Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Afera mi je rešila zakon

Afera mi je rešila zakon

Rada podelim pameten nasvet ali svoje razmišljanje. Rada bi povedala, da afera ni nujno vedno slaba ideja. Meni je verjetno rešila zakon.

Otroci so odrasli, mož je napredoval v službi in pristal na enem vodilnih položajev v podjetju. Sama sem čas rajši posvetila otrokom kot karieri, zato sem v eni precej komot službi v kateri se ne pretegnem.  Midva sva otroke imela relativno mlada, vse moje prijateljice precej kasneje, zato se one sedaj ukvarjajo s podivjanimi najstniki, midva pa sva že prosta.

Želim povedati, da sem imela časa na pretek in nisem vedela kam naj z njim. Cele dneve sem bila samo doma, še za pospravljati nisem imela kaj dosti, dva odrasla, eden neprestano odsoten in tako sem se vpisala na fitnes.

Tam sem spoznala krasnega moškega, ki mi je neprestano dvoril in nekega dne sem podlegla njegovim lepim besedam in mišičastemu telesu. Nekajkrat sva se dobila. Godila mi je njegova pozornost, saj mi jo je doma manjkalo.

In tako sva en dan sedela v baru, ko je vstopil moj mož. Rekel ni besede, samo obrnil se je in odšel. Doma me je čakal pred televizijo.

Končno je imel čas zame in pogovor. Vse sem mu priznala, on pa je odreagiral proti mojim pričakovanjem. Objel me je, se mi opravičil in me prosil, da se odpovem »moji aferi«, da lahko začneva znova.

Seveda sem pristala, afero sem imela iz dolgočasja in nič mi ni pomenila. Sedaj imava najlepše dneve najinega zakona. Vsi nama pravijo, da sva kot mlada zaljubljenca.

Še enkrat povem, da je nama moja afera rešila in tudi začinila najin zakon.

 

Zanimiva zgodba,  vse do konca. Hmmm… Zakljucek pa ni ravno po slovenjskih obicajih? 🤔

In to naj ti verjamemo? Cuchold bi te prosil, če lahko gleda in liže, vsi ostali bi te vrgli ven in nabili drugega. Tebe  50letnico v fitnesu mišičnjaki osvajajo. Pojdi nazaj pred tv gledat telenovele, ker nimaš pojma kako fitnes izgleda od znotraj 😂

Ne piši neumnih neresničnih zgodbic.

Če te prevara oseba, ki jo imaš dejansko res rad, potem izgubiš zaupanje ipd. In ni več poti nazaj, če mu je pa vseeno, pa je nekaj takšnega mogoče celo možno.

Obenem pa, da bi se kaj takšnega izšlo brez tega, da bi pretepel tega ljubčka, je tudi zelo malo verjetno. Skratka neumna zgodbica, ker nimaš niti 5% pojma, kako deluje moški um.

Verjetno sta samo hodila na zmenke. Spolnosti ni bilo. Drugače pa verjamem temu, da ker je začutil da te izgublja, je stopil korak nazaj in poskuša začeti na novo. Če bi vidva spala, pa bi bila bolj težka.uzguba zaupanja.  Afera, kjer je samo spogledovanje, lahko doprinese in začini zakon. Kjer pa se stvari zapletejo, zaljubijo, spolnost, tam pa je to velika coklja zakonu. In dostikrat se tudi razkopljejo .

Se pravi, da dokazujes, da imas slabega moza. Tudi ti nisi neka kvaliteta. Normativi bi bilo, ce bila situacija obrnjena in bi ti res ljubila moza in bi prim tako ragirala ko bi ga dobila z drugo. Če pa moški žensko dobi z drugim, potem ni pri nazaj. Ne gre le za prevaro. Gre ze izdajo, izgubo zaupanja. Prav zdravja se  ustveno, mentalno in tudi z mednozjem odpre in izpostavi novi osebi. Eden od pogojev, ds lahko to baredi je tudi, da ne spostuje in ceni svojega moza…in pravis kako je tvoj moz sposoben in uspesen v sluzbi. Pa se druzinski  in moralni clovek. Za taksno uspesnost potrebuješ jajca in pogum. Če pa ima ob tem se moralne vrednote, to lomeni, ds se mu kokurenca zenak ze leta mece pod noge. In pa to zavraca. Vzdrzuje celo familijo. Pride domov in vidi tebe z drugim in reče, ne skrbi draga. Oprosti. Bom bil boljsi. Te objame in stvar je pozabljena. Konkurenca ga ne zanima. Od kar te je videl z drugim pa tebe ljubi se bolj 😂😂😂😂🤣🤣. Hehe.. Ne deluje zivljenje tako… Če pa je to res, imas popolnoma nekvalitetnega tipa, ki nima spostovanja niti do sebe. To ti ves,zato ga tudi ti ne spostujes. In v tem primeru si naredila napako, ker se danes ne jahaš fitneserja..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6064, 16.08.2023 ob 00:14

Zanimiva zgodba,  vse do konca. Hmmm… Zakljucek pa ni ravno po slovenjskih obicajih? 🤔

Dobra izmišljena zgodba, razen če je njen mož tudi naokoli naskakoval druge ženske, pa se mu je zdelo fajn, da mu tega ne bo mogla očitati, saj je tudi sama “grešila”. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Modra Lilija, 16.08.2023 ob 00:04

Rada podelim pameten nasvet ali svoje razmišljanje. Rada bi povedala, da afera ni nujno vedno slaba ideja. Meni je verjetno rešila zakon.

Otroci so odrasli, mož je napredoval v službi in pristal na enem vodilnih položajev v podjetju. Sama sem čas rajši posvetila otrokom kot karieri, zato sem v eni precej komot službi v kateri se ne pretegnem.  Midva sva otroke imela relativno mlada, vse moje prijateljice precej kasneje, zato se one sedaj ukvarjajo s podivjanimi najstniki, midva pa sva že prosta.

Želim povedati, da sem imela časa na pretek in nisem vedela kam naj z njim. Cele dneve sem bila samo doma, še za pospravljati nisem imela kaj dosti, dva odrasla, eden neprestano odsoten in tako sem se vpisala na fitnes.

Tam sem spoznala krasnega moškega, ki mi je neprestano dvoril in nekega dne sem podlegla njegovim lepim besedam in mišičastemu telesu. Nekajkrat sva se dobila. Godila mi je njegova pozornost, saj mi jo je doma manjkalo.

In tako sva en dan sedela v baru, ko je vstopil moj mož. Rekel ni besede, samo obrnil se je in odšel. Doma me je čakal pred televizijo.

Končno je imel čas zame in pogovor. Vse sem mu priznala, on pa je odreagiral proti mojim pričakovanjem. Objel me je, se mi opravičil in me prosil, da se odpovem »moji aferi«, da lahko začneva znova.

Seveda sem pristala, afero sem imela iz dolgočasja in nič mi ni pomenila. Sedaj imava najlepše dneve najinega zakona. Vsi nama pravijo, da sva kot mlada zaljubljenca.

Še enkrat povem, da je nama moja afera rešila in tudi začinila najin zakon.

 

Tvoj mož je navadna copata. Jaz bi te poteral kolikor si dolga in široka!

Potem si se pa zbudila na urgenci.

Zdi se, da je globina tvojih razmišljanj o možnih posledicah tvojih dejanj ostala v ozadju. Tako kot jaz raziskujem globine svojega notranjega sveta med dolgimi vožnjami z motorjem po osamljenih cestah, te izzivam, da se potopiš v globine tvoje duše. Ali si kdaj resnično razmislila o tem, kako bi tvoja afera lahko vplivala na tvojega moža ali na sam zakon preden je bila odkrita? Tvoje besede razkrivajo, da si se večinoma osredotočala na lastne potrebe in občutke. Ta osredotočenost na sebe je morda skrivala resnično razumevanje razsežnosti tvojih dejanj.

V tem zapletenem plesu življenja, kjer iščemo svoj pomen, te vabim, da raziskuješ globlje, da bi odkrila širše razumevanje sebe in tvojih dejanj. Kot volk samotar, ki ceni svojo samostojnost, vendar vedno išče globlje povezave, te pozivam, da to storiš tudi ti. In medtem ko se potopite v te misli, se spomnite, da lahko nežno flirtanje z lastno introspekcijo prinese najbolj izpolnjujoče odkritje. Kajti ne gre pozabiti, da iz zapisa veje,… kaj veje, kriči, da ko pa je bila afera razkrita, je tvoj mož tisti, ki je bil dovolj zrel, da je prevzel pobudo, da reši vajin zakon.

Ja pa takih papkov kot je tvoj mož je mali %….slab nasvet.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahahaha242, 16.08.2023 ob 00:33

In to naj ti verjamemo? Cuchold bi te prosil, če lahko gleda in liže, vsi ostali bi te vrgli ven in nabili drugega. Tebe  50letnico v fitnesu mišičnjaki osvajajo. Pojdi nazaj pred tv gledat telenovele, ker nimaš pojma kako fitnes izgleda od znotraj 😂

Zakaj pa je naj nebi? V naš fitnes hodita dve 40+ letnici z ubijalsko postavo in videzom. Obe zgledata mlajši oz jima nikoli nebi pripisal toliko let. Marsikatera 40l zgleda bolje od 30l. Vse pa res ne. Pa nas je gruča frendov starih od 28-35l in nas je vseh 5 mnenja, da sta material za kaj več od afere, je pa res da je le ena samska.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne nabijaj neumnosti, 16.08.2023 ob 08:35

Ne piši neumnih neresničnih zgodbic.

Če te prevara oseba, ki jo imaš dejansko res rad, potem izgubiš zaupanje ipd. In ni več poti nazaj, če mu je pa vseeno, pa je nekaj takšnega mogoče celo možno.

Obenem pa, da bi se kaj takšnega izšlo brez tega, da bi pretepel tega ljubčka, je tudi zelo malo verjetno. Skratka neumna zgodbica, ker nimaš niti 5% pojma, kako deluje moški um.

In kdo si ti, da sodiš v imenu drugih? Meni je mož tudi odpustil marsikaj, ker se je zavedal, da je bil za veliko tega odgovoren kar on sam.

Odgovor na objavo uporabnika
Kiki635, 16.08.2023 ob 21:52

In kdo si ti, da sodiš v imenu drugih? Meni je mož tudi odpustil marsikaj, ker se je zavedal, da je bil za veliko tega odgovoren kar on sam.

Baba! V kolikor ti je moz kaj odpustil, se ze iz stavka smiselno razbere, da si bila za to kar ti je odpustil odgovorna izkljucno ti. Če ti nekdo odpusti tvoje dejanja ali razmišljanja, to ne pomeni, da je bil on odgovoren za njih. Odgovorna si vedno ti, ker jih ti udejanjas. Vedno znova me zenske presenecste s tem kako ne znate sprejeti odgovornosti za lastna dejanja.

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi dzek, 16.08.2023 ob 09:27

Se pravi, da dokazujes, da imas slabega moza. Tudi ti nisi neka kvaliteta. Normativi bi bilo, ce bila situacija obrnjena in bi ti res ljubila moza in bi prim tako ragirala ko bi ga dobila z drugo. Če pa moški žensko dobi z drugim, potem ni pri nazaj. Ne gre le za prevaro. Gre ze izdajo, izgubo zaupanja. Prav zdravja se  ustveno, mentalno in tudi z mednozjem odpre in izpostavi novi osebi. Eden od pogojev, ds lahko to baredi je tudi, da ne spostuje in ceni svojega moza…in pravis kako je tvoj moz sposoben in uspesen v sluzbi. Pa se druzinski  in moralni clovek. Za taksno uspesnost potrebuješ jajca in pogum. Če pa ima ob tem se moralne vrednote, to lomeni, ds se mu kokurenca zenak ze leta mece pod noge. In pa to zavraca. Vzdrzuje celo familijo. Pride domov in vidi tebe z drugim in reče, ne skrbi draga. Oprosti. Bom bil boljsi. Te objame in stvar je pozabljena. Konkurenca ga ne zanima. Od kar te je videl z drugim pa tebe ljubi se bolj 😂😂😂😂🤣🤣. Hehe.. Ne deluje zivljenje tako… Če pa je to res, imas popolnoma nekvalitetnega tipa, ki nima spostovanja niti do sebe. To ti ves,zato ga tudi ti ne spostujes. In v tem primeru si naredila napako, ker se danes ne jahaš fitneserja..

Normativi bi bilo, ce bila situacija obrnjena in bi ti res ljubila moza in bi prim tako ragirala ko bi ga dobila z drugo. Če pa moški žensko dobi z drugim, potem ni pri nazaj. Ne gre le za prevaro. Gre ze izdajo, izgubo zaupanja.

Bindek. Dvojna merila? Če ona naredi to njemu, velja to-in-to, če on enako naredi njej, pa nekaj čisto drugega. YOU WISH!

V zakonu naj bi bilo isto,  kot v politiki.  Ce mastno za….es, si  dolzan odstopiti iz polozaja.  In prevara je ravno to! 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7543, 16.08.2023 ob 22:24

Normativi bi bilo, ce bila situacija obrnjena in bi ti res ljubila moza in bi prim tako ragirala ko bi ga dobila z drugo. Če pa moški žensko dobi z drugim, potem ni pri nazaj. Ne gre le za prevaro. Gre ze izdajo, izgubo zaupanja.

Bindek. Dvojna merila? Če ona naredi to njemu, velja to-in-to, če on enako naredi njej, pa nekaj čisto drugega. YOU WISH!

seveda so dvojna merila, ampak tu so upravičena, vsaj z biološke perspektive, ker njena prevara lahko teoretično pomeni kukavičje jajce, kar je v evolucijskem smislu epic fail, njegova prevara pa ne, on ne more od ene druge otroka domov pripeljat in nafopat ženo, da je njen.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 16.08.2023 ob 22:43

seveda so dvojna merila, ampak tu so upravičena, vsaj z biološke perspektive, ker njena prevara lahko teoretično pomeni kukavičje jajce, kar je v evolucijskem smislu epic fail, njegova prevara pa ne, on ne more od ene druge otroka domov pripeljat in nafopat ženo, da je njen.

🤣👍

“ne gre le za prevaro; gre za izdajo, za izgubo zaupanja”

Zakaj bi blo kaj drugač,če bi bila siuacija obrnjena? A ona pa ne bi bla prevarana in izgubila zaupanje? Lej, še desi je šel na DNK test za svojo otročad :-)))

Seveda! Pravilno razmisljas. Imamo dvojna pravila in tako je posteno.

Zsnske varanje in sex praviloma oprostite. Vsaj ce ste z kvalitetnim in zazeljenim samcem. Moski pa zenski tega nikakor ne sme oprostiti. Tu sploh ne sme biti debate. Vam bom se razkril svoje raznoliko znanje in vam povedal zakaj je temu tako. Spolna prevara moškega zenske same oprostite, ker vas seks vasega moakega z drugo zensko niti ne moti toliko. Le vas ego je ranjen in se bojite, da vas bo okolica obsojala. V kolikor je anonimno, se zenske za istega kvalitetnega tipa se bolj zapalite. Mosli smo tu mocnejsi spol in zenske to hocete. Kar pa zenska tezko oz nikoli ne oprosti je to, ce se moski custveno naveze na drugo zensko (tudi ce ni bilo varanja in flirtanja). Tu pa ponorite. Ampak razlaga je jasen. Ponorite, ker pozdavestno veste, da v kolikor se moski zaljubi, ne more kontrolirati custev in bo za to zensko naredil vse. Postavil jo bo ba prvo mesto in predvsem bo zanjo preskrbel resurse in varnost. To je naravno stanje moskega-da hoce ljubljeni zenski zagotoviti varnost v vseh smislih besed (custveno, fizično, financno, dom). Ampak ce to zacne zagotavljati novi ženski, potem vi veste, da tu izpadete in varnost, ki se je pretakala iz plec vasega moskega na vas je prekinjena. Ta tok je prekinjen. In zato vas emocionalne afere moskega (ce je seks ali ne je to vseeno) ubijejo. Pac moski v odnosu zenski primarno zagotavlja varnost, in ona se lahko odpre. Ce se moski custveno naveze na drugo, se bo druga odprla in on bo hotel poskrbeti za njo. Vi pa niste vec primarne prejemnice. Kaj pa obratno?? Zenska ko se zaljubi, se preda, odpre custveno in tudi telesno (mednozje da drugemu). Vecino vrednosti ki moski vidi v zenski (zenstvenost, predaja, posledicno seks in posledicno zanositev) jo je ta zanska dala drugemu v aferi. Posledice so lahko zelo hude. Od bolezni, smrti, zanositve itd…pac biolosko je tako. Torej moski zenske seksualne prevare bima kaj tolerirati oz to ne sme biti nikoli niti predmet debate. Torej moška čustvena navezanost na drugo zensko je enakovredna zenski seksualni aktivnosti z drugim moskim. Moška seksualna aktivnost z drugo zensko pa le dokazuje, da v vezi nekaj hudo manjka. Vecinoma seks oz kvaliteten seks, kjer zenska res uziva in se preda. V kolikor moski tega ne dobi, je veza brezpredmetna in ga zenska itak ni imela dovolj rada.

 

Zasluzim si aplavz za svojo dobroto!!

jaojaojao “Pravi dzek”, kaj tok butastega že dolgo nisem prebrala…

prevaraj me s seksom z drugo (četudi ti nič ne pomeni), in letiš skozi vrata tisto sekundo! tisto sekundo!

Mož ti je odpustil, ker je šibak in se je pustil prepričati narcisu. Samo narcis lahko obtoži drugo osebo za svoja dejanja.

Vsak moški, ki je vsaj na približno podoben moškemu ti bo rekel isto. Bye-Bye. Je pa res, da narcisi znate izbirati dobro svoje žrtve…

Tebi je rešila zakon, večini ga je dokončno uničila.

 

Blablabla, medtem ko si imela eno namišljeno aferico, jih je on imel na stotine.

New Report

Close