja veš kako je. Mene ob misli, da je nekomu potrebno kupovat oblačila, takoj pomislim, da je mamin sinček in da rabi novo mamo. Posledično mi niti pod razno in na kraj pameti ne pade seksat s takim tipom.
Tako, da moški, ki mu ženska kupuje oblačila, torej se gre njegovo mamco. Mi je jasno zakaj ne seksajo. Sinček, mamca, ne to ne gre.
Si pa resnično ne morem predstavljat, da so eni tipi taki luzerji, da se niti oblačit ne znajo sami.[/quote]
Ženske pa potem same kupujete vse tehnične zadeve ali to počnejo moški in po tej tvoji logiki ženske samo rabite novega očeta?

In da ne bo spet kakšna ženska logika sklepala, da to pišem zato, ker mi ženska kupuje oblačila.


Ženske pa potem same kupujete vse tehnične zadeve ali to počnejo moški in po tej tvoji logiki ženske samo rabite novega očeta?

In da ne bo spet kakšna ženska logika sklepala, da to pišem zato, ker mi ženska kupuje oblačila.[/quote]

Kakšne tehnične zadeve imaš v mislih, ki jih rabim samo jaz? Misliš to tampone pa mobitel pa take stvari? Ja, to, kar osebno jaz rabim vedno sama kupujem.
Tudi kolesarsko, smučarsko in ostalo športno opremo vedno sama kupujem. Tudi avto, gume, sama kupujem, sama vozim na servis. Žarnic pa res ne kupujem vedno sama. Enkrat ja, drugič ne, kakor pride.
Pralni stroj sva pa izbrali z mamo skupaj. Spet nisem bila sama, a ne? Ko ga pa obe rabiva.

To da ženska kupi moškemu kaj za oblečt pa res ni nič kaj takega.

Ker sem se poročila z odraslim, opravilno sposobnim moškim in ne z otrokom ali fantičem, si moj mož perilo, oblačila in obutev kupuje sam.

In tudi v redu kupi, moram priznati. Samo zaradi nakupov ne hodim z njim po štacunah, on pa tudi z mano ponavadi ne, ampak, če sva že skupaj nekje v mestu ali v kakšni blagovnici, potem pa drug drugega seveda spremljava tudi po nakupih oblačil ali obutve in poveva svoje mnenje:))

Da.

Hja veš kako je. Mene ob misli, da je nekomu potrebno kupovat oblačila, takoj pomislim, da je mamin sinček in da rabi novo mamo. Posledično mi niti pod razno in na kraj pameti ne pade seksat s takim tipom.
Tako, da moški, ki mu ženska kupuje oblačila, torej se gre njegovo mamco. Mi je jasno zakaj ne seksajo. Sinček, mamca, ne to ne gre.
Si pa resnično ne morem predstavljat, da so eni tipi taki luzerji, da se niti oblačit ne znajo sami.[/quote]
Ženske pa potem same kupujete vse tehnične zadeve ali to počnejo moški in po tej tvoji logiki ženske samo rabite novega očeta?

In da ne bo spet kakšna ženska logika sklepala, da to pišem zato, ker mi ženska kupuje oblačila.[/quote]

Mogoče že kupijo tehnično stvar ampak ponavadi je tak nakup neracionalen…bodisi kupujejo z očmi ali pa na podlagi govoric/nasvetov.

mojmu njegova mama kupuje spodnje hlace in nogavice, ostalo sam

Mene pa zanima kje najdete take fantke, da si sami ne znajo nabavit cunj?

Seveda kupuje sam. Oz. zna kupit sam, včasih še bolje kot jaz. Seveda greva navadno skupaj v trgovino, ker sam pravi, da sam ne mara hodit po trgovinah. Potem pa izbere vse sam. Se pa zgodi, da mu kdaj jaz kupim kakšno spodnje perilo ali nogavice, če reče, da nima in grem ravno mimo trgovine. Ampak kupim vedno samo tisto, kar preverjeno že ima in vem, da mu je ok.

Obratno tudi jaz znam kupit cunje sama, vendar vseeno po navadi hodim z možem, ker je dober kritik in mi zna povedat, kaj je ok, kaj ne in zakaj. Jaz včasih malo zabluzim.

Hja veš kako je. Mene ob misli, da je nekomu potrebno kupovat oblačila, takoj pomislim, da je mamin sinček in da rabi novo mamo. Posledično mi niti pod razno in na kraj pameti ne pade seksat s takim tipom.
Tako, da moški, ki mu ženska kupuje oblačila, torej se gre njegovo mamco. Mi je jasno zakaj ne seksajo. Sinček, mamca, ne to ne gre.
Si pa resnično ne morem predstavljat, da so eni tipi taki luzerji, da se niti oblačit ne znajo sami.[/quote]
Ženske pa potem same kupujete vse tehnične zadeve ali to počnejo moški in po tej tvoji logiki ženske samo rabite novega očeta?

In da ne bo spet kakšna ženska logika sklepala, da to pišem zato, ker mi ženska kupuje oblačila.[/quote]

Sploh ne štekam, kaj hočeš povedati. A delitev dela po spolih po novem zajema tudi nakupe – ženske cote, tipi pa mašinerijo? Ampak seveda ne paličnih mešalnikov, sklepam.

Kot da jaz ne znam pobrskat za podatki, kaj je kvalitetno, uporabno, primerjat cen … a po tvojem ženske tega nismo sposobne?
Thorrr se sicer tudi nekaj duva, ampak po nasvet za sesalc gre pa – bingo! – na starševski čvek. To znam pa tud jest, pa sem blond.

Pa saj ravno to – pa koji si ti faktor, da mu boš tumbala, a je okej ali ne. Glavno, da je njemu. Zakaj ne spoštujete okusa svojega moža in mu dovolite, da je tak, kot mu ustreza biti? Zakaj delate pajace iz njih?
A misliš, da si pa ti vedno oblečena po okusu vseh okrog tebe in tako, da ti maksimalno pristaja? Garantirano nisi.
Pustite možem vendar dihat. Že tako se moramo ljudje stalno nekomu ali nečemu prilagajat, pa da zdaj ne smem niti ene neposrečene majce tu pa tam obleči, je pa samo samomor no!

moj zna kupit sam, samo raje vidi da sva skupaj. On si sicer vse izbere a jaz se hitreje znajdem in poiščem velikosti, tako da je nakup čimprej gotov. Ne vtikujem se v njegov izbor, če me vpraša za mnenje mu povem, drugače ne. Rekla bi edino če bi naredil res katastrofo od izbora. Odkar imava otroke se veliko poslužujem kupovanja preko spleta, za otroke, spodnje perilo, nogavice, majice, hlače, za naju zgornja oblačila, spodje perilo, nogavice, najlonke….zadnji nakup sem opravila preračunano s poštnino na kos pod 5,9€ s tem da perilo in nogavice nisem štela po parih ampak kot celoto, nakup pa je bil za vse člane družine. Mojemu sem prvič kupovala tam in ker da veliko na material oz na kvaliteto sem prav čakala, da je preveril in komentiral. Bil je pozitivno presenečen in primerjal vse kar je dobil novega, s tem kar se je kupilo pri nas ala H$M, C&A, tom tailor itd. po blagu in cene in meni, da sem naredila dober nakup cena vs kvaliteta….

New Report

Close