Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ajdeajde!!!!!!!!!!!!!!!!

ajdeajde!!!!!!!!!!!!!!!!

a že pančkate????????????
:-(((((((((((((((((((

smrksmrksmrk

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

ne še… jaz sem ravno dala pico peč ;))

a spet pico jeste???;))))

sem zdele mal škilila film Ogrožena porota………..me je tale igralec David Caruso tako dober igralec ,že ko je igral v NYPD sem skoz gledala………ne vem se mi zdi tako karizmatičen………..;_))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

no, spet??? :)))))))))))))))))))

ne še.. čak, da bo pečena ;))

saj sem danes vprašala mularijo kdaj se bodo naveličali teh pic… pa so rekli, da nikoli, ker preveč dobre delam ;))))))))))

hihihi………..verjamem…………zdej pa jem, sem takoj postala lačna….grrr

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

ma, pridi k meni na pico…. čakam, vsak trenutek na piskanje, da je že pečena :)))

drugič.pa vseeno hvala…………sem jedla namaz s papriko in kruh……….
grem zdej spat……..mej se

nočko
m

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

čau… lepe sanje :))

Ne,ne spimo.
Študiramo paragrafe,majke jim!
🙁

oj… a bi ti mal pice? :)))))

Ma kaj ajde ajde….. ki si bla pa včeraj? :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Zelo si prijazna,vendar sem jo že v službi.
In če sem čisto odkrit, v naši službi sam še pice žremo in mi že skoz ušesa ven gledajo.
Če si pa slovnično napako nardila v tekstu…..pa mi zadevo raje na kak privatni način obrazloži.
;-))

predvčerajšnem sem šla pa spat.tako…………ej mačka……..te moram poklicat……mam eno vpr. zate

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

TI samo pokliči….. zdej sem čist budna….. :))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

joj…….jaz sem takrat še spala;-))))))))bom bom……….pa čimprej se pozdravi

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

New Report

Close