Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vsi moški varajo?

A vsi moški varajo?

Pa ne no spet, matjazko peca monovke. Drugič se pa hvali kako srečno vezan je.

Imam nekaj dobrih moških prijateljev in moj partner mi veliko pove … pa je slika taka, da večina kar lepo samo laja, eni hudo preglasno in moteče, le malokdo pa zares ugrizne, kaj šele redno grize. Ponavadi itak tisti, za katere bi si nazadnje mislil, kar je logično, saj vemo, da tiha vodo globoko dere … Je pa tako, dva sta veliko službeno odsotna, v tujini, po 2-3 tedne v kosu. vedno, res vedno si tam najdeta eno in jo seksata, ženi ne vesta nič, itak se jima doma posvetita nadpovprečno in nadvse zadovoljivo. En spet je bil vedno dober, najboljši, naiven in bil totalno nasran s strani bivše žene in bil z njo celo pripravljen ostati, kljub varanju. Pa se je odločila za drugega. On si je hitro našel “sorodno dušo” in jo poročil, pa vendar je ta sorodnost zgolj v interesih in hobijih, seksualno sta pa totalno nekompatibilna, on pa tak strasten in goreč moški … pa se je zaljubil v drugo in jo seveda seksa. Ločil se ne bo, ker se je tako že davno odločil, češ, da drugi zakon ni šans, da mu gre po zlu. Potem jih je pa še nekaj, ki pač “varajo” (čeprav jaz temu zelo težko rečem varanje), enostavno zato, ker so po več letih (ja, letih) neseksanja z ženo/partnerko, spoznali eno, ki je za. Da pa bi kakšen kar tako za brez veze podiral vse kar leze in gre in ima xx kromosom, takih jaz ne poznam, čeprav ziher kje kakšen tudi je.

kot sem rekla miljon očitkov in nobenega pomisleka da bi velika večina moških lahko varala

ok moški del mona pravi da moški varajo, a ne varajo vsi

jaz nosim križ za seboj, videla preveč, vem preveč

le čisto mičkeno jih je ozaveščenih, jih ve, kaj je pomembno,…ostali moški pa “podležejo skušnjavi”

ženske…že po prispevkih moškega dela mona je jasno, da moški leta 2016 v Sloveniji varajo če so le okoliščine primerne..spet obstaja izjema ki potrjuje pravilo

se spomnite zadnjič teme kako moški pecajo 13, 14, 15 letnice na fbju? en moški ni rekel da so to otroci, da se tega ne dela….sami izgovori zakaj se moški sploh pogovarjajo z osnovnošolkami na fbju

malo možgane vklopite no…

A ni to samoumevno? Če se pogovarjamo, da so 25 let stare otroci?

Jaz ne poznam moškega, tu mislim na sodelavce, prijatelje, soseda, bivšega sošolca….da ne bi nategnil dobre babe, stare v razponu 18 – 60 let. So izjeme le teh pa 3-5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in to je sklaspdno z Gaussovim verjetnosti računom.

In kako je v tem pogledu z babami? Tu je težje. Nategnilo bi se jih (pustimo to kar se ne) 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Vsaka peta bi se pofu*kala
In torej 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških.


Traparija. Večina žensk se pusti nategnit, ampak ne vsakemu. In po kakšnem ključu si prišla do 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških- so to tisti, ki so v zaporu:-)))?


Žal mi je za tvojo družbo. Ne moreš se ravno pohvaliti z njo. Ampak – iste sorte tiči skup letijo…

teoretično v povprečju vsaka seksa (v istem obdobju ☺) s 4,75 tipa ☺☺☺

New Report

Close