Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek aaaaaaaaaaa…………ma pejmo se stiskat……….

aaaaaaaaaaa…………ma pejmo se stiskat……….

a ni lepa???????????????????

cmokce

The best in life is free

Zvočnike vklopt!!!!!!!!!!

The best in life is free

…………………………jaooooo, Stelčka moja……………………….kaj mi delaš:))))))))))))))))))))))))

............................................... .............................sam mal še...........pa bo!..........................

he, he,he……….

A kaj ti delam??????????????????????????

:)))))))))))))))))))))))

A ni lepa noooooooooooooooooooooo?:)))))))))))))))))))))))

The best in life is free

……………………….nebeška.)))))))))))))))

............................................... .............................sam mal še...........pa bo!..........................

Sančka….od kdaj pa imaš ti tolk zvezdic okrog sebe?:)))

The best in life is free

Čudovito romantična pesmica iz super filma Duh s Patrikom Schwayneom v glavni vlogi.Stelči ,če ti nimaš istega gl.okusa romantike kot jaz…?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

…………………………hm…………………..:)))))))))))))……………….a ni fajn………………………mal manevrskega prostora za domišljijo:)))))))))))))))))

............................................... .............................sam mal še...........pa bo!..........................

ha, ha, ha, ha, ha…………:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A si še tako zasedena………………v službi mislim????

:))))

The best in life is free

he, he, he…………………………..

Bo že držalo:))))))))))))))

A te daje kej romantika danes?:))

The best in life is free

Stelči,kako kaj hrbtenica?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Že sanjam … :)))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Danes me bojo nategnili…………..:))) Prav kmalu…..he, he, he

The best in life is free

hi, hi, hi…
Evo…očitno sem vse spravla s faze zdej…:))))))))))

The best in life is free

Romantične pesmi so mi zelo pri srcu,saj veš,da ljubim balade,romantične pesmi in meditacijsko glasbo.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Ej … ob tem komadiču pa res ne moreš ostat ravnodušen … ;)))))) :)))

Čaki … ti napišem neki na mail …

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kdaj pa greš h kiropraktiku?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

…………………………..tak zasedena, da bom vsak čas še zaležena zravn:)))))))))))))))

............................................... .............................sam mal še...........pa bo!..........................

Čez eno urco….:))

The best in life is free

A je treba prit koga zbutat tja gor al kej??? Pa rečt, da ti dajo mal mira….grrrrrrrrrrrrr

:))))

The best in life is free

Ma jaz pa vse po vrsti………….sam ko me začne trgat romantika….he, he, he………..potem mi pa ni več pomoči………:)))

P.S: A si pogledal kaslc?:))

The best in life is free

Dej, dej….piši, piši….:))

The best in life is free

………………………kar se butanja tiče………………………mam sila trdo betico:)))))))))))))))) ………………..sej si bom zborila kak dan spet…………………..:))))))))))))))))

............................................... .............................sam mal še...........pa bo!..........................

he, he,he….

No…le dej….in ko boš hodila kaj na naš konc…le glej, da poveš….:))

The best in life is free

……………………..seveda bom povedla…………………tega ti ne pršparam:))))))))))))))))))………………….dans držim pesti, da te nategne oni tam, ku treba:))))))))))))))))))

............................................... .............................sam mal še...........pa bo!..........................

New Report

Close