Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj se hodi v šolo že na pol nag?

A zdaj se hodi v šolo že na pol nag?

Lol, ce ze provociras: moje noge so dolge, telo proporcionalno na visino 1,80. Vsi atributi ze od nekdaj. Ampak: mi jih nikoli ni bilo treba uporabit na tak nacin, kot jih uporablja vecina deklet in zensk ze desetletja, ki drugih atributov, vrlin in prednosti nimajo -v glavi predvsem 🙂 Bo slo sedaj kaj lazje skozi tvoje mozganske sinapse?[/quote]
Ja ja, takole v virtuali smo vse proporcionalne 1,80 z dolgimi nogami hehehe[/quote]

ti se kar smej – jaz se pa tebi nazaj. Upravičeno…. Hehehehehhehe…..

Sicer pa -dejte raje odgovorit avtorju, jaz sem že – pod drugim imenom…

Lol, ce ze provociras: moje noge so dolge, telo proporcionalno na visino 1,80. Vsi atributi ze od nekdaj. Ampak: mi jih nikoli ni bilo treba uporabit na tak nacin, kot jih uporablja vecina deklet in zensk ze desetletja, ki drugih atributov, vrlin in prednosti nimajo -v glavi predvsem 🙂 Bo slo sedaj kaj lazje skozi tvoje mozganske sinapse?[/quote]
Ja ja, takole v virtuali smo vse proporcionalne 1,80 z dolgimi nogami hehehe[/quote]

ti se kar smej – jaz se pa tebi nazaj. Upravičeno…. Hehehehehhehe…..

Sicer pa -dejte raje odgovorit avtorju, jaz sem že – pod drugim imenom…


Ja ja, takole v virtuali smo vse proporcionalne 1,80 z dolgimi nogami hehehe[/quote]

ti se kar smej – jaz se pa tebi nazaj. Upravičeno…. Hehehehehhehe…..

Sicer pa -dejte raje odgovorit avtorju, jaz sem že – pod drugim imenom…[/quote]
[img]http://www.vanwijst.com/games/besieged/dung_shoveling_big.gif[/img]

hehehe

PS, tudi jaz sem že žnjkrat odgovorila avtorju hehehe

Naj raje ravnatelji in učitelji naredijo nekaj, da se to fazanjenje neha dogajat. Zakaj bi dekle ali fant želela imeti uničena svoja najlepša oblačila ( npr. za prvi dan šole). Lepo se oblečeš, potem pa te počečkajo, polijejo in še ne vem kaj. Najbolj pametno je oblečt najslabše cote ali pa jit na pol nag.

Drugače se pa tudi v službah vidi, da se ljudje, ki ravno pridejo iz poletnega dopusta bolj razpuščeno oblečejo. So zagoreli in navajeni biti dalj časa skoraj nagi in je preskok na “normalno” kar malo čuden.

Haha, grem stavit, da si zamaščena in kratkonoga in si o kratkih hlačkah lahko vedno le sanjala. Pa še zategnjena si v svojem razmisljanju povrh vsega.[/quote]

Lol, ce ze provociras: moje noge so dolge, telo proporcionalno na visino 1,80. Vsi atributi ze od nekdaj. Ampak: mi jih nikoli ni bilo treba uporabit na tak nacin, kot jih uporablja vecina deklet in zensk ze desetletja, ki drugih atributov, vrlin in prednosti nimajo -v glavi predvsem 🙂 Bo slo sedaj kaj lazje skozi tvoje mozganske sinapse?[/quote]

Ko vse to berem, mi je vse bolj jasno, zakaj je danes mladina tako butasto obnaša. Imajo dobre vzore. Koliko je pomembna zunanjost. Kaj pa vaša notranjost?

Res, zal ni to za kam drugam kot na stango, zal. Sestra je fazanka letos, pa sem jo jaz prvi dan peljal, zamudila je 10min, ker se ji v prvo ni uspelo dovolj spodobno oblect in se je zadnje minute preoblacila. Ne, tak se ne hodi v solo. Edino kar se na svetu bojim je pa cas pubertete moje hcerke, upam da bo takrat kaj bolj skuliranega na splosno v trendu.

po mojem pa še niso tako malo oblečene, zunaj je 30+ in bi lahko komot mele še krajše majice, bv se preveč oblačit

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Odkupim vse vrste rdečih vin, ali drugih alkoholnih pijač, nudim pa tudi animacije na rojstnih dnevih.

V mojih dneh smo morale pokrivati kolena in ramena! Saj veste kakšni so fantje! Pokažeš malo stegna ali ključnico pa se že ne morejo zbrati pri pouku!

lp

Avtorica je pač favš ker sama ni imela take postave in bila popularna pri fantih v teh letih kot te punce.


Nikakor se nisem uspel koncentrirati, ker sta pred menoj in ob meni sedeli dve zelo lepi punci. Seveda sta se tudi takole rihtali, da je bil pimpek vedno nekje v medfazni situaciji. Jaz pa razmišljal, kaj bi jima delal. Kasneje se je z eno izšlo na maturantskem. Druga, je še vedno pobožna želja, ki buri duhove.

Sami LJUBITELJI ZAKRIVANJA ŽENSK na tem forumu, za mlade punce čist primerno oblačilo za poleti.

Premalo pa je debate o tem:
1. Ni naveden vir fotografije
Vaš link

2. Ali je primerno fotografirat mlade punce in objavljat na intrenetu ?
3. Ali je primerno da se punce poriše po telesu na 1.šolski dan ?

Bolj kot GOLOTA je neprimerno za mlade punce:
uhani, ličenje, barvanje las, tetovaža, pirsing

GOLOTA je še najmanj moteča razen za LJUBITELJE ZAKRIVANJA ŽENSK

otroci naj se oblačijo kot otroci
odrasli naj se oblačijo kakor hočejo, če imajo otroke potem naj bi bili bolj pozorni kako se oblačijo ali kaj počnejo, saj vse to posilja neko sporočilo otrokom


Saj so oblečene kot otroci, oziroma redka odrasla ženska v takih oblačilih ne bi bila estetsko žaljiva.

Moja hči sama od sebe takole slečena ne bi šla v šolo, poleti v park ali na plažo pa že.
Ja, so mladi in luštni, ampak matr no, hotke in goli trebuhi v šoli nimajo kaj iskat.
To deluje preveč cipasto in povsem nedostojno.
Ne poznam nikogar, ki bi moral napol nag v šolo, da mu ne bi oblačil porisal.
Ker riše se samo po koži.
Mende ste mulce uspel naučit, kakšna oblačila obleči za različne priložnosti.
A gredo wannabewhores v hotkah tudi v Filharmonijo?
Mam pa sploh ne razumem, da zagovarjajo tale ekshibicionizem – šola je ustanova, inštitucija in vsaj nekaj spoštovanja bi mulci morali izraziti tudi z videzom.
So pa tele punčke verjetno iz Gim. Ledina ali Moste; tam je povprečni IQ nižji od sobne temperature.

New Report

Close