Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vsi moški varajo?

A vsi moški varajo?

Meni je enkrat en rekel “podnevi je eno, ponoči pa drugo”. Upam, da razumeš :))

Tako ti gledaš na zadevo, ti pa nekaj povem, ko je sodelavka ven spravila, da jo žicam, sem se spraševal, kaj hudiča ji je, kaj je meni, kake signale dajem. No pol sem/smo ugotovili, da v bistvu vsak pozdrav, pogled ona vzame za flirt. Aja bila je samska, očitno tako željna deca, da ji je varovalka pregorela.[/quote]

Če ti tip direkt reče, da želi seksat s tabo?
Če se pogovarjaš z njim in te začne objemat in skuša slačiti?
Jaz sem včasih naivno mislila, da klepet z moškim, ne pomeni flirtanja. Samo za poročene moške očitno pomeni ravno to.
Da ne omenjam tega, da krila sploh ne nosim, preden začne kdo o minicah. Globokega dekoletja nikoli, ne kaže trebuha, popka. V glavnem sem v kavbojkah in nekih mikicah, nobenih štikl. Da ne bo kdo pisal kako se zapeljivo oblačim, da sem si sama kriva.
Da ne omenjam treh svojih razmerij, ko so gospodje ‘pozabili’ omeniti, da so poročeni.[/quote]

In da se tipi res tako lepijo na tebe, da ti vsak predlaga sex. Ma dej, dej, si domišljaš, bi te rada videla kako zgledaš, da vsi tipi najprej ko te vidijo pomislijo na sex. Ene ste pa res samovšečne. Najbrš oddajaš take signale, da si lahka 🙂

Če ti tip direkt reče, da želi seksat s tabo?
Če se pogovarjaš z njim in te začne objemat in skuša slačiti?
Jaz sem včasih naivno mislila, da klepet z moškim, ne pomeni flirtanja. Samo za poročene moške očitno pomeni ravno to.
Da ne omenjam tega, da krila sploh ne nosim, preden začne kdo o minicah. Globokega dekoletja nikoli, ne kaže trebuha, popka. V glavnem sem v kavbojkah in nekih mikicah, nobenih štikl. Da ne bo kdo pisal kako se zapeljivo oblačim, da sem si sama kriva.
Da ne omenjam treh svojih razmerij, ko so gospodje ‘pozabili’ omeniti, da so poročeni.[/quote]

In da se tipi res tako lepijo na tebe, da ti vsak predlaga sex. Ma dej, dej, si domišljaš, bi te rada videla kako zgledaš, da vsi tipi najprej ko te vidijo pomislijo na sex. Ene ste pa res samovšečne. Najbrš oddajaš take signale, da si lahka :)[/quote]

NIkjer nisem napisala, da se tipi kar lepijo name. To si si samo ti gladko izmislila.

jao jao si ti naivna:-)

flirtanje ne da bi te želel pof***** ni tega

a s tem se poročene tolažite ko izveste da je vaš “flirtal”? da obstaja samo flirt? ne obstaja..če je ženska pripravljena na seks se bo vsak moški ki se je prej kuril s flirtanjem brez obotavljanja dal dol z njo[/quote]

Nič se ne tolažim, ker se ne počutim niti ogrožena.

In ja, obstaja samo flirt, tudi z mano večkrat kdo nedolžno poflirta pa zato ne mislim da bi pa kar skočil. Marsikdo ne bo šel ko boš rekla, da daš. Lahko poskušiš in verjamem da tudi si..
Je pa res, da takih moških ne boš našla vsakodnevno za šankom, itd..

jao jao si ti naivna:-)

flirtanje ne da bi te želel pof***** ni tega

a s tem se poročene tolažite ko izveste da je vaš “flirtal”? da obstaja samo flirt? ne obstaja..če je ženska pripravljena na seks se bo vsak moški ki se je prej kuril s flirtanjem brez obotavljanja dal dol z njo[/quote]

Nič se ne tolažim, ker se ne počutim niti ogroženo.

In ja, obstaja samo flirt, tudi z mano večkrat kdo nedolžno poflirta pa zato ne mislim da bi pa kar skočil. Marsikdo ne bo šel ko boš rekla, da daš. Lahko poskušiš in verjamem da tudi si..
Je pa res, da takih moških ne boš našla vsakodnevno za šankom, itd..

če se strinjaš bi tvoj post povzeli tako:

obstajajo redke ženske ki privlačijo redke moške ki so kurbirji…ker praviš da ne opaziš varanja da so vsi moški ok da so bili tvoji ok da pa morajo zgleda obstajat moški ki niso ok a jih ti ne poznaš..je tako?

če ti ne poznaš takih moških to ne pomeni da ti moški ki jih ti poznaš niso kurbirji….ti jih samo preslabo poznaš..sem ziher da je tako a tebe sprašujem samo če misliš da ta možnost obstaja? da tisti moški ki jih ti poznaš pač ne flirtajo pred teboj s tabo ali drugimi, da pazijo pred teboj, kaj rečejo..itd..če ne te sprašujem če si iz slovenije ali katere druge države?

jao jao si ti naivna:-)

flirtanje ne da bi te želel pof***** ni tega

a s tem se poročene tolažite ko izveste da je vaš “flirtal”? da obstaja samo flirt? ne obstaja..če je ženska pripravljena na seks se bo vsak moški ki se je prej kuril s flirtanjem brez obotavljanja dal dol z njo[/quote]

Nič se ne tolažim, ker se ne počutim niti ogroženo.

In ja, obstaja samo flirt, tudi z mano večkrat kdo nedolžno poflirta pa zato ne mislim da bi pa kar skočil. Marsikdo ne bo šel ko boš rekla, da daš. Lahko poskušiš in verjamem da tudi si..
Je pa res, da takih moških ne boš našla vsakodnevno za šankom, itd..[/quote]

Zanimivo. Jaz pa nikoli ne flirtam.

jao jao si ti naivna:-)

flirtanje ne da bi te želel pof***** ni tega

a s tem se poročene tolažite ko izveste da je vaš “flirtal”? da obstaja samo flirt? ne obstaja..če je ženska pripravljena na seks se bo vsak moški ki se je prej kuril s flirtanjem brez obotavljanja dal dol z njo[/quote]

Nič se ne tolažim, ker se ne počutim niti ogrožena.

In ja, obstaja samo flirt, tudi z mano večkrat kdo nedolžno poflirta pa zato ne mislim da bi pa kar skočil. Marsikdo ne bo šel ko boš rekla, da daš. Lahko poskušiš in verjamem da tudi si..
Je pa res, da takih moških ne boš našla vsakodnevno za šankom, itd..[/quote]

probaj no če slučajno nisi zelo nespretna pri teh stvareh..ko bo naslednjič nekdo flirtal s tabo se zmeni z njim za kaj več..da se prepričaš da je res da če je ženska voljna se bo tip ki je pred tem flirtal z njo, se kuril, spogledoval…takoj za…novica za tebe..vrednot slovenski moški nimajo..in pol ženske najmanj tudi ne

Ponavadi ni treba nobenega flirtanja. Že prej sklepajo, da je druženje, pogovor s samsko žensko povabilo na seks.
Si želim družbe, klepeta, druženja, imam občutek, da me nekdo spoštuje kot človeka pa potem ugotovim, da sem zanimiva le dotlej, dokler je imel kaj upanja za seks. Fuj.

Če ti tip direkt reče, da želi seksat s tabo?
Če se pogovarjaš z njim in te začne objemat in skuša slačiti?
Jaz sem včasih naivno mislila, da klepet z moškim, ne pomeni flirtanja. Samo za poročene moške očitno pomeni ravno to.
Da ne omenjam tega, da krila sploh ne nosim, preden začne kdo o minicah. Globokega dekoletja nikoli, ne kaže trebuha, popka. V glavnem sem v kavbojkah in nekih mikicah, nobenih štikl. Da ne bo kdo pisal kako se zapeljivo oblačim, da sem si sama kriva.
Da ne omenjam treh svojih razmerij, ko so gospodje ‘pozabili’ omeniti, da so poročeni.[/quote]

In da se tipi res tako lepijo na tebe, da ti vsak predlaga sex. Ma dej, dej, si domišljaš, bi te rada videla kako zgledaš, da vsi tipi najprej ko te vidijo pomislijo na sex. Ene ste pa res samovšečne. Najbrš oddajaš take signale, da si lahka :)[/quote]

evo napad na tebe kot sem rekla lahko samovšečna..ena druga je tudi napisala da privlačimo take tipe..

ok pa recimo da sva midve in še recimo 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženske lahke samovšečne oddajamo take signale ..

poglejmo zdaj moške…naletijo na avtorico, mene..vsako peto revco nekdo “nadleguje” z nespodobnimi ponudbami..z vsako peto nekdo flirta..midve nisva za akcijo s poročenimi..recimo da polovica od te petine je

vaš moški je zdaj svetnik in nič kriv in boste še naprej z njim ker ga je ulovila ena od nas? aja..že vem, upate, da mu nobena taka v življenju ne bo prekrižala poti…da se bo kuril samo s štirimi petinami ostalih ki se tudi samo kurijo varajo pa ne…??

Si ne znam predstavljat kako je šele samskim ženskam, ki se bolj tako elegantno napravijo, v krilo, štikle, globok dekolte…

Povej, zakaj si sploh šla odpret to temo? Zakaj naslov: “A vsi moški varajo?”
Saj ti želiš slišat samo odgovor DA in nobenega drugega mnenja od ljudi, ki nimamo istih izkušenj, kot ti, sploh ne sprejmeš. Potem ne vem, zakaj si odprla temo in še to na koncu postavila vprašaj? Bi vsaj napisala: “Vsi moški varajo. Dejstvo. Pika.”

Si tako zacementirana v svojem prav, ki se glasi “vsi moški so varalice”, da kaj drugega sploh ne potrebuješ. Edino ljudi, ki ti odgovorijo pritrdilno ter te še naprej podprejo v podpihovanju sovraštva do vseh moških.

No, s tvojim mnenjem se nikdar ne bom strinjala, saj imam popolnoma drugačne izkušnje in vem, da so tudi vredu moški, ki so sicer redki, ampak obstajajo.

Prijateljica, psihologinja, ki jo res cenim, je nekoč dejala nekako takole: “Varajo tisti, ki so v ne-izpopolnjujoči zvezi. Vede ali nevede. Koliko varajočih ljudi trdi, da imajo srečno zvezo, da ni nič narobe, pa vendar so to ljudje, ki jim življenje ni dalo izkusiti prave ljubezni.”

Ne, ne varajo vsi moški, temveč le tisti, ki so v ne-izpopolnjujoči zvezi. Tega pa se velikokrat ne zavedajo (oziroma bolje rečeno nočejo zavedati) niti sami, kaj šele, da bi se jim videlo na zunaj.

čisto vsi brez izjeme,,priložnost dela tatu..tisti, ki pravijo, da nikoli ne bi, pa da še niso itd…samo priložnosti ni bilo..

priložnost plus dovolj atraktivna ženksa, ki se njemu zdi greha vredna..pa sploh ni nujno strašna lepotica..

Nič se ne tolažim, ker se ne počutim niti ogrožena.

In ja, obstaja samo flirt, tudi z mano večkrat kdo nedolžno poflirta pa zato ne mislim da bi pa kar skočil. Marsikdo ne bo šel ko boš rekla, da daš. Lahko poskušiš in verjamem da tudi si..
Je pa res, da takih moških ne boš našla vsakodnevno za šankom, itd..[/quote]

probaj no če slučajno nisi zelo nespretna pri teh stvareh..ko bo naslednjič nekdo flirtal s tabo se zmeni z njim za kaj več..da se prepričaš da je res da če je ženska voljna se bo tip ki je pred tem flirtal z njo, se kuril, spogledoval…takoj za…novica za tebe..vrednot slovenski moški nimajo..in pol ženske najmanj tudi ne[/quote]

Ne bom, hvala. sem srečno vezana. 🙂

In to, da mi en reče, da sem luškana, da s tako bi bil pa takoj… je zame flirt, ne pomeni mi pa to, da bi šel z mano v posteljo. Taki moški imajo družine, največkrat še celo žene poznam in se družimo itd.. Zame je to nedolžen flirt. Nedolžen zato, ker mi to kak reče tudi če je mož poleg. Je nekaj heca v tej smeri, kao “ljubosumje” in to je to.

Je možnost, da je moški z žensko samo prijatelj, kolega?
Najbolj sem razočarana, ko mislim, da imam prijatelja pa ugotovim, da sem mu bila samo potencialna spolna igračka. Jaz pa prepričana, da je moj prijatelj. Ko pa mi ni do seksa pa je konec ‘prijateljstva’.

Ne mislim da varanja ni ali da ga ni skoraj nič.
Ogromno ga je. Je pa tudi res, da čisto vsak pa tudi ne bo skočil za eno, ki bi rekla da gre.

priložnost plus dovolj atraktivna ženksa, ki se njemu zdi greha vredna..pa sploh ni nujno strašna lepotica..[/quote]

To je pa vsekakor res, da ne rabi biti lepotica.


prijatelj z žensko je lahko samo pi.č.kež – tip, ki ga seks z žensko ne zanima


Enako velja za ženske,mislim,da kar vsak nesrečen v zakonu vsaj pomisli na varanje,v upanju,da se zakon razcveti,pa največkrat se ne a ne?!

priložnost plus dovolj atraktivna ženksa, ki se njemu zdi greha vredna..pa sploh ni nujno strašna lepotica..[/quote]

To je pa vsekakor res, da ne rabi biti lepotica.[/quote]
zanimivo, da je toliko voljna in potr.ebna, da se sama ne ustavi ☺


prijatelj z žensko je lahko samo pi.č.kež – tip, ki ga seks z žensko ne zanima[/quote]

Zakaj pa je ženska lahko z moškim samo prijateljica? MOškim pa je ženska zanimiva le z vidika seksa? To mi preprosto ne gre skupaj.
Jaz sem mislila, da je možno prijateljstvo med moškim in žensko.


Enako velja za ženske,mislim,da kar vsak nesrečen v zakonu vsaj pomisli na varanje,v upanju,da se zakon razcveti,pa največkrat se ne a ne?![/quote]

Seveda, enako velja za ženske. Ironično je, da iščemo pot ven iz naših težav, izberemo pa pot v pogubo.

Slabovoljna…prav vem kaksen tip zenske si. Malo cez 30, samska, dolgocasna in povprecnega videza. Zato moske zanimas samo iz vidika avanture, ker z dolgocasnim clovekom, brez karizme si ne zeli biti v zvezi nihce. Ker si ze let, ko so tiste ta dobre oddane, te nihce vec ne gleda kot material za zvezo, zato te tudi oddani pecajo. Ker si mislijo: premalo lepa in prevec obupana da bi me zavrnila…
Ti pa si svoje komplekse samskosti, zdravis tako da se tolazis da vsi varajo. Moram te razocarati, vendar ni tako.
Poleg tega nekateri pisete da vara vsak ki ima priloznost. Moj oce je bil zelo ceden moski, zdravnik. Medicinske sestre so se kar lepile nanj ampak je vse zavrnil. Kasneje ko sem kot studentka delala pri njemu, sem velikokrat slisala govorice, da on se pa za razliko od ostalih zdravnikov, nikoli ne kloni. Pa je bilo kar nekaj teh sester pravih lepotic. Vedno so mi govorile da bi vse imele takega moza kot je moj oce. Kasneje je mama prevarala njega in sta se locila. Takrat sem bila ze odrasla. Z ocetom sva bila najbolsa prijatelja. Srkala sva vino ob petkihovih vecerih in imela iskrene,zivljenske pogovore Nacela sva tudi temo varanja. Rekel je da priloznosti je bilo nesteto, da ga je kdaj seks tudi zamikal. Ampak on ima moralna nacela in vest, poleg tega pa je iskreno ljubil mojo mamo. Sem ga prasala kaj pa po tem ko je ona prevarala njega. Rekel je da ne glede na to kako je bil prizadet, se je raje locil kot da bi ji nekaj vracal….
Tako da drage zakompleksane zenske, obstajajo tudi taki moski. Ampak jih ve, zaradi svojega videza in ne karizmaticnosti, nikoli ne boste spoznale kaj sele osvojile. Lp

New Report

Close