Najdi forum

acjom

… men je bil pa prej tvoj nick tooooooooook simpatičen….. vedno sem se spomnila na eno z istim imenom, ki jo poznam, in sem si tebe predstavljala točno tako. No, naj tole ne zveni kot kritika, ampak kot čvek. Se mo ram še navaditi na acjom. Prej sta mi prvi dve črki kar padli v oči.

Meni je pa ta bolj všeč! Tak prefrigan… :-))))

lp, ina

haha….kaj pa acjOM?
Če pa je toliko Mojc…takih in onakih…

hihi……….OMMMMMMMMMMM, kot pri jogi. Ne ne, ti kar tega obdrži, sam tko sem razmišljala…

Danes ste pa hitro začele s čvekom.

če pa je hladilnik prazen…hihi

veš, da sem se kar nekaj dni spraševala, pa kje te je MOjca. Pa prebirala poste od acjom in ugotavljala, da to pa je ful podobno načinu pisanja MOjce :))).

Lp iz nekaj minut oddaljenega bloka, Maja

Maja – a si moja soseda? Se poznava?

hojla, spet tuki jst………. večkrat se sprašujem, kok se ve med sabo poznate. Vsaj tko po telefonu. Včasih imam namreč občutek, da sem kar vpadla nekam med ene ljudi, ki se itak že sto let poznajo………

ha ha…poznam samo par oseb iz tega foruma in moram ti reči, da so res te osebe ene zelo fajn babnice! Tudi osebno sem jih že nekaj spoznala!

a poznaš samo štajerke?

V glavnem ja. Od kod si pa ti?

LUBLANA

Lublana je bulana, aha, hihi
A prideš kaj v Marburg? na eno štajersko kavico! pa še en dober špricar dobiš zraven!
Če prideš, bom Violam naročila, da te pustijo na miru, haha!

Ne nisma sosedi, pa tud poznava se še ne. Jaz sem doma blizu ta najboljšega soseda :))

Lp, Maja

Punce,ste že kosilo skuhale,da čvekate.?

Ja, kako pa veš, kje sem jaz doma? A delaš na policiji? haha

Ne, pridemo k tebi!

Imamo to kar ti.

Glej,glej,Radvanjski klan se zbira.

pa dober tek!

koza!

Tudi vam.

:-((

Včasih me je ene dvakrat letno še službeno prineslo v vaš konec, zdaj pa že dolgo nič. :(((((((( Je pa lepo pri vas, to pa res.

New Report

Close