Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ah, volitve

Ah, volitve

Ste že z volišča?

Jaz še nisem. Moji se potepajo v sončnem dnevu, jaz pripravljam kosilo, malo prebiram naše velepogruntavščine in uživam v glasbi, glazbi, muski, muziki….

še ne, a bom ziher!
Redko imam priložnost na kaj vplivati – si je ne dam kratiti!

Že z volišča, od maše in od kosila. Otroci zunaj (beri:mož in oba otroka), jaz pa z likalnikom v roki in čakam nadaljevanko na TV3. Se jim kasneje pridružim.

Bila bi čudovita nedelja, če ne bi pihalo.

Lep dan!

Kje pa ste, da imate sončno vreme? Pri nas (severovzhodna Slovenija) je isto kot včeraj – taka zoprna oblačnost.

Smo pa že volili, ja :))

Glas oddala že zjutraj.

Že skuhali, pojedli, pomili in pospravili. Smo mislili iti malce ven, sam se je tako napravilo kot, da se bo vsak cajt vlilo. Sem skuhala kavico in vas prišla pogledat.

Pravkar sva volila.
Mož in otroci so ostali na sončku, jaz pa grem likati in pospravljati.
Kosilo je pri nas ob 12-ih.

Ja, je vse delo počakalo, ker smo se v petek in soboto potepali na morju.

Pravkar sva volila.
Mož in otroci so ostali na sončku, jaz pa grem likati in pospravljati.
Kosilo je pri nas ob 12-ih.

Ja, je vse delo počakalo, ker smo se v petek in soboto potepali na morju.

Evo, volila sem že ob pol osmih zjutraj, ker sem šla potem v službo, bom kar celo nedeljo delala (pa nisem v volilnem odboru, dane bo pomote) …toliko o sodniški stavki…

L

Čez teden stavkate, v nedeljo pa delate?

Ne zameri, hec 🙂

Volila sem okoli treh. Na pravih in potem še na vzporednih volitvah.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Dolžnost opravljena po soncu. Pismo tako lep dan sončen, se je spremenil v oblačno in vlažno, bo glihkar dež, še zgor jokajo nad današnjim dnem.

Ma ne, pridejo kakšne nujne zadeve s tujci..pa kakšni roki za ulovit, pa kazenske sodbe težko diktiram, če me vmes petkrat zmoti telefon ali pa sodelavke… familija vseeno pravi, naj mi ne pride v navado…

L

Lenčk34 a zame tudi pišeš kazensko ovadbo, ko mi ena spodaj teži, da sem včeraj volilni molk kršila, ko sem rekal da je en stric car.Hahaha, a danes se ne sme reči, da je kdo prav fleten za pogledat. Recmo n.pr. jaz, hec, hahaha

Ravnokar z volišča, še prej pa s hribov. Problemov ni sploh, zmagali bodo naši.

A niso vsi naši, a so tudi kakšni iz Zimbabveja kandidiral?

Tisto je samo prekršek – za tisto boš dobila plačilni nalog.

Že odpiram denarnico, bom pa jaz zdaj napisala kot nekateri zgoraj, zakaj niso šli na volitve: to je moja pravica, da povem da mi je nekdo lušten, dolžnosti molka pa zanemarimo. Pa bodimo povsod enaki.Jaz sem mislila oz. odgovorila na vprašanje kdo vam je lušten, ne kdo kaj propagira. Comprendo! Sve su ostalo nianse, pravi Balaševič….., še to: kje plačam. Primožu, hihihi

Čakte mal, ne, niso vsi naši. Naši so samo tisti, ki bodo zmagali:)

New Report

Close