Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ah, najdražji moj, kje pa si?

Ah, najdražji moj, kje pa si?

Pogrešam te!

Kako je to lepo slišat.

Sem vedela, da se boš ti prvi javil.:))) Ampak, namenjeno je res samo mojemu najdražjemu.

Če si pa kot privlačna vaba na trnku.

:))) Aja, kot kakšen črv? Kako privlačno je to, ravno ne vem.:))

Očitno te danes ni. Ali pa ti te rožice, ki te čakamo na monu, ne dišimo več. :)))
No, vseeno. cmok, cmok

Za ribo ,ki hoče pojesti vabo je:-)))

Koga kličeš ljubica? Možeka? Ljubimca? Kdo bi vedel….
Kdo bi se sicer sploh znašel v tem pragozdu. Tolk ste naštrikal, da se ne znajdem več. Jaz pa tak priden in samo delam in skor nič na sex ne mislim:-)))))

Enga vročega na ……!

Ah srči, ti si moj nadražji. Možeka ni doma, ljubimca pa nimam.Torej ostaneš ti, kot moj najdražji.
Sem te vesela.
Je pasal tvoj vroč…. Vračam, z jezičkom, fajn moker,…

mmmmm, zdaj mi še malica ne bo teknila! Bi raje tvoj jeziček na mojem…

Ti si kar privošči malico, vmes pa si predstavljaj eno rjavolaso glavo, kako ti poskakuje gor in dol med nogami.
cmok

Ufff, nevarno da kaj takega ne napišem, tako v živo si predstavljam

Ni treba pisati. Si verjetno oba enako predstavljava in obema enako paše. mmmmmmmm, srči, vsak dan si boljši!

….. ja kot vino….

mhm, dobro vino vedno paše, ne?! :)) Ampak v ravno pravšnji meri, da ne stopi v glavo!

aha

Trening se je začel damice, zdaj bomo letel!!!!!!

???

Majči želim te malo segreti..Z ustnicami ti bi poljubljal joškico in jih nežno grizljal.Bradavičke bi cuzal ,da bi rasle in rasle…

:)) Zdaj sem tako premražena, da bradavičke stojijo že same od sebe. Kam so pa ostali šli?

Na malico.Jaz pa se ti zarinem med noge in ti živahni jeziček pričara vrtinčke .

V Planici – snežni kraljici vendar!!!!

Aja, odkar so naši orli bolj vrabčki ratali, je meni malo zanimanje padlo za te skoke. No, kar uživaj!

ja, menda imajo ptičjo gripo!
Jaz sem pa mislil da je virus preskočil na muce…. zato jih pa tak skrivate in stiskate med nogami smotke:-)))))

Kolega NIKAR! Od januarja do danes… Samo crnčil sem in nič na seks mislil. Ni to dobro! Ko te bo prijelo kaj podobnega le krikni, da te opomnim kakšne muke utegneš mučiti, če res ne boš nič na f*uk mislil. :))))))))

Je*ba je to, verjemi!

Treba jih je zrajcat,potem se pa odprejo kot školjke.Vse vlažne in sladke.

New Report

Close