Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Aktivvisti vdrli v cepilni center Ljubljana posredovala policija

Aktivvisti vdrli v cepilni center Ljubljana posredovala policija

Odgovor na objavo uporabnika
daj ne laži, 21.06.2021 ob 20:06

Odgovor na objavo uporabnika
obsojam, 21.06.2021 ob 19:25

aja glede informacij o cepljenju itd. pa ne sprašuje mene kreka vprašaj kako si to predstavlja – glede na to da k temu poziva, očitno bi lahko to dobil samo na nezakonit način…

tako kot so nas nadlegovali z smsi… jaz nisem nikomur dovolila uporabe moje zasebne tel. številke za reklamo o cepljenju – in prav to je počel nijz pred časom… zlorabil naše zasebne podatke za promocijo cepljenja… a to pa ni vdiranje v zasebnost… zame še kako je in nič manj obsojanja vredno od tega današnjega vdora

 

Jao, to si pa res butasta. Daj si malce preberi kdo ti je poslal sms.

Res eni ste pa tako zabiti, da glava peče.

Ni čudno, da si slišala, da naj neznanci vdirajo v domove necepljenih. Verjetno tudi pod vplivom droge, alkohola kot tile, ki so vdrli v cepilni center.

Droga, alkohol pa je zamegljen razume pa klatiš take neumnosti.

Sms-e je pošiljal nijz,…

O tem vdoru anticepilcev,je pa tsko,da do prišli in spraševali,če cepivo varno in registrirani itd.,in …

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 21.06.2021 ob 20:21

Sms-e je pošiljal nijz,…

O tem vdoru anticepilcev,je pa tsko,da do prišli in spraševali,če cepivo varno in registrirani itd.,in …

Ah seveda, a1 je NIJZju posredoval vse številke pa tako naprej, a ne? Neumnost do kraja.

Tile, ki so vdrli v cepilni center pa so nadlegovali zdravstveno osebje, ljudi, ki so prišli na cepljenje, grozili, ovirali cepljenje, ter snemali ljudi, ki tega niso želeli, ne dovolili. Verjetno zadrogirana golazen.

Aktivisti? Navadni kriminalci so to.

a da jaz sem zabita,  nočem te zalit, samo kaj si pa potem ti, ki meni pišeš, da je nijz pošiljal smse, če pa jaz to že jasno vem in se da to sklepati iz  mojih preteklih postov… samo ti tega ne razumeš…

glede cepiv imajo pa anticepilci prav, da niso varna, da je oblast in vsi mediji in svi so neiskreni, ker ne povedo jasno in v medijih,da je cepivo poskusno odobreno in lažno poudarjajo kako so varna, ko v resnici teh zagotovil in potrditev nimajo… kljub temu, da imajo to še kako prav, ne podpiram nobenega vdiranja nikamor, ampak bi morali to kako drugače sprejemljivo izpostaviti

Odgovor na objavo uporabnika
daj ne laži, 21.06.2021 ob 20:23

Ah seveda, a1 je NIJZju posredoval vse številke pa tako naprej, a ne? Neumnost do kraja.

Tile, ki so vdrli v cepilni center pa so nadlegovali zdravstveno osebje, ljudi, ki so prišli na cepljenje, grozili, ovirali cepljenje, ter snemali ljudi, ki tega niso želeli, ne dovolili. Verjetno zadrogirana golazen.

niso pošiljali operaterji podatkov so pa dovolili njihovo uporabo in so svojim uporabnikom v imenu nijz poslali sms, ki ga je naročil nijz, kar pa je enako nedopustno, saj so dolžni varovati zasebne podatke

Torej še enkrat: je A1 posredoval podatke o telefonskih NIJZju?

Ti jaz povem, da jih ni.

 

Pa še vedno trdim, da lažeš, da je Krek pozival ljudi, da naj neznanci vidrajo v domove necepljenjih in jih vozijo na cepljenje.

 

Ker se pa zadrogirancev, ki so vdrli v cepilni center tiče: vsak ima pravico, da se cepi, če to želi. In ja, ima pravico do zasebnosti. Torej antivakserji nimajo kaj groziti, kaj ovirati, ne smejo snemati. Pač drhali to ni jasno. Jaz sem se prostovoljno cepila in si ne predstavljam, da mi zaradi tega ena golazen grozi, me ovira, me snema, … na fb sem take samo blokirala in je mir pred njimi. Ker so mi tudi težili in pošiljalli sporočila. Golazen pač.

Odgovor na objavo uporabnika
daj ne laži, 21.06.2021 ob 20:54

Torej še enkrat: je A1 posredoval podatke o telefonskih NIJZju?

Ti jaz povem, da jih ni.

 

Pa še vedno trdim, da lažeš, da je Krek pozival ljudi, da naj neznanci vidrajo v domove necepljenjih in jih vozijo na cepljenje.

 

Ker se pa zadrogirancev, ki so vdrli v cepilni center tiče: vsak ima pravico, da se cepi, če to želi. In ja, ima pravico do zasebnosti. Torej antivakserji nimajo kaj groziti, kaj ovirati, ne smejo snemati. Pač drhali to ni jasno. Jaz sem se prostovoljno cepila in si ne predstavljam, da mi zaradi tega ena golazen grozi, me ovira, me snema, … na fb sem take samo blokirala in je mir pred njimi. Ker so mi tudi težili in pošiljalli sporočila. Golazen pač.

operaterji so dali na voljo strogo zaupne zasebne podatke nijz, brez našega dovoljenja, torej brez vednosti lastnikov. Nijz je naročnik tega in nas je posiljeval na naše zasebne številke – to je enako vdiranje v zasebnost. Posiljeval nas je z reklamno kampanjo za prostovoljno stvar za cepljenje… moja številka je moja zasebna stvar, operater jo je dolžan čuvati kot zasebno in je ne dajati na voljo nikomur za promocijske, reklamne namene… operaterji pa so točno to počeli na zahtevo nijz… nijz je torej zahteval od operaterjev dostop do naših zasebnih podatkov in operaterji so to dali.  Kaj ti trdiš me ne briga, tako je bilo, ker če ne bi bilo, mi teh sporočil ne bi dobili, pa smo jih in  sam božiček se je s tem javno hvalil še na novinarski konferenci. Vdirali so v našo zasebnost s promocijo cepljenja.

če se lahko cepi vsakdo kdor si želi, imam tudi jaz pravico, da se ne  BREZ DA ME NIJZ POSILJUJE S TEM NA MOJO ZASEBNO ŠTEVILKO… IN TO SO POČELI. TOČNO TO SO POČELI. VDIRALI S TEM POSILJEVANJEM PRAV V NAŠO ZASEBNOST!

Očitno jim smsi niso bili dovolj in zdaj bi s tako  prakso po Krekovo še nadaljevali… ali kako si on to predstavlja… če ga pri zlorabi zasebni tel. številk ni nič ustavilo, potem očitno se nima namena tudi drugje ne – tako pač sumim, glede na prakso njegovo z smsi

Vsak, ki se ni želel cepiti, bi si moral, v slučaju, da zboli za COVIDOM (ki po njihovem mnenju tako ne obstaja), celotno zdravljenje plačati sam, pa bi bila stvar rešena.

Če so pozivali k ‘odvažanju’ ljudi iz domov na cepljenje, zakaj za vraga niso pocepili anticepilcev, ki so sami prišli v cepilni center? Se anticepilce zvabili v cepilni center s pomočjo hipnoze in napredne G5 tehnologije in jih nato pozabili cepiti?

Odgovor na objavo uporabnika
sam fprašam, 21.06.2021 ob 21:23

Če so pozivali k ‘odvažanju’ ljudi iz domov na cepljenje, zakaj za vraga niso pocepili anticepilcev, ki so sami prišli v cepilni center? Se anticepilce zvabili v cepilni center s pomočjo hipnoze in napredne G5 tehnologije in jih nato pozabili cepiti?

He, he… dobro napisano!

Pozabljivci pač…

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 21.06.2021 ob 17:53

Odgovor na objavo uporabnika
obsojam, 21.06.2021 ob 17:45

Odgovor na objavo uporabnika
hobanje, 21.06.2021 ob 14:26

A bi anticepilci prosim nehali nadlegovasti normalne ljudi, če vam ne paše, se pač ne cepite, ne da pa napadate tiste, ki so se prišli cepit, joj če bi mene fizično napadli bi se branil tako, da bi sterilno iglo s cepivom zarinil v vašo ramo.

vsako vdiranje kamorkoli in vsako nasilnost, ne razumem pa hinavca Kreka kaj se on dvolično zgraža nad tem, saj je še sam zadnjic javno na tv podajal točno tak predlog v obratni smeri – torej naj se ljudje po obcinah zorganizirajo in začnejo hodit po domovih ter odvažat ljudi na cepljenje na cepilna mesta… to je popolnoma enako nasilno dejanje, ki ga je predlagal sam krek, naj se začne izvajati nad ljudmi, kakor so ga zdaj izvedli ti anticepilci na cepilnem mestu…

Krek ne zgražaj se, ker si sam prav enako predlagal nad ljudmi in to javno v info oddaji mislim da je bilo pred dnevi v 24 ur izjavljeno to novinarki iz njegovih ust. Torej te njegove predloge jaz vidim in razumem kot enako nasilne kot so ti vdori na cepilna mesta.

 

Sicer ne gledam TV, a me ta izjava sploh ne preseneča, saj so psihopati tudi tega sposobni.

Očitno je ta psiho krek potomec Hitlerja, ki je Žide nasilno odvažal na zakol.

 

Ne zastopim, da je med ljudmi toliko debilov, ki tolerirajo takšna fašistična dejanja.

 

Mogoče bi bil čas pomisliti, da razumevanje ni dano vsem?

Če ni – pač ni. Žal.

Ti lažnivka, še vedno nisi dokazala, da je Krek res pozival k vdoru na dom necepljenih.

Aja A1 ni dal nobenih številk NIJZ. Moje ne. Čudnega operaterja imaš, da je tvojo številko dajal drugim. Pa glede na to, da lažeš o pozivanju… lažeš tudi o vsem ostalem. ENkrat lažnivka, vedno lažnivka.

Odgovor na objavo uporabnika
daj ne laži, 21.06.2021 ob 21:43

Ti lažnivka, še vedno nisi dokazala, da je Krek res pozival k vdoru na dom necepljenih.

Aja A1 ni dal nobenih številk NIJZ. Moje ne. Čudnega operaterja imaš, da je tvojo številko dajal drugim. Pa glede na to, da lažeš o pozivanju… lažeš tudi o vsem ostalem. ENkrat lažnivka, vedno lažnivka.

Mater, ti pa si eno zabito bitje. Že parkrat ti je napisala…vklopi si ze pamet ali pa ga kupi.

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 21.06.2021 ob 21:57

Mater, ti pa si eno zabito bitje. Že parkrat ti je napisala…vklopi si ze pamet ali pa ga kupi.

Hm, kje pa je napisala? TUle kar ne.

Odgovor na objavo uporabnika
obsojam, 21.06.2021 ob 21:17

operaterji so dali na voljo strogo zaupne zasebne podatke nijz, brez našega dovoljenja, torej brez vednosti lastnikov. Nijz je naročnik tega in nas je posiljeval na naše zasebne številke – to je enako vdiranje v zasebnost. Posiljeval nas je z reklamno kampanjo za prostovoljno stvar za cepljenje… moja številka je moja zasebna stvar, operater jo je dolžan čuvati kot zasebno in je ne dajati na voljo nikomur za promocijske, reklamne namene… operaterji pa so točno to počeli na zahtevo nijz… nijz je torej zahteval od operaterjev dostop do naših zasebnih podatkov in operaterji so to dali.  Kaj ti trdiš me ne briga, tako je bilo, ker če ne bi bilo, mi teh sporočil ne bi dobili, pa smo jih in  sam božiček se je s tem javno hvalil še na novinarski konferenci. Vdirali so v našo zasebnost s promocijo cepljenja.

če se lahko cepi vsakdo kdor si želi, imam tudi jaz pravico, da se ne  BREZ DA ME NIJZ POSILJUJE S TEM NA MOJO ZASEBNO ŠTEVILKO… IN TO SO POČELI. TOČNO TO SO POČELI. VDIRALI S TEM POSILJEVANJEM PRAV V NAŠO ZASEBNOST!

Očitno jim smsi niso bili dovolj in zdaj bi s tako  prakso po Krekovo še nadaljevali… ali kako si on to predstavlja… če ga pri zlorabi zasebni tel. številk ni nič ustavilo, potem očitno se nima namena tudi drugje ne – tako pač sumim, glede na prakso njegovo z smsi

Kok si ti zabita. Operater ni nobenih zaupnih podatkov dal nikomur. Operater je sam poslal obvestilo nijz po naročilu vlade na vse številke in ne nijz. Pri tem so pošiljali na vse obstoječe številke. Kdo je lastnik, ni nobenega zanimalo. In kaj od tega je zaupen podatek? V tvojo zasebnost ni noben vdrl, razen če misliš, da je telefon tvoja zasebnost. To je bilo malo reklame. Potemtakem lahko rečemo, da tudi z reklamami po tvju in radiju vdirajo v našo zasebnost. Tv, radio, mobitel, vse to so samo tehnološki izdelki oziroma pripomočki. Ko dobiš sms, ki ga ne želiš, ga enostavno zbrišeš. In kako zbrišeš tepce, ki ti grejo najedat v živo in morit ko neka jehova priča. Ma še jehove priče se obrnejo na vrstih, če rečeš ne hvala.

 

Avtorica, ki trdi, da ji je NIJZ pošiljal smse:

si že kdaj šla čez mejo, v tujino? Če si šla, veš, da si dobila smse. So ti tudi vdrli v tvoj telefon? Konzulat, ministrstvo ?

Kot so ti že zgoraj napisali, NIJZ ti ni nič pošiljal. Operater ni dajal tvoje številke NIJZ. SMSe dobiš od operatererja.

Ampak seveda to razumejo samo tisti, ki imajo IQ nad 80. Ostali žal ne.

To so delikventi. Policija bi moralo to tepst, dabi kri scala golazen lenuharska psihopatska. Kja se pa to pravi, da čisto vasko imbecilno pezde lahko nekje javno nori.

Odgovor na objavo uporabnika
kar nekaj, 21.06.2021 ob 22:51

Kok si ti zabita. Operater ni nobenih zaupnih podatkov dal nikomur. Operater je sam poslal obvestilo nijz po naročilu vlade na vse številke in ne nijz. Pri tem so pošiljali na vse obstoječe številke. Kdo je lastnik, ni nobenega zanimalo. In kaj od tega je zaupen podatek? V tvojo zasebnost ni noben vdrl, razen če misliš, da je telefon tvoja zasebnost. To je bilo malo reklame. Potemtakem lahko rečemo, da tudi z reklamami po tvju in radiju vdirajo v našo zasebnost. Tv, radio, mobitel, vse to so samo tehnološki izdelki oziroma pripomočki. Ko dobiš sms, ki ga ne želiš, ga enostavno zbrišeš. In kako zbrišeš tepce, ki ti grejo najedat v živo in morit ko neka jehova priča. Ma še jehove priče se obrnejo na vrstih, če rečeš ne hvala.

 

tukaj jasno piše, da je to posiljal NIJZ V OKVIRU PROMOCIJSKEGA PROJEKTA CEPLJENJA.

https://www.nijz.si/sl/vabilo-za-prijavo-na-cepljenje-proti-covidu-19-sms-sporocilo-operaterjev-mobilne-telefonije-v

IN SE zasebna telefonska st. je osebni podatek, ki so ga operaterji dolzni varovati in ne razkrivati nikomur brez mojega dovoljenja …    dajanje na razpolago moje zasebne telef. st. za neko promocijo za katero jaz nisem nikjer izrazila zelje o informiranosti je vdiranje v mojo zasebnost in posiljevanje mene s cepljenjem.

se enkrat gre ta reklamo za prostovoljno stvar za katero jaz nikjer nisem izrazila dovolbenja, da sme kdorkoli uporabljati moje zasebne podatke. torej so jih zlorabili

dajte raje prej se prepricati predno druge zalute, da so zabiti, laznivci in podobne

 

Odgovor na objavo uporabnika
to je enako, 21.06.2021 ob 23:20

Avtorica, ki trdi, da ji je NIJZ pošiljal smse:

si že kdaj šla čez mejo, v tujino? Če si šla, veš, da si dobila smse. So ti tudi vdrli v tvoj telefon? Konzulat, ministrstvo ?

Kot so ti že zgoraj napisali, NIJZ ti ni nič pošiljal. Operater ni dajal tvoje številke NIJZ. SMSe dobiš od operatererja.

Ampak seveda to razumejo samo tisti, ki imajo IQ nad 80. Ostali žal ne.

velja isto zate… beri, veri, ce ne razumes prosi za pomoč…

https://www.nijz.si/sl/vabilo-za-prijavo-na-cepljenje-proti-covidu-19-sms-sporocilo-operaterjev-mobilne-telefonije-v

in pa da enacis obvestilo operaterja o tem da si v drugem omrezju, z reklamno kampanijo neke tretje institucije, poudarwk na reklamno… no tudi to pove veliko o tvojem iq,

zdravniki imajo prepoved govoriti s pacienti o tem, da so POSKUSNE PODGANE, torej zdravniki ne smejo ljudem povedati, da to ni cepljenje, ampak je poskusno, ker cepiva nimajo dovoljenja, ker so izpustili poskusne živali, zato bi moral po zakonu vsak ki dobi cepivo o tem jadno in glasno biti obveščen, da se na njem izvaja poskus in dobiti bi moral v naprej določeno odškodnino, ker so poskusno posegali v njegovo telo. Ampak ne, zdravniki vsakemu rečejo, da je to dobro za njega in nič o POSKUSNIH PODGANAH!!!

Kakšna demokracija je to, če ti danes že zdravniki lažejo!!!

dol s to vlado fašistično, to kar dela Janševa vlada (ne naša) je delal Mengele in Hitler, samo da ne s svojimi ljudmi, ampak drugimi!! Janša to počne svojim rojakom, fašist da večjega fašista še ni bilo!

Janša je izjavil, da vse države tako delajo, mapak jaz bi ga vprašala, kdo mu je prinesel kakšen dokaz da ta virus obstaja, kaj mene briga kaj delajo v drugih državah, jaz volim v Sloveniji in TA FAŠISTIČNA VLADA OD MENE NE DOBI NIKOLI VEČ GLASU!!!

New Report

Close