Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ah,grem drugam!

Ah,grem drugam!

Še v mrliški vežici vice pravijo,tu pa je kot v nebesih!Nikjer nobenga(ker so vsi v peklu:-))
Eni so šli v kino(sem jim fouš,vedno in kadarkoli),jaz pa bom TELE v IZI-jo zijal!
Sp

V kino grem potem ali pa ne, še ne vem…kje siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj!Tele v I zija(m) 🙂
Lepa si
Sp

Preberi si tvoje spodnje besede in se jih drži!!!

Dragi prijatelj, zakaj si siten???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oprosti,me je en ženski spol mal na tla dal.
Te imam pa rad,to veš?
Sp

Oh te babe!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa res, saj mogoče pa ne bi blo slabo postat peder.So že kar renomirani ljudje in verjetno se moški dost lepši razumemo med sabo,kot mešano?
ma ne vem,kaj pa ti helči misliš na to varianto,da grem v samostan?
Sp

Ja komaj cakajo nate, ves to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne bi te pustila, dragi, škoda bi te bilo, tebe in tvojega tička, da bi tam hirala in čakala na smrt…..

… čakajo nune alla whoopi, de te privežejo za špampet in razčetverijo… ;))

Ne bom komentiral,da se komu ne zamerim.Tisti dve pa itak že vesta,kako se meni streže .-)))

New Report

Close