Najdi forum

ADIJO!

Zdaj pa res grem.

Cmoka enemu in drugemu, tretjemu pa največ. Prav?!
Pridni bodite in pustite lunico, da ne bo zardevala…:-)

saj ne moreš iti, boš res šla, okej cmoka in sem s teboj, kjerkoli si in kamorkoli greš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverči,moj delovni dan bo danes fertig tam okrog 1-ih.Zakaj ne bi še ti malo srala z nami,če pa ne:cmoka naši,moji mali lepotički
Sp

pa jih boš dobil po riti!!!
Zakaj?! Zato, ker bodo ob eventuelnem srečanju ostali forumovci zelo razočarani.

Lump si, da veš.
Vseeno pa si moj dragi prijatelj. Saj si, ne?!
Cmoka na lička.

Saj ni nič lagal, lepotička mala, si ali nisi, to je sedaj vprašanje!!!
Siiiiii in pika!!! cmoka draga moja, kje je tretji mušketir???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo,lepim in cenjenim puncam z užitkom nastavim rito.Izvoli,tvoja je!
Jaz vem,da ne bom razočaran!
Seveda sem tvoj prijatelj,ker te imam rad in te cenim!
Si lepa in konc!
Sp

:-)))
Mislim, podpisan nad tabo…:-)))))))
(čeprav vem, da bi mu tudi drugo najbrž pasalo…)

sem zabeležila……. bom na stara leta zelo vesela (ali pa že čez nekaj…:-( )
Pa saj si tudi ti lepiiiiiiiiiiiii, da veš, sploh, ko stojiš na moji plaži…:-))))))
Lump!
Kaj dežuje danes pri vas?!

ja tu je, ja njemu paše vse, nad, pod, ob, v, gor, dol, kajne sprevržko, ali ne na taksne nacine ti vse pase vihteti lopato v rokah, ali še kaj drugega???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,pa tudi pljunem rad…v roke!
Sonči,sonči,le kdaj…..
Sp

kmalu!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

.. veeeee veeee, izgubil sem se… ta kletka frdamana, kako se vse hitro suče :))

Žverči!Pravi balzam za ušesa in oči si.Posebno na plaži(bi rekel).
Prej se je sonček malo polulal na nas,zdaj pa je že OK
Cenim te veš!
Sp

P.s.: neodvisno od napisanega,milijonarja sem gledal v soboto,pa nisem dobro videl…

Dragi R. cutis kje sem, evo tukaj in nisi se izgubil brez skrbi, prav dobro ves kje si???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

he he, že čutim… ampak malo sem pa še vedno zmeden…

..ker ste tako uleteli v kletko, vse križem… ;)))

Ja, ja, ja, poznas to:! Zapel je la,la ,la,la v hipu sem bila zaljubljena, potem pa malo zmedena…in to je to, v neki pesmici, ki nas bo zastopala na evroviziji…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz tudi nisem kaj ujela…:-))
Razen kos obleke…:-)))))))) Pa strica!
That’s all!!!
:-))

Ti bom jaz dala soncek polulal na nas…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja stric je pa fejst, jutri mu daj eno cmoko namesto mene, boš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ne tisti, ta drugi. Tega pa sigurno ne poznaš…:-))
Ta poznani pa dobi cmoko, morda še danes. Mu bom (boš) polepšala večer…:-)

Je blo napisano z malo začetnico,a nisi opazla?
Ja res,je sijalo sonce in je padal dežek.
Lepa si
Sp

Bom, saj ves da bom, sem pridna!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa saj vec ne vem kdaj je ono sonce in kdaj to…sonce je sonce…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close