Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A verjamete v…

A verjamete v…

vpliv podzemnih tokov, valovanj in sevanj na naše počutje? In posledično na t.i. magnetne odeje, prevleke ipd. ki to izboljšujejo? Namreč, opravili so nam brezplačno meritev tokov v spalnici in ni hudič, da poteka ravno čez najini glavi na zakonski postelji in pravokotno po sredini postelje… Ampak kot je rekel merilec, se ti tokovi ponavljajo na 2-2,5 m torej postelje v spalnici ne moreš umestiti, da vsaj en pas ne bi tekel čez posteljo…

Pa ne vem, ali naj verjamem tem zadevam ali ne. Do poroda sem spala brez težav in kot ubita, enako mož. Da sedaj ne spim tako zelo dobro, po moje ni krivo valovanje in sevanje, ampak najin petmesečnik…

Koliko verjamete tem zadevam?

sigurno je res da je energija vseokrog nas … pozitivna in negativna … je pa tud res da se danes vse lahko proda 🙂 … ali pa kupi no 🙂

B.

Če ne bi ti tako imenovani poznavalci in merilci teh tokov po meritvah takoj potegnili iz kovčka še cel katalog izdelkov (še posebno dragih) bi jim še nekako verjel, tako pa ???.. kaj vem, no!!!!.

Nekaj je sigurno tega valovanja, silnic, sevanja in kaj vem še. Samo se da to sigurno rešit brez njihovih izdelkov.

Mislim, da je to krasen primer, kako se da z ustrahovanjem ljudi služiti mastne denarce.

Ne.

no jaz bi samo še rekla … da komot sama preveriš to o energiji … vsedi se v tih svetel prostor … globoko vdihni … in jo boš začutila … potem pa se vsedi zraven umazanega perila … pa boš spet začutila … samo pusti moraš da začutiš 🙂

B.

sicer sama še nisem starš…vendar redno berem ta forum…vas je luštno brat :)) pa še kaj pametnega izveš…..
bi pa v zvezi s to temo napisala naslednje:
sem prišla en dan iz službe domov, mi je mama rekla, da se je oglasil en gospod, ki bo jutri prišel zmerit neko sevanje (vode) in da je ona rekla, da naj pride takrat ko bom jaz doma….ker da me menda (!!) te stvari bolj zanimajo…..mami sem rekla, da se nek tuj človek ne bo sprehajal po naših prostorih v hiši….mislim…nekoč, ko nas ne bo doma…..bo pa spet prišel malo “izmerit” zadeve….pa naj potem izgledam še tako nezaupljivo bitje….(previdnosti pa v današnjih časih ni nikoli preveč)….in potem je ta gospod res prišel….sem ga na vratih obrnila, da pač ne dovolim…me je prepričeval levo, desno gor dol…..da bomo kar naenkrat vsi bolj zdravi….da kako bomo bolje spali

sem mu rekla, da pač tega ne rabimo, da če bomo kdaj imeli željo po tem, da bomo že koga poiskali in mu rekla še, da če res tako presneto vpliva na zdravje, da bi bolnice bile na pol prazne….in da če je človek zvečer preden zaspi notranje miren, če ga nič ne grize, bo dobro spal…če pa imaš kakšne težave….ti ne pomaga niti zlata postelja…..pa sva bila zmenjena…..

Ne!

Jaz tudi ne verjamem. Mi je prišla enkrat ena zmerit ta sevanja in rekla, da bi morala imeti posteljo skoraj na sredini sobe. Halo!! Pa sem jo vprašala kako pa naj potem sploh pridem v sobo? Pa je smo skomignila z rameni, češ to pa je moj problem.

Lp, Maja

Jest pa verjamem, ker sem imela probleme(zdravstvene), samo pravega moraš dobiti. Tisti, ki nekaj prodajajo zraven, niso sigurni.LP

New Report

Close