Najdi forum

alert

Kaj če bi se tiste, ki ste “prijateljice” kdaj poklicale po telefonu in ne tu gor

čvekale. Samo predlog!

Preveč je novih takšnih tem kot so naslednje; elium!!!!, MatejaT, Za miss,

za “eno pač”, za Žogico Nogico, MATEJAT, AnaANa, ITD.

Prosim, hvala

EJ, zaradi tega je pa Primož naredil Starševski čvek!
Če ti kaj ne paše, pa pojdi drugam.
Itak vidim, da je en nov nick, iz česar sklepam, da si spremenila nick ali pa si ena “nova”, ki hoče bit pametna!

ja in???sej zato pa je tale forum!!!Sploh ne vidim kaj je tako narobe!!!HALOOO????

čvek, čvek, čvek………….kapiš?

…IN NE TU GOR ČVEKALE…;????? Kaj pa je naslov foruma? Meni se ne zdi hudega, še vesela sem, da lahko nekje v miru počvekam. Za bolj resne teme pa je Starši in otroci. Ne jezi se, no.

lp Andreja

,,,joj, zopet ena!…kaj nas bodo še od tu pregnali? ha ha

o to pa ne jaz se ne pustim odgnati!!!zato pa je STARŠEVSKI ČVEK-komur ne paše naj gre drugam!!!!!!!

Ne damo se!

Jest tud ne, lahk začnem kr grizt pa ščipat :-))))

JAOOOOO, SVAŠTA!!!!

To je ja forum za čvek!

Pa lep dan tudi tebi;-))))))))

bejbe,da ne bo naslednja tema MOBILNI TELETFON
July 012 345 678 itd,itd

..ti pa si mina…a ni dost jasno “STARŠEVSKI ČVEK”…bi mogu Primož še kaj narisat zraven…

ja še ne forum za tečke ali pa FOUŠARIJA.Si

Matr sta me prestrašle, kva nimata dovolj dela na čveku;-))))))

Bo res treba v živo organizirat…

Spat idi!

Kk se nardi znak za dolg nos… Kaj sem ti pa naredila???

Sem vedla, da ne moreš ….te vleče nazaj! To je hujše kot cigaret…ta forum…

: ———— (((

Odgovorila pa vseeno nisi, sicer pa danes še nisem napisala, da grem…

Bom koj!

Vedno znova me presenečaš, dolg nos. Sam morš priznat, da ga je tale pikica dobr narisala. Kaj pa če kar tle nadaljujemo čvek, k je OLIVA odprla novo temo, da bo skoz gor skakala?

,,če pa si napisala, da greš, ker se nobena nena am vzame! pa sem mislila, da greš spat! Sorry! Nisem pa nič jezna na tebe…a si hecna? Nimam bit zakaj! Lubčka ti pošiljam, da ne boš jezna!

Pikica mikica, če nisi ti najboljše kar mi ponuja ta forum…;), vključno s puncami na martiniju, seveda!;-))))))))

kam se je pa čveka kristjana zadnje čase zgubila?

O cuker!

Grem gledat kaj je z ICQ-jem!

OK!

New Report

Close