Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ahoj gmajno

Ahoj gmajno

Vas pozdravljam vse ki ste tam spodej na slikci….

Če koga sem pozabil omeniti, naj mi oprosti….

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Da pa res ne bo zamere pa še za ostale…

Lep večer…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Ahoj še od mene..pozdravljeni vsi.Danes je šlo bolj za nohte..zjutraj bi kar spala spala..potem pa je en malo zmanjkalo časa..heheehh
Evo zdej sem tu spet med vami,vesela…..****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ooooooo muca vidim da si le ugnala zverinco in se prikazala hehehe….

O ja, pogrešam, pogrešam…. ;-))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Joj,joj….. jaz sem pa zamudila fotografiranje he he……

Vsi, ki ste gor ste pa prav prisrčni…

Cmoka vsem……

hm, murni . Le kje sem bila ko ste se slikali ?

Zadaj za mano, a ne vidiš, zadaja
za slonččččččkkkooooom! Mislim, da sem
to jaz, ker se drugje ne najdem, pa še všeč
mi je, blazno!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

he, hehe..Mariči dijo mijo !
Ti pa nisi slonček , čeprav jih imam rada . Tako zelo…
ti si nekaj nad nami , ko se ne vidi , ampak jaz te pa čutim..ojej..niti veš ne..
če ti ne bi povedala , še vedela ne bi , da si nekaj posebnega !

Evo marija zate…

a nisi videla, da si tam na sliki? :))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Eh murenček, kam si ti šel po tole sličico, a?
Moraš mi najti sličico grdega račka, to sem jaz,
tega sm iskala ……… in nekje tudi našla!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, tam poleg slončka je, je,yeeeeeeeeesss!
Murenček, tako zelo zelo te imam rada, res !
Hvala ti. Tudi za tole lepo sličico, a ta bolj paše
komu drugemu. Res te imam rada…… pa četudi
bo mucica zdaj malo huda name, ti limam enega
zlatega, po cimetu in klinčkih dišečega cmočka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Srnica, tudi ti si tu nekje, nisi zamudila…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Eh, murenček, full si faca. Kje jih pobiraš,
le kje?
Daj, prilimaj sem še svojo sličico, daj no, pliiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzz! Pa eno tako najdi, da bodo na njej tudi tvoje gosli videti? Potem pa uno zapojeva, prav:

Mur, mur, murenček, …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He , he Mariči , mali raček , piščanček veseljak ?

Človek ga takoj opazi in z njim bi ne bilo nikdar
dolgčas . Meni je tudi všeč , da si pa to ti ? …
… najsvetlejša pojava družbe , to pa .

Leeeeeep dan !

Mariči labodka naša !

…in našla narobe…
beli labodek na jezeru sreče , ki vendar pride…je tvoj odsev….

Cmooooooooooočkkkkkkkkkaaaaaaaaa,
Niobči moja zlata!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close